Powitajki przy kawie 76

23 kwietnia 2024 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

z tymi rodzinami to tak czasem jest... a jak w ogóle zlecenie? chyba dobrze trafiłaś?

Seniorka dużo śpi jak nie łóżku to przed tv. . ja w tym czasie 💻 działań w swojej firmie . 📱😏
Jestem tylko do 24 mają no tu wraca stała Pani. Ja chcę do domu na kilka dni i wyjechać bo na 5 lipiec muszę być w domu 
23 kwietnia 2024 17:41 / 5 osobom podoba się ten post
Popołudniowe dzień dobry 
Czas mija szybko na urlopie, ale się cieszę, że 5go wracam do babci. W sumie to najlżejsza i najspokojniejsza sztela. To mi teraz pasuje. Malgi miała okazję przez moment poznać moją podopieczną.
Nie kombinowałem ze zmianą szteli, bo jeżeli wyjechać miałbym gdzie indziej od 20go na dwa miesiące, to musiałbym wracać za dwa miesiące, a wątpliwe, czy znalazłbym jakieś zastępstwo do 15 lipca. A tu miejsce sprawdzone. Mam poplanowane wakacje i noclegi od 19go.W sumie musiałbym w kraju spędzić jeszcze ponad 40 dni. Na umowie-zleceniu i bez wynagrodzenia. 
Więc wracam z powrotem zmienić kolegę, a on emeryt, więc z głodu nie umrze. Jest w lepszej, sytuacji niż ja. Jeszcze nie mam emerytury. Ale nie mam też takiego parcia na kasę. Wszystko pod kontrolą. 
Życzę Wam spokojnego wieczoru i dobrze przespanej nocki, a tym co w podróży, szczęśliwego dotarcia do domu 🙂
 
23 kwietnia 2024 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
Luke , organizuj wyjazdy tak, aby pasowały do twoich planów. Jestem pewna, że wiele osób tak robi i nie ma z tego powodu żadnych wyrzutów. Priorytet bywa tylko jeden, ale są osoby, które lubią swoją pracę i w tym też nic zdrożnego nie ma, choć spotykają się z niedowierzaniem :) 
Wpadłam zobaczyć co u Was. U mnie już wieczorny relaks. Jutro dzien wolny i już wiem co na obiad :) Musaka ! Najlepsza zapiekanka na całym globie . Bez zbędnych wypełniaczy typu makaron itp. Warzywa i mięso i to jest to ! 
Miłego wieczoru. 
 
23 kwietnia 2024 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: we wtorek. Wczoraj wpadła córka babki z mężem pierwszy raz przeleciała przez dom jak churagan. Bez kultury . Nawet się nie przedstawiła dopiero ja zapytałam, kto Pani jest ? Zaczęła mi stawać za plecami i zaglądać w telefon. Grzecznie jej zwróciłam uwagę, że to jest mój osobisty telefon. 
Rzadko przychodzi nawet i raz na miesiąc i dobrze bo aż seniorka dostaje palpitacji serca jak ona tu przychodzi. 
Dziś ma ktoś być do wózka inwalidzkiego bo coś hamulec się sam uwalnia . Rzadko jest używany ale lepiej niech będzie to naprawione. 
Obiad mam zaplanowany więc bez stresu. 
Swoje i seniorki pranie muszę zrobić i tyle na dziś mojej pracy. 
Spokojnego dnia wszystkim a Maludzie szerokiej drogi. 

Razem z drzwiami, czy miała swoje klucze zaraza? 
23 kwietnia 2024 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Razem z drzwiami, czy miała swoje klucze zaraza? :-)

Klucze maja wszystkie dzieci ale tylko jedno z nich blisko mieszka kulturalne i się zapowiada jak ma wpaść. Reszta szkoda gadać. 😥Dobrze, że rzadko przychodzą bo by człowiek zwariował. Nawet jak przychodzą to raczej osobno bo żadne z nikim nie utrzymuje kontaktów. 
24 kwietnia 2024 05:37 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w środę.  Środa minie tydzień zginie. Na dziś z moich planów to jedynie obiad zrobić i to co muszę koło seniorki. Może i na spacer się wybiorę.. między innymi Rewe odwiedzę. Miłego i spokojnego dnia opiekunkowo. 
24 kwietnia 2024 07:07 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Wszystkim Pierwasza noc minela.Babka wesola, fitt(az na tyle ze postanowila jeszcze sama autem jezdzic tzn. ja mam byc pasazerem..). Jestem sceptyczna, ale ze to mniejsze miasto, to sprobujemy.Ja sama sie nie wychylam bo ryzko obcym autem..  Niech Wam  smakuje.
24 kwietnia 2024 07:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Dziś jadę do seniorki własnym autem, zawiozę jej trochę łakoci i owoców do szpitala.
Przy okazji spotkam się z koleżanką
Miłego dnia wszystkim
 
24 kwietnia 2024 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wam 
 
24 kwietnia 2024 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Klucze maja wszystkie dzieci ale tylko jedno z nich blisko mieszka kulturalne i się zapowiada jak ma wpaść. Reszta szkoda gadać. 😥Dobrze, że rzadko przychodzą bo by człowiek zwariował. Nawet jak przychodzą to raczej osobno bo żadne z nikim nie utrzymuje kontaktów. 

Bywa Dusiu i tak  A nawet napiszę więcej :) Z jakiegoś względu rodziny w DE i podopieczni uważają , że opiekunka musi być cały czas na ich smyczy. Zdarzało mi się, że w pauzę dzwonili i musiałam kulturalnie aczkolwiek w sposób nie pozostawiający żadnej wątpliwości, że w pauzę się nikomu gitary  nie zawraca. Telefonami też. 
A ja witam Forum w świetnym humorze  z kawką 
24 kwietnia 2024 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam opiekunkowo w samo południe ja jeszcze co prawda w pracy ,ale myślami już z córcia na urlopie 
24 kwietnia 2024 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Po Ada, pada
24 kwietnia 2024 15:51 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim. Ta środa od razu stała się fajniejsza, skoro znalazłam to forum i będę mogła popisać z innymi opiekunami :) 
24 kwietnia 2024 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie, witajcie, my już po obiedzie i po spacerku. Jestem u tej samej podopiecznej, czekam na decyzję Kasi bo nadal nie wiem czy będę tu miesiąc czy dwa. Miłej pracy dziewczyny i chłopaki a urlopującym jak zwykle leniwych dni
24 kwietnia 2024 16:39 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bywa Dusiu i tak :bezradny: A nawet napiszę więcej :) Z jakiegoś względu rodziny w DE i podopieczni uważają , że opiekunka musi być cały czas na ich smyczy. Zdarzało mi się, że w pauzę dzwonili i musiałam kulturalnie aczkolwiek w sposób nie pozostawiający żadnej wątpliwości, że w pauzę się nikomu gitary :-) nie zawraca. Telefonami też. 
A ja witam Forum w świetnym humorze  z kawką :-)

Dla ciebie też tina smacznej kawy Właśnie piję kawę, dzisiaj to już moja druga ale bez ciasta. Trochę schudłam bo ograniczyłam słodyczne ale ciężko będzie się tu oprzeć bo lubię niemieckie łakocie. Poza tym głowa mnie trochę pobolewa ale nie biorę tabletki, może mi przejdzie.