Zerwanie umowy

04 października 2013 18:18
Annika

Kruszynko, pracujemy w tej samej Firmie. Nie przejmuj się tą umową z rodziną na pół roku, ta firma zawsze tak pisze. Zjeżdżasz normalnie wtedy, kiedy się umawiałaś. W przypadku kiedy podejmiesz z Firmą dalszą współpracę i nowe zlecenie, dostaniesz kolejną umowę i znów będzie na pół roku. Obowiązuje Cię okres wypowiedzenia zaznaczony w głównej umowie, ja mam 5 dni, a wcześniej było 2 tygodnie. Teraz jestem na 5 tygodniowym zastępstwie i pewnie tutaj już nie wrócę, ale też  mam umowę główną na 2 lata, a z tą konkretną rodzinką na pół roku.

Annika,skarbie-masz racje,doczytalam ,ze okres wypowiedzena 5 dniowy,ale przerazila mnie mysl o tych 2 latach,ale do prawnika i ta pojde.
04 października 2013 18:24
kruszynka1964

Annika,skarbie-masz racje,doczytalam ,ze okres wypowiedzena 5 dniowy,ale przerazila mnie mysl o tych 2 latach,ale do prawnika i ta pojde.

Pewnie, wiedza nigdy nie zaszkodzi. tym bardziej, że teraz jest tyle tych firm i tyle umów. Ja też się zastanawiam czy zostac dalej z tą Firmą. Dzisiaj mieli do mnie zadzwonić w sprawie wyjazdu i nie zadzwonili, wspomniałam, że chciałabym Święta spędzić w domku, to okazało się, ze mogę nie mieć ofert, a jak pracowałam w Wielkanoc i całe wakacje, to było super, wtedy byłam ta dobra. Od końca lutego do teraz w domku byłam niecałe 40 dni
04 października 2013 18:42
Annika

Pewnie, wiedza nigdy nie zaszkodzi. tym bardziej, że teraz jest tyle tych firm i tyle umów. Ja też się zastanawiam czy zostac dalej z tą Firmą. Dzisiaj mieli do mnie zadzwonić w sprawie wyjazdu i nie zadzwonili, wspomniałam, że chciałabym Święta spędzić w domku, to okazało się, ze mogę nie mieć ofert, a jak pracowałam w Wielkanoc i całe wakacje, to było super, wtedy byłam ta dobra. Od końca lutego do teraz w domku byłam niecałe 40 dni

No,to wspolczuje-ja bede tutaj 2 miesiace,potem urlop i odwleczony slub,dlatego tak sie martwie,bo juz mi sie pytala czy zostaje narazie na 2 miesiace...a jak prosilam o zmiane ofery,bo dziadek niespiacy w nocy,to kazala pogadac z rodzina.
04 października 2013 19:35
kruszynka1964

No,to wspolczuje-ja bede tutaj 2 miesiace,potem urlop i odwleczony slub,dlatego tak sie martwie,bo juz mi sie pytala czy zostaje narazie na 2 miesiace...a jak prosilam o zmiane ofery,bo dziadek niespiacy w nocy,to kazala pogadac z rodzina.

skąd ja to znam, biora kasę a TY sobie najlepiej wszystko załatwiaj z rodziną.Nieprzesoane noce załatwiaj, internet załatwiaj, wolnyb czas załatwiaj , jedzenie dogaduj .A one sa od czego?? Jak mnie to zawsze wkurza wrrrrrrrr:((
04 października 2013 20:20
Dziewczyny...nie mam duzego doswiadczenia jak wiele tu z Was ale nie rozumiem dlaczego jak macie problem z PDP nie dzwonicie do koordynatorki.W koncu ona po to jest zeby zalatwiac takie sprawy.
04 października 2013 22:05
Misia1710

Dziewczyny...nie mam duzego doswiadczenia jak wiele tu z Was ale nie rozumiem dlaczego jak macie problem z PDP nie dzwonicie do koordynatorki.W koncu ona po to jest zeby zalatwiac takie sprawy.

To zależy , ogólnie to koordynatorzy zbywają i tyle.Boją sie utracić klienta.Zadko kiedy pomagają ,lub obstają za opiekunką.
11 czerwca 2017 21:41 / 2 osobom podoba się ten post
Od pol m-ca próbuja zakończyć kontrakt!Bo nic się nie zgadza z opisem........
co te firmy wyprawiają!
11 czerwca 2017 22:02 / 4 osobom podoba się ten post
jowita.

Od pol m-ca próbuja zakończyć kontrakt!Bo nic się nie zgadza z opisem........
co te firmy wyprawiają!

Ale co konkretnie się nie zgadza,piszy ,coś spróbujemy doradzić.
11 czerwca 2017 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ale co konkretnie się nie zgadza,piszy ,coś spróbujemy doradzić.

Kasiu, niech piszy, ale nie w nocnej ciszy 
11 czerwca 2017 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Kasiu, niech piszy, ale nie w nocnej ciszy :lol2:

Toż dopiero się życie nocne rozpoczyna,PDP w betach  a my na imprezę:):):):)hi hi hi
11 czerwca 2017 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Od pol m-ca próbuja zakończyć kontrakt!Bo nic się nie zgadza z opisem........
co te firmy wyprawiają!

Witaj w klubie imienniczko, też mam ten sam problem 
11 czerwca 2017 22:36 / 3 osobom podoba się ten post
Jowitaa

Witaj w klubie imienniczko, też mam ten sam problem :-(

Każdą Umowę można wypowiedzieć....popatrzeć do umowy.... Niezgodności na miejscu pracy z opisem przedstawionym przez firmę tel czy meilowo,ale jak się nie ma opisu miejsca zlecenia na piśmie,to wszystkie wiemy,że można sobie pogadać potem do lustra....
11 czerwca 2017 22:55 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ale co konkretnie się nie zgadza,piszy ,coś spróbujemy doradzić.

Wiec....jechalam tutaj do mobilnego Pana, ktory chetnie spaceruje, lubi plywac w basenie, zwiedzac. Ma demencje i parkinsona i mieszka sam.Zastalam tutaj Pana ktor dzien i noc wojowal i szalal! A o jakis spacerach, plywaniach czy aby cos chcial zwiedzac- to jakis ten opis to porazka! 
A mnie traktowal jak "kurtyzane"!i mnie wszedzie podlapywał co nie pozwoliłam sobie na to,ciagle jak byl na chodzie to wódke popijał!
11 czerwca 2017 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
jowita.

Wiec....jechalam tutaj do mobilnego Pana, ktory chetnie spaceruje, lubi plywac w basenie, zwiedzac. Ma demencje i parkinsona i mieszka sam.Zastalam tutaj Pana ktor dzien i noc wojowal i szalal! A o jakis spacerach, plywaniach czy aby cos chcial zwiedzac- to jakis ten opis to porazka! 
A mnie traktowal jak "kurtyzane"!i mnie wszedzie podlapywał co nie pozwoliłam sobie na to,ciagle jak byl na chodzie to wódke popijał!

Zgłosiłaś,wypowiedziłaś umowę natychmiast?Agencja co na to?
11 czerwca 2017 22:59 / 5 osobom podoba się ten post
jowita.

Wiec....jechalam tutaj do mobilnego Pana, ktory chetnie spaceruje, lubi plywac w basenie, zwiedzac. Ma demencje i parkinsona i mieszka sam.Zastalam tutaj Pana ktor dzien i noc wojowal i szalal! A o jakis spacerach, plywaniach czy aby cos chcial zwiedzac- to jakis ten opis to porazka! 
A mnie traktowal jak "kurtyzane"!i mnie wszedzie podlapywał co nie pozwoliłam sobie na to,ciagle jak byl na chodzie to wódke popijał!

Tak jak piszesz_mając doświadczenie_uwierzyłas,że Pan z Demencją i Parkinsonem pójdzie na basen pływać ?