Pochwalijki #4

19 stycznia 2017 20:21 / 15 osobom podoba się ten post
Ja tez sie pochwale bo az mnie radocha rozpiera. Dzisiaj,w godzinach prawie porannych,dzwonek do drzwi malo sie nie urwal. Wylaze,patrze,DHL. Przesylka dla mnie. Z Polski. Otwieram a tam...cudny,wielgachny kalendarz z fotami z mojego, ukochanego Krakowa!! Dostalam prezent od rudej,slicznej, kochanej Salazar! Nie dosc,ze zapamietala,ze wielbie to miasto jak nie wiem co i planuje tam sobie zywota dokonac,to jeszcze sprawila mi taka niespodzianke!! Caly dzien sie usmiecham! Szefowa nawet gwozdzia wbila w sciane nad moim lozkiem,zebym sobie mogla zerkac na to co lubie. A kalendarz tak ja zachwycil,ze zaczela sie zastanawiac nad urlopem w Krakowie
Salazarko! Jak ja Ci bardzo mocno dziekuje!! Tyle radochy od dawna juz mnie nie spotkaloAniol nie kobieta z Ciebie
20 stycznia 2017 21:03 / 14 osobom podoba się ten post
chwalę się : dzisiaj otrzymałam powiadomienie z firmy, że od stycznia mam podwyżkę
20 stycznia 2017 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

:prosze o cisze: chwalę się : dzisiaj otrzymałam powiadomienie z firmy, że od stycznia mam podwyżkę :dwa piwa:

No i super!   
20 stycznia 2017 23:17 / 14 osobom podoba się ten post
Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff
21 stycznia 2017 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff

Kasiu nic tak nie cieszy ,jak wiadomość ,że jest dobrze ,a będzie lepiej.Zdrówka życzę wnuczkowi.
21 stycznia 2017 08:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mam szybkiego neta, dwa różne urządzenia z których pisze i na obu te kręcące się kółeczka w nieskończoność przy polubieniach,  zmianach tematu.......Ocipiec idzie 
21 stycznia 2017 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff

Piękny prezent Kasiu.
Bardzo mocno życze zdrówka dla wnusia,bo nie ma nic gorszego niż choroby dzieci, wnuków,będzie napewno dobrze musi być,oby dobry Bóg dał zdrowie wszystkim maluszkom.
21 stycznia 2017 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Mam szybkiego neta, dwa różne urządzenia z których pisze i na obu te kręcące się kółeczka w nieskończoność przy polubieniach,  zmianach tematu.......Ocipiec idzie :pisanie na forum::pisanie na forum:

To teraz już wiesz,dlaczego szybko wieczorem zasypiam...
21 stycznia 2017 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff

Najpiękniejszy prezent jaki można dostać......... Wszystko będzie dobrze Kasiu....
21 stycznia 2017 09:55
kasia63

Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff

Kasiu cieszę się razem z Tobą, nie mogłaś dostać lepszego prezentu
Zdrówka dla chłopczyka:)
21 stycznia 2017 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się ,ze dostałam dziś wspaniały prezent na Dzień Babci.Mój wnuk starszy miał kontrolne badania pooperacyjne i wszystko jest ok:)Rokowania też i jak za pół roku będzie tak jak dziś,to kolejna operacja nie będzie już potrzebna:):)Kamień z serca:):):)Ufff

21 stycznia 2017 11:21 / 15 osobom podoba się ten post
Życzenia na dzień babci złożone.W języku nie wiadomo jakim ,bo mała mówi w sobie tylko znanym dialekcie.Ma półtora roku i taka jest z małą komunikacja.No za rok to może coś w temacie zrozumiale powie.I tak się cieszyłam.
21 stycznia 2017 14:29 / 8 osobom podoba się ten post
teresadd

Życzenia na dzień babci złożone.W języku nie wiadomo jakim ,bo mała mówi w sobie tylko znanym dialekcie.Ma półtora roku i taka jest z małą komunikacja.No za rok to może coś w temacie zrozumiale powie.I tak się cieszyłam.

Teresko, wnusia się naprodukowała, z pewnością same słodkie słowa, nawet nie przyznajwaj się, że nie rozumiałaś 
21 stycznia 2017 16:02 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Teresko, wnusia się naprodukowała, z pewnością same słodkie słowa, nawet nie przyznajwaj się, że nie rozumiałaś :-)

Potrafi tak godzinami nawijać w swoim języku .Żeby tylko rozmówca był.A telefon wręcz uwielbia.I tak sobie gadamy z wnuczką.hi.hi
23 stycznia 2017 17:10 / 14 osobom podoba się ten post
No to pochwalam się:
Primo - od dziś znowu z (mobilnym jeszcze)internetem.
Secundo - niemiecka agentura nieoczekiwanie po 2 tygodniach przywiozła mi podziękowanie za wywiad dla radia, był to duży kosz owoców i 50 E.
To się nazywa dobrze rozpocząć tydzień