Jak minął dzień

26 marca 2017 20:25 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No pacz Mysiu,trafiają ci się same jelenie...:-)

A'propos zmiany czasu to mój dziadek stwierdził,że za widno i narazie śpac mu się nie chce...Rolet nie posiadamy...Jutro w nagrodę wstanie pół godziny wcześniej,może się zmęczy do 19-tej.

My mamy rolety automatyczne i teraz po zmianie czasu testujemy jak zegary ustawić. Ja mam kłopoty z tą zmiana czasową, jakoś nie jestem matematyczna i logiczna. O nie !!!  Wieczór dobrze ustawiony, zobaczymy jak będzie rano. 
26 marca 2017 20:33 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

My mamy rolety automatyczne i teraz po zmianie czasu testujemy jak zegary ustawić. Ja mam kłopoty z tą zmiana czasową, jakoś nie jestem matematyczna i logiczna. O nie !!! :lol1: Wieczór dobrze ustawiony, zobaczymy jak będzie rano. 

U mnie zadziałało ostentacyjne ziewanie,tak intensywnie to robiłam,że wreszcie dziadek zakumał o co kaman i nawet jeden raz jemu się ziewnęlo...
Teraz on śpi ,a ja biegnę do wanny,zanim dalam kilka polubien juz się napełniła....
26 marca 2017 22:30 / 9 osobom podoba się ten post
26 marca 2017 22:33 / 5 osobom podoba się ten post
Zdjęcia powyżej to Obermarchtal - klasztor, zwiedzałam dzisiaj.

W lesie jeszcze są cale polany tych ichnich Märzenbecher
27 marca 2017 09:25 / 9 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No pacz Mysiu,trafiają ci się same jelenie...:-)

A'propos zmiany czasu to mój dziadek stwierdził,że za widno i narazie śpac mu się nie chce...Rolet nie posiadamy...Jutro w nagrodę wstanie pół godziny wcześniej,może się zmęczy do 19-tej.

Jelenia w lesie spotkać to sama przyjemność. Człowiek wtedy zamiera w bezruchu i patrzy z podziwem na to cudo. Boi się poruszyć, żeby nie uciekł i żeby ten spektakl trwał jak najdłużej. A co jak się spotka w lesie dwunożnego jelenia ?? Ano człowiek też staje w bezruchu, żeby jeleń nic nie zauważył Nigdy nie wiadomo co taki jeleń zrobi i mu po głowie chodzi.  Bo ostatnimi czasy męzczyźni sami popsuli sobie wizerunek swojej płci. Tak więc Ivanilko uwielbiam spotykac w lesie jelenie czteronożne 
27 marca 2017 09:28 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

Jelenia w lesie spotkać to sama przyjemność. Człowiek wtedy zamiera w bezruchu i patrzy z podziwem na to cudo. Boi się poruszyć, żeby nie uciekł i żeby ten spektakl trwał jak najdłużej. A co jak się spotka w lesie dwunożnego jelenia ?? Ano człowiek też staje w bezruchu, żeby jeleń nic nie zauważył :lol1: Nigdy nie wiadomo co taki jeleń zrobi i mu po głowie chodzi.  Bo ostatnimi czasy męzczyźni sami popsuli sobie wizerunek swojej płci. Tak więc Ivanilko uwielbiam spotykac w lesie jelenie czteronożne :lol2:

Jesteś wielbicielką lasu,to wiem i leśnych ssaków ... 
Jeśli chiodzi o mężczyzn to faktycznie ,na forum tylko 3 znam prawdziwych,reszta to pożal się Boże samce.. Pocieszam się ,że w babskim gronie też może być wesoło ,już nie raz tak było . 
27 marca 2017 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ale ile zazrdości wtedy się budzi, konkurencja kwitnie i po czasie samice się same zagryzają Zresztą w obecności samców też.
27 marca 2017 09:39 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Ale ile zazrdości wtedy się budzi, konkurencja kwitnie i po czasie samice się same zagryzają :-) Zresztą w obecności samców też.

Bez przesady......to samce są takie glupie żeby się zagryzać......a samice wybierają wtedy tego samca alfa......
Ale wyjątki od reguły też się zdażają......Samicom czasem odbija palma.....
27 marca 2017 09:41 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Bez przesady......to samce są takie glupie żeby się zagryzać......a samice wybierają wtedy tego samca alfa......:-)
Ale wyjątki od reguły też się zdażają......Samicom czasem odbija palma.....

Odbija, odbija  Zwłąszcza jak one chcą być alfa  a jeszcze bardziej jak im to nie wychodzi. 
27 marca 2017 21:22 / 8 osobom podoba się ten post
Dziś było tak ładne słońce,że usiadłam na godzinkę w samej podkoszulce. Teraz patrze,a dekold mam tak mocno opalony,że nie pasuje mi kolorem do twarzy .. Jutro mam dwie opcje do wyboru:
1. nałożyć na dekold jasniejszy puder
2.nałożyć na twarz ciemny fluid...
Do jutra mam czas..
27 marca 2017 21:27 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziś było tak ładne słońce,że usiadłam na godzinkę w samej podkoszulce. Teraz patrze,a dekold mam tak mocno opalony,że nie pasuje mi kolorem do twarzy :hihi:.. Jutro mam dwie opcje do wyboru:
1. nałożyć na dekold jasniejszy puder
2.nałożyć na twarz ciemny fluid...
Do jutra mam czas..

Zostaje 3 opcja.Wystawić buźkę jutro na słonko a dekold zakryć
27 marca 2017 21:36 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Zostaje 3 opcja.Wystawić buźkę jutro na słonko a dekold zakryć:-)

No własnie tu nie mogę 3-j opcji zastosować. Muszę chronić skórę twarzy i mam zawsze najsilniejszy filtr . 
27 marca 2017 21:37 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

A u mnie cisza, cisza i cisza. żadnego radia nie słucha, telewizji nie ogląda, gazet nie czyta tylko siedzi cały dzień na wózku w kuchni metr od mnie.

Mam tak samo !żadnych zainteresowań! jak muzyka to raz na miesiąc ale wówczas jest tak glośno że mam wrażenie że trzęsie sie podloga.Moja niby nie doslyszy aparatu nie nosi więc po cichu radio gra ,a dziwne że jak zrobie troszkę głośniej to już sie pyta z kim  rozmawiam ?kto tam przyszedl?
27 marca 2017 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No własnie tu nie mogę 3-j opcji zastosować. Muszę chronić skórę twarzy i mam zawsze najsilniejszy filtr . 

ja mam podobnie -naczynka pękają mi na słonku ,juz się nauczylam że puder musi być ciemniejszy od wiosny do jesieni.A staram się w wypudrowanej twarzy nie siadać na sloncu za długo bo przebarwienia mogą się  pojawić,moja siostra tak sobie nagrzebala że lata teraz do :"salonów  "różnych wybawiać przebarwienia po opalaniu się w pudrze .
27 marca 2017 22:11 / 10 osobom podoba się ten post
Miałam opisać dzisiejszy dzień,ale idę spać,choć nie wiem czy zasnę,łeb nie tylko mam wielki ,ale i kwadratowy .Muszę pomyśleć o czymś i jak coś załatwić .
Dobranoc mówię tu.