Przepisy kulinarne

01 lipca 2017 13:03 / 6 osobom podoba się ten post
Kasiu63 podaje przepis na szpinakową z dodatkiem łososia.

Drobno krojone ziemniaczki + woda + przyprawy np. listek, cebulka, zielę, coś do smaku. Gotować na wolnym ogniu. Lub gotować w wywarze - co kto ma. Osobno podgrzać szpinak - ja miałam mrożony + czosnek. Jak już ziemniaczki będą mięciutkie ( wyjąć wszelakie przyprawy ) do dodać szpinak. Doprawiam śmiatanką rozbełtaną z jajkiem, bardzo dobrze rozbełtaną. Dodać, jajca na twardo lub lekko przesmażone kawałeczki łososia albo innej ryby. Zupka powinna być gęsta.
01 lipca 2017 13:09 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kasiu63 podaje przepis na szpinakową z dodatkiem łososia.

Drobno krojone ziemniaczki + woda + przyprawy np. listek, cebulka, zielę, coś do smaku. Gotować na wolnym ogniu. Lub gotować w wywarze - co kto ma. Osobno podgrzać szpinak - ja miałam mrożony + czosnek. Jak już ziemniaczki będą mięciutkie ( wyjąć wszelakie przyprawy ) do dodać szpinak. Doprawiam śmiatanką rozbełtaną z jajkiem, bardzo dobrze rozbełtaną. Dodać, jajca na twardo lub lekko przesmażone kawałeczki łososia albo innej ryby. Zupka powinna być gęsta.

Przypomina mi trochę szczawiową,a gdzie łosoś?
01 lipca 2017 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Kasiu63 podaje przepis na szpinakową z dodatkiem łososia.

Drobno krojone ziemniaczki + woda + przyprawy np. listek, cebulka, zielę, coś do smaku. Gotować na wolnym ogniu. Lub gotować w wywarze - co kto ma. Osobno podgrzać szpinak - ja miałam mrożony + czosnek. Jak już ziemniaczki będą mięciutkie ( wyjąć wszelakie przyprawy ) do dodać szpinak. Doprawiam śmiatanką rozbełtaną z jajkiem, bardzo dobrze rozbełtaną. Dodać, jajca na twardo lub lekko przesmażone kawałeczki łososia albo innej ryby. Zupka powinna być gęsta.

Z wędzonym myślę,też by było pycha.
01 lipca 2017 15:03 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Przypomina mi trochę szczawiową,a gdzie łosoś?

Przeczytaj jeszcze raz to będziesz wiedziała gdzie jest 
01 lipca 2017 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Przypomina mi trochę szczawiową,a gdzie łosoś?

W zupie
01 lipca 2017 15:23 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Przeczytaj jeszcze raz to będziesz wiedziała gdzie jest :lol2:

Acha,faktycznie jest 
01 lipca 2017 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

W zupie :-)

01 lipca 2017 16:52 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ciekawe czy trzy zdrowaśki wystarczą,bo jak więcej to już czasochłonne to danie..:hihi:

Ale się uśmiałam.To teraz podajemy zdrowaśki zamiast czas pieczenia ciast.
01 lipca 2017 16:54 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

Kasiu63 podaje przepis na szpinakową z dodatkiem łososia.

Drobno krojone ziemniaczki + woda + przyprawy np. listek, cebulka, zielę, coś do smaku. Gotować na wolnym ogniu. Lub gotować w wywarze - co kto ma. Osobno podgrzać szpinak - ja miałam mrożony + czosnek. Jak już ziemniaczki będą mięciutkie ( wyjąć wszelakie przyprawy ) do dodać szpinak. Doprawiam śmiatanką rozbełtaną z jajkiem, bardzo dobrze rozbełtaną. Dodać, jajca na twardo lub lekko przesmażone kawałeczki łososia albo innej ryby. Zupka powinna być gęsta.

to mi sie podoba w tym przepisie "  listek, cebulka, zielę, coś do smaku" 
zielę :  cos do smaku 
01 lipca 2017 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

to mi sie podoba w tym przepisie "  listek, cebulka, zielę, coś do smaku" :-)
zielę :  cos do smaku 

Ło matko kochana, biorę !!!!
01 lipca 2017 17:08 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ło matko kochana, biorę !!!!

to dopiero bedzie zupka 
Tak serio to bardzo ciekawy i prosty przepis
01 lipca 2017 17:08 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

to dopiero bedzie zupka :-)
Tak serio to bardzo ciekawy i prosty przepis

No i na pewno wszytkim będzie smakować.
01 lipca 2017 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ciekawe czy trzy zdrowaśki wystarczą,bo jak więcej to już czasochłonne to danie..:hihi:

Ivanilka:)Olaboga:):):)
10 lipca 2017 09:18
Super przepis na tą zupę szpinakową
22 sierpnia 2017 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze nie robiłam zupy szpinakowej ale sprobuję na dniach. Lubię zupę szczawiową, to i szpinakowa powinna mi posmakować :) Polecam ze swojej strony ten przepis na sałatkę z brokułami i jajkiem: https://www.przepisy.pl/przepis/salatka-z-brokulami-i-jajkiem Sałatka uniwersalna,że tak powiem: na kolację na obiad na imprezę rodzinną