Powitajki przy kawie 76

22 kwietnia 2024 07:52 / 4 osobom podoba się ten post
Czesc Wszystkim Ja po ponad rocznej pauzie znow wyruszam.Jest troche stresik, ale taki bardziej motywujacy. Minie pewnie ponad tydz.zanim wskocze na "dobre tory". Na to zlecenie czekam mc.wiec powinno byc ok Od jutra poprosze 46   Milego dnia dla calej grupy
22 kwietnia 2024 08:48 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

Czesc Wszystkim:kwiatek dla ciebie1: Ja po ponad rocznej pauzie znow wyruszam.Jest troche stresik, ale taki bardziej motywujacy. Minie pewnie ponad tydz.zanim wskocze na "dobre tory". Na to zlecenie czekam mc.wiec powinno byc ok:modlitwa: Od jutra poprosze 46   Milego dnia dla calej grupy:kawa:

powodzenia ode mnie ,pierwsze dni szybko miną a potem będzie już tylko lepiej 
22 kwietnia 2024 09:14 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Słońca życzę bo ostatnio rzadko świeci .
Nie mam czasu na pisanie. Krążę często na trasie Olsztyn- Kętrzyn. Żyję jeszcze na dwa domy. Przeprowadzkę podzieliłam na etapy. Nie muszę opuszczać  mieszkania w Olsztynie ,nie mam więc nad głową bata,który by mnie poganiał. Co kilka dni pakuję auto po dach ,przewożę,roapakowuję,układam i nie mam mieszkania zastawionego po sufit kartonami. Trwa to trochę dłużej ale mam czas i nie jestem wykończona fizycznie. Już tylko jeden taki wyjazd przede mną a w piątek firma przeprowadzkowa zabierze resztę. Z mebli pojadą ze mną tylko łóżko,szafa i komoda z sypialni. Wszystkie pozostałe meble kupiłam nowe. Każdy zakup był przemyślany ,nie kupiłam niczego,czego później bym żałowała . Mieszkanko nabiera charakteru,pasuje do mnie,jest takie "moje" nie tylko ze względu na to,że jestem właścicielką . Pomaga mi moja psiapsiółka ,w sobotę były ze mną siostra i bratowa. Wszystkie cieszą się razem ze mną ,wszystkim podoba się to,co i jak zrobiłam a ja przez to jestem podwójnie szczęśliwa . Oj,dzwonek do drzwi będzie chyba często dzwonił,jak już zamieszkam na dobre😉. Wnoszę do "nowego" starego mieszkania tylko dobrą energię i tylko dobre wspomnienia,może dlatego wszyscy dobrze się w nim czują . Krótko to krótko,ale zdążę jeszcze pomieszkać na nowym przed wyjazdem. A ten zbliża się już wielkimi krokami,wyjazd 14 maja. Bywam zmęczona ,dni są za krótkie ale jestem happy i dumna z siebie. Trwał ten remont i trwał ,ale jest tak,jak sobie wymarzyłam. Już nie mogę się doczekać powrotu z kolejnego wyjazdu. Chyba te zlecenie będzie mi się trochę dłużyło 😀. 1.5 miesiąca szybko zleci i wrócę na prawdziwy urlop.
Dobrego,spokojnego dnia Wam życzę a Tobie,Maluda,przyjemnej i bezpiecznej podróży do domu
22 kwietnia 2024 09:24 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim. Słońca życzę bo ostatnio rzadko świeci .
Nie mam czasu na pisanie. Krążę często na trasie Olsztyn- Kętrzyn. Żyję jeszcze na dwa domy. Przeprowadzkę podzieliłam na etapy. Nie muszę opuszczać  mieszkania w Olsztynie ,nie mam więc nad głową bata,który by mnie poganiał. Co kilka dni pakuję auto po dach ,przewożę,roapakowuję,układam i nie mam mieszkania zastawionego po sufit kartonami. Trwa to trochę dłużej ale mam czas i nie jestem wykończona fizycznie. Już tylko jeden taki wyjazd przede mną a w piątek firma przeprowadzkowa zabierze resztę. Z mebli pojadą ze mną tylko łóżko,szafa i komoda z sypialni. Wszystkie pozostałe meble kupiłam nowe. Każdy zakup był przemyślany ,nie kupiłam niczego,czego później bym żałowała . Mieszkanko nabiera charakteru,pasuje do mnie,jest takie "moje" nie tylko ze względu na to,że jestem właścicielką . Pomaga mi moja psiapsiółka ,w sobotę były ze mną siostra i bratowa. Wszystkie cieszą się razem ze mną ,wszystkim podoba się to,co i jak zrobiłam a ja przez to jestem podwójnie szczęśliwa :radosc:. Oj,dzwonek do drzwi będzie chyba często dzwonił,jak już zamieszkam na dobre😉. Wnoszę do "nowego" starego mieszkania tylko dobrą energię i tylko dobre wspomnienia,może dlatego wszyscy dobrze się w nim czują . Krótko to krótko,ale zdążę jeszcze pomieszkać na nowym przed wyjazdem. A ten zbliża się już wielkimi krokami,wyjazd 14 maja. Bywam zmęczona ,dni są za krótkie ale jestem happy i dumna z siebie. Trwał ten remont i trwał ,ale jest tak,jak sobie wymarzyłam. Już nie mogę się doczekać powrotu z kolejnego wyjazdu. Chyba te zlecenie będzie mi się trochę dłużyło 😀. 1.5 miesiąca szybko zleci i wrócę na prawdziwy urlop.
Dobrego,spokojnego dnia Wam życzę a Tobie,Maluda,przyjemnej i bezpiecznej podróży do domu:angel3:

Dziekuję bardzo Gusiu 
22 kwietnia 2024 10:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońce nieśmiało kilka zzza chmur . Dzisiaj odpoczywam
Maluda szerokości 
Gusiu pomyślności na nowym mieszkaniu po zakończeniu przeprowadzili 
22 kwietnia 2024 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Spóźnione dzień dobry wszystkim 
22 kwietnia 2024 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  życzę spokojnego popołudnia i pozdrawiam serdecznie 
22 kwietnia 2024 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry wszystkim. Słońca życzę bo ostatnio rzadko świeci .
Nie mam czasu na pisanie. Krążę często na trasie Olsztyn- Kętrzyn. Żyję jeszcze na dwa domy. Przeprowadzkę podzieliłam na etapy. Nie muszę opuszczać  mieszkania w Olsztynie ,nie mam więc nad głową bata,który by mnie poganiał. Co kilka dni pakuję auto po dach ,przewożę,roapakowuję,układam i nie mam mieszkania zastawionego po sufit kartonami. Trwa to trochę dłużej ale mam czas i nie jestem wykończona fizycznie. Już tylko jeden taki wyjazd przede mną a w piątek firma przeprowadzkowa zabierze resztę. Z mebli pojadą ze mną tylko łóżko,szafa i komoda z sypialni. Wszystkie pozostałe meble kupiłam nowe. Każdy zakup był przemyślany ,nie kupiłam niczego,czego później bym żałowała . Mieszkanko nabiera charakteru,pasuje do mnie,jest takie "moje" nie tylko ze względu na to,że jestem właścicielką . Pomaga mi moja psiapsiółka ,w sobotę były ze mną siostra i bratowa. Wszystkie cieszą się razem ze mną ,wszystkim podoba się to,co i jak zrobiłam a ja przez to jestem podwójnie szczęśliwa :radosc:. Oj,dzwonek do drzwi będzie chyba często dzwonił,jak już zamieszkam na dobre😉. Wnoszę do "nowego" starego mieszkania tylko dobrą energię i tylko dobre wspomnienia,może dlatego wszyscy dobrze się w nim czują . Krótko to krótko,ale zdążę jeszcze pomieszkać na nowym przed wyjazdem. A ten zbliża się już wielkimi krokami,wyjazd 14 maja. Bywam zmęczona ,dni są za krótkie ale jestem happy i dumna z siebie. Trwał ten remont i trwał ,ale jest tak,jak sobie wymarzyłam. Już nie mogę się doczekać powrotu z kolejnego wyjazdu. Chyba te zlecenie będzie mi się trochę dłużyło 😀. 1.5 miesiąca szybko zleci i wrócę na prawdziwy urlop.
Dobrego,spokojnego dnia Wam życzę a Tobie,Maluda,przyjemnej i bezpiecznej podróży do domu:angel3:

Wszystko ze spokojem załatwisz i przeprowadzisz się. My może na BN  do nowego domu wejdziemy. Póki co wykańczają i dom i nas powoli 🤣🤣🤣 . No nie,  nie jest tak źle. My daleko przenosić się nie będziemy bo stara chałupa za nową stoi . Jedynie bierzemy wyposażenie plus rzeczy osobiste
 I RTV i AGD . Reszta pójdzie do wyrzucenia a dom do zburzenia  bo starych gratów nikt do nowego domu zabierał nie będzie. Tak jest powiedziane przeze mnie i męża. Na miejscu starego zrobimy ewentualnie altankę na gorące letnie dni. 
22 kwietnia 2024 20:09 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór - jestem zalatana  aż wstyd o tym pisać .Myślałam, że na emeryturze będę miała dużo wolnego czasu a tu figa z makiem . Ciągle coś i ciągle coś .Dzisiaj 3 godz. straciłam  u fryzjera ,musiałam moja siwiznę ukryć . Pogoda się troszkę poprawia na +  ale temp. dalej na - . 
Spokoju i zdrówka życzę .
23 kwietnia 2024 06:12 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś oprócz sprzątania mam w planach wyjazd na zakupy
Miłego dnia wszystkim
A Kruszynce spokojnej drogi
23 kwietnia 2024 06:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wtorkowo:chaplin:
Dziś oprócz sprzątania mam w planach wyjazd na zakupy:lata na miotle:
Miłego dnia wszystkim :buu:
A Kruszynce spokojnej drogi:flaga Polski:

Dziekuję Gosiu 
23 kwietnia 2024 06:27 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  we wtorek. Wczoraj wpadła córka babki z mężem pierwszy raz przeleciała przez dom jak churagan. Bez kultury . Nawet się nie przedstawiła dopiero ja zapytałam, kto Pani jest ? Zaczęła mi stawać za plecami i zaglądać w telefon. Grzecznie jej zwróciłam uwagę, że to jest mój osobisty telefon. 
Rzadko przychodzi nawet i raz na miesiąc i dobrze bo aż seniorka dostaje palpitacji serca jak ona tu przychodzi. 
Dziś ma ktoś być do wózka inwalidzkiego bo coś hamulec się sam uwalnia . Rzadko jest używany ale lepiej niech będzie to naprawione. 
Obiad mam zaplanowany więc bez stresu. 
Swoje i seniorki pranie muszę zrobić i tyle na dziś mojej pracy. 
Spokojnego dnia wszystkim a Maludzie szerokiej drogi. 
23 kwietnia 2024 08:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Słońce ☀️ 
23 kwietnia 2024 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia opiekunkowo 
23 kwietnia 2024 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: we wtorek. Wczoraj wpadła córka babki z mężem pierwszy raz przeleciała przez dom jak churagan. Bez kultury . Nawet się nie przedstawiła dopiero ja zapytałam, kto Pani jest ? Zaczęła mi stawać za plecami i zaglądać w telefon. Grzecznie jej zwróciłam uwagę, że to jest mój osobisty telefon. 
Rzadko przychodzi nawet i raz na miesiąc i dobrze bo aż seniorka dostaje palpitacji serca jak ona tu przychodzi. 
Dziś ma ktoś być do wózka inwalidzkiego bo coś hamulec się sam uwalnia . Rzadko jest używany ale lepiej niech będzie to naprawione. 
Obiad mam zaplanowany więc bez stresu. 
Swoje i seniorki pranie muszę zrobić i tyle na dziś mojej pracy. 
Spokojnego dnia wszystkim a Maludzie szerokiej drogi. 

z tymi rodzinami to tak czasem jest... a jak w ogóle zlecenie? chyba dobrze trafiłaś?