Pochwalijki #4

23 stycznia 2017 17:18
hagia

No to pochwalam się:
Primo - od dziś znowu z (mobilnym jeszcze)internetem.
Secundo - niemiecka agentura nieoczekiwanie po 2 tygodniach przywiozła mi podziękowanie za wywiad dla radia, był to duży kosz owoców i 50 E.
To się nazywa dobrze rozpocząć tydzień :-)

Kiedy będzie można usłyszeć ten wywiad i w jakiej stacji?
23 stycznia 2017 17:23 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Kiedy będzie można usłyszeć ten wywiad i w jakiej stacji?

Jeszcze nie ma linka, będzie w SR3, za jakiś czas, jak zostanie pocięty i poskładany :)
Poza mną wywiadowany był syn pdp i szef niemieckiej agentury. Z dwóch godzin gadania ma powstać ok. pół godzinna audycja o rynku opieki w De.
23 stycznia 2017 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
hagia

Jeszcze nie ma linka, będzie w SR3, za jakiś czas, jak zostanie pocięty i poskładany :)
Poza mną wywiadowany był syn pdp i szef niemieckiej agentury. Z dwóch godzin gadania ma powstać ok. pół godzinna audycja o rynku opieki w De.

To sie proszę przypomnil:)
23 stycznia 2017 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

Nie wiem czemu tak sie dzieje ,ale dlaczego mi tak rozwala tekst jak wysyłam posta...Wy macie tak ładnie ,a moj zawsze jakis taki rozkraczony....

Tak sie rozkracza jak się używa emotikon... Bez emotków będziesz miala ładnie
23 stycznia 2017 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tak sie rozkracza jak się używa emotikon... :-) Bez emotków będziesz miala ładnie :-)

Faktycznie! Mam nadzieję, że Dziewczynka.z właśnie o tym pisze, przykład:

la, la, la, .... test, test, test
niebieski, czerwony, zielony
dzień, noc, woda, ogień

A tutaj z emotami:

la, la, la, .... test, test, test 
niebieski, czerwony, zielony 
dzień, noc, woda, ogień 
23 stycznia 2017 19:30 / 5 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Faktycznie! Mam nadzieję, że Dziewczynka.z właśnie o tym pisze, przykład:

la, la, la, .... test, test, test
niebieski, czerwony, zielony
dzień, noc, woda, ogień

A tutaj z emotami:

la, la, la, .... test, test, test :gotowanie:
niebieski, czerwony, zielony :przeklina:
dzień, noc, woda, ogień :lol3:

O to,to,to ...właśnie o to chodziło macie dziewczyny racje,jak jest buzka to wtedy się rozkracza niby takie proste a takie trudne
Dziękuję dziewczynki uprzejmie
23 stycznia 2017 22:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ty jak zwykle nie w tym topiku ... Z tym to do poskarżyjek ...    
26 stycznia 2017 10:33 / 9 osobom podoba się ten post
Uwaga pochwalam się  za mną 7 dni mojej diety, dzisiaj wchodzę w 8  efekt? Minus 6 kg oraz  o wiele mniejsze bóle mojej reumatoidalnej lewej ręki, mniejsze obrzęki, unormowanie ciśnienia krwi, mogłam leki odstawić, o wiele lepszy sen, o wiele więcej energii...Jestem mega zadowolona!!!!! 
26 stycznia 2017 10:37
scarlet

Uwaga pochwalam się :-) za mną 7 dni mojej diety, dzisiaj wchodzę w 8 :-) efekt? Minus 6 kg oraz  o wiele mniejsze bóle mojej reumatoidalnej lewej ręki, mniejsze obrzęki, unormowanie ciśnienia krwi, mogłam leki odstawić, o wiele lepszy sen, o wiele więcej energii...Jestem mega zadowolona!!!!! :niech zyje:

Gratulacje , ale.........6 kg w 7 dni??? Nie wiem czy to jest takie zdrowe. Uprawiasz jakąś gimnastykę również, czy tylko warzywka jesz ?
26 stycznia 2017 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Uwaga pochwalam się :-) za mną 7 dni mojej diety, dzisiaj wchodzę w 8 :-) efekt? Minus 6 kg oraz  o wiele mniejsze bóle mojej reumatoidalnej lewej ręki, mniejsze obrzęki, unormowanie ciśnienia krwi, mogłam leki odstawić, o wiele lepszy sen, o wiele więcej energii...Jestem mega zadowolona!!!!! :niech zyje:

A jaką dietę stosujesz? Pochwal się? 
26 stycznia 2017 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Gratulacje , ale.........6 kg w 7 dni??? Nie wiem czy to jest takie zdrowe. Uprawiasz jakąś gimnastykę również, czy tylko warzywka jesz ?

Warzywka Scrlet je.Boziu ja bez mięsa ani rusz.6 kg to dużo.Podejrzewam ,źe najpierw woda schodzi,i trochę jelita.No będziemy Scarlet dopingować.
26 stycznia 2017 10:59 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Warzywka Scrlet je.Boziu ja bez mięsa ani rusz.6 kg to dużo.Podejrzewam ,źe najpierw woda schodzi,i trochę jelita.No będziemy Scarlet dopingować.

Oczywista to oczywistość, że będziemy dopingować Scarlet. Najwazniejsze, że lepiej się czuje, oprócz zgubienia tych 6 kg. Poczytałam trochę o tej diecie, no cóż........jest tyle samo wskazań co i przeciwwskazań, a 6 kg w ciągu tygodnia, to jest bardzo duzo i chyba....dużo za dużo. Takie diety to tylko pod kontrolą lekarza, wybierając się do niego z historią swoich przypadłości. Scarlet, pilnuj się przed efektem jojo.
A ja tymczasem sobie szczele;) koktajlik warzywno-owocowy Na zdrowie
26 stycznia 2017 11:00 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

A jaką dietę stosujesz? Pochwal się? :glodny:

26 stycznia 2017 11:08 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Oczywista to oczywistość, że będziemy dopingować Scarlet. Najwazniejsze, że lepiej się czuje, oprócz zgubienia tych 6 kg. Poczytałam trochę o tej diecie, no cóż........jest tyle samo wskazań co i przeciwwskazań, a 6 kg w ciągu tygodnia, to jest bardzo duzo i chyba....dużo za dużo. Takie diety to tylko pod kontrolą lekarza, wybierając się do niego z historią swoich przypadłości. Scarlet, pilnuj się przed efektem jojo.
A ja tymczasem sobie szczele;) koktajlik warzywno-owocowy:-) Na zdrowie :dwa piwa:

Ten koktajlik proponuję przepić winkiem... Trochę zleci... z wagi też. 
26 stycznia 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Oczywista to oczywistość, że będziemy dopingować Scarlet. Najwazniejsze, że lepiej się czuje, oprócz zgubienia tych 6 kg. Poczytałam trochę o tej diecie, no cóż........jest tyle samo wskazań co i przeciwwskazań, a 6 kg w ciągu tygodnia, to jest bardzo duzo i chyba....dużo za dużo. Takie diety to tylko pod kontrolą lekarza, wybierając się do niego z historią swoich przypadłości. Scarlet, pilnuj się przed efektem jojo.
A ja tymczasem sobie szczele;) koktajlik warzywno-owocowy:-) Na zdrowie :dwa piwa:

Doduś spokojnie, 2/3 z tego to była chyba woda, przez pierwsze 3 dni był największy spadek na wadze, w tej chwili już normalnie chudnę.. , ale w pasie też mam minus 7 cm, bardzo mnie to cieszy..