Powitajki przy kawie 76

25 kwietnia 2024 05:30 / 5 osobom podoba się ten post
Witam bladym świtem
Dziś mam tylko jedno zadanie - zapakować autko i posprzątać mój pokój
Jutro rano kierunek
Miłrgo czwartku wszystkim
25 kwietnia 2024 06:28 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek.  Na dziś większych planow nie mam. Wczoraj zrobiłam zakupy i to wracałam do domu szybko bo uciekałam przed deszczem. Dziś ma być dostawca pampersów i podkładów na łóżko a jutro fusspfflege ale o której godzinie to nie wiadomo i trzeba siedzieć i czekać. 
Wszystkim spokojnego i dobrego dnia i smacznej kawki na początek. 
25 kwietnia 2024 06:29 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam bladym świtem:chaplin:
Dziś mam tylko jedno zadanie - zapakować autko i posprzątać mój pokój:odkurzanie:
Jutro rano kierunek :ferrari::flaga Polski:
Miłrgo czwartku wszystkim:wstajemy:

Szerokiej drogi i spokojnego urlopu z piękną pogodą. 
25 kwietnia 2024 09:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońce ☀️ wychyla się nieśmiało 
Maluda urlopuj udanie 
Malgi bezpiecznej podróży i również udanego wypoczynku 
25 kwietnia 2024 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam bladym świtem:chaplin:
Dziś mam tylko jedno zadanie - zapakować autko i posprzątać mój pokój:odkurzanie:
Jutro rano kierunek :ferrari::flaga Polski:
Miłrgo czwartku wszystkim:wstajemy:

Udanej podróży! :) 
25 kwietnia 2024 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, też się witam i życzę spokojnej pracy a maludzie i malgi szybkiego powrotu i udanych dni w Polsce
25 kwietnia 2024 14:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam popołudniową porą, pokój sprzątnięty, obiad na jutro ugotowany, zmienniczka tylko odgrzeje sobie i podopiecznej, bo ja wyjeżdżam przed południem, więc już jutro obiadu jeść tu nie będę.
Po przerwie jeszcze tylko spakuję do końca walizkę i wieczorem odświeżę łazienkę.
Życzę wszystkim spokojnego popołudnia i wieczoru 
25 kwietnia 2024 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dziś juz przy kawie nr 3(pogoda do kitu, niezecydowana. Ni to ma padac ni nie ma i z nudów cisnienie mi spadło), ale żeby potem pójść spać o przyzwoitej porze-Latte z automatu, bo własnie skonczyłam Dienst :) 
Aby do wieczora, a i wam miłego dnia :) 
25 kwietnia 2024 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dla ciebie też tina smacznej kawy :kawa: Właśnie piję kawę, dzisiaj to już moja druga ale bez ciasta. Trochę schudłam bo ograniczyłam słodyczne:-) ale ciężko będzie się tu oprzeć bo lubię niemieckie łakocie. Poza tym głowa mnie trochę pobolewa ale nie biorę tabletki, może mi przejdzie.

Dobry sposób-autosugestia, niemieckie to be :) Pomału przestaniesz jeść słodycze na  wyjeżdzie :)
A tak z ciekawości, to które Ci tak smakują ? Niemcy mają coś odlotowego w tej kwestii tak jak nasz Wedel np? 
25 kwietnia 2024 15:52 / 2 osobom podoba się ten post
Aj....Malgi i Marcie  szerokości :) 
25 kwietnia 2024 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Aj....Malgi i Marcie  szerokości :) :flaga Polski:

Dziękuję 
25 kwietnia 2024 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Aj....Malgi i Marcie  szerokości :) :flaga Polski:

Dziękuję Tinóś
25 kwietnia 2024 19:37 / 5 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :-):chaplin:witam popołudniową porą, pokój sprzątnięty, obiad na jutro ugotowany, zmienniczka tylko odgrzeje sobie i podopiecznej, bo ja wyjeżdżam przed południem, więc już jutro obiadu jeść tu nie będę.
Po przerwie jeszcze tylko spakuję do końca walizkę i wieczorem odświeżę łazienkę.
Życzę wszystkim spokojnego popołudnia i wieczoru :buziaki2::kwiatek dla ciebie2:

Ja dziś dopucowałam mój pokój ze szklanymi ławo-stolikami na błysk, a potem całą łazienkę ze szklaną kabiną prysznicową. Na dole ogarnęłam korytarz i kuchnię, bo salon i toaletę dla gości wczoraj wypucowałam. Jutro tylko sprzątnę lodówkę i wyrzucę resztę śmieci z kwiatami włącznie. A potem to już kierunek Szczecin
25 kwietnia 2024 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dzień dobry, też się witam i życzę spokojnej pracy a maludzie i malgi szybkiego powrotu i udanych dni w Polsce:aniolki:

Dziękuję
25 kwietnia 2024 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
stanislawn

Udanej podróży! :) 

Dzięki