Powitajki przy kawie 76

03 maja 2024 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońca brak , zimno , szaroburo. Albo za gorąco albo zimno 
03 maja 2024 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
Witam już po obiadku,teraz mam przerwę bo tutaj obiad jest o 11,30 .kurczę dziś mi się nie chciało wstać i mówię troszkę jeszcze poleżę a te troszkę to było do 8,05 a o 8,00 powinnam być już na dole u pdp szybko do kibelkai i mycie i ubrać  i byłam 12 po 8-mej na dole ufff a pdp już przy kompie działała ale ze śniadaniem czekała na mnie, powiedziała tylko że to nic że później przyszłam,że jest dobrze a myślałam że nie będzie zadowolona .Dobrze że jest taka spokojna ale nieraz to ona musi mieć rację.Jestem tu dopiero 3 dzień więc jeszcze muszę wszystko dograć. Narazie sobie radzę i oby tak dalej.Wszystkim bezstresowego popołudnia życzę. U mnie pogoda też nie ciekawa bo tylko 14 st.ale słoneczko już sie wychyla zza chmur,ale siedzę dziś w domu i odpoczywam haha
04 maja 2024 06:56 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę.  Słońca póki co brak. 
Dziś skoczę do piekarni po świeży chleb dla mnie. Seniorka tylko tostowy je. Tostowy tak ale jak jest toster a tutaj takiego nie ma. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
04 maja 2024 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
04 maja 2024 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
bozena1234

Kochana, ty naprawdę łowisz rybki??? gdzie to takie atrakcje? ale super

Naprawdę łowię rybki.
Mam we wsi jeden stawek z karasiami - wczoraj złowiliśmy ponad 100 sztuk, a dwa kilometry dalej mamy piękme wielkie jezioro z większymi rybami. Jak mam dłuższą chwilę to jadę nad jezioro, a jak tylko kilka godzin to odwiedzam wiejski stawek.
Za dwa tygodnie będziemy na Zlocie grzybiarzy też łowić rybki nad pięknym jeziorem Jasień na Kaszubach.
A w temacie witam jeszcze z domowych pieleszy.
04 maja 2024 11:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊  dzisiaj las , jezioro i flohmarkt nad jeziorem 
04 maja 2024 18:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dobrego popołudnia, nie mogłam się zalogować to sobie odpuściłam. Wczoraj była burza i przypomniałam sobie jak moja wnuczka tłumaczyła dziadkowi zaistniałą sytuację 
Miałam jechać z wnuczka na spacer ,zachmurzyło się i zanosiło się na burze .Dziadek wrócił z pracuj nie zastał babci w domu więc pyta wnuczkę " a gdzie jest babcia ?' .Wnuczka rezolutne odpowiedziała ,że babcia pojechała rowerem .Dodała , że miałyśmy jechać obie ale ona boi  burzy to została w domu ...... a babcia grzmotania  się nie boi to pojechała .
No i prawdę powiedziała 
Spokoju i miłych wspomnień życzę .
 
 
 
 
05 maja 2024 07:56 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę. Przede mną jeszcze 2 na tym adresie. 
Za oknem słońce ☀️ już świeci wysoko. Kawa już jest ☕ seniorka śpi więc spokój . Dziś tylko obiad zrobię i koniec mojej pracy. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
 
Ps. Luke, Maluda szerokiej drogi i do pracy i spokojnych podopiecznych. 
05 maja 2024 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słonecznej niedzieli 😉 
Maluda , Luke szerokości i udanego czasu w Berlinie. 
05 maja 2024 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry opiekunów ,u mnie za oknem chmurki dopiero popołudniu ma wyjść słoneczko ☀️. Spokojnej niedzieli życzę . Teraz przygotowanie do obiadu  
05 maja 2024 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w majowe przedpołudnie ..Leniuchuje już  2 dzień ..Pogoda taka sobie czekamy na deszcz.
Dobrego dnia 
05 maja 2024 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia .......... hop, hop   co porabiasz ?
05 maja 2024 12:39 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę 
Dusi i dorotee dzięki za życzenia, od godziny jestem u podopiecznej. Ech, jeszcze z gadułą kolegą
Od jutra już ja przejmuję obowiązki. Chociaż jeszcze łóżko nie zmienione, tzn jeszcze jego bety leżą. O tej porze przed miesiącem, łóżko i świeża pościel czekały na niego. Nie lubię bylejakości.
Miłego dnia 
05 maja 2024 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w niedzielę :chaplin:
Dusi i dorotee dzięki za życzenia, od godziny jestem u podopiecznej. Ech, jeszcze z gadułą kolegą:smiech3:
Od jutra już ja przejmuję obowiązki. Chociaż jeszcze łóżko nie zmienione, tzn jeszcze jego bety leżą. O tej porze przed miesiącem, łóżko i świeża pościel czekały na niego. Nie lubię bylejakości.
Miłego dnia :buziaczki:

Dołączę jutro do berlińskiej ekipy 
05 maja 2024 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Dołączę jutro do berlińskiej ekipy :gra na gitarze:

A pod jakim kodem?