Psy, koty i inne nasze zwierzaki

03 stycznia 2017 20:37 / 4 osobom podoba się ten post
Kot Ali poszedł ze mną do góry na salony. Hawana ma kota
04 stycznia 2017 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
Wyprosiłam kota na noc na korytarz. Gdy rano wszedł, już wyjść nie chce. Nie poszedł ze mną na dół, mimo że tam ma jedzenie, nie wychodzi chociaż ma uchylone drzwi...
04 stycznia 2017 12:50
hawana

Wyprosiłam kota na noc na korytarz. Gdy rano wszedł, już wyjść nie chce. Nie poszedł ze mną na dół, mimo że tam ma jedzenie, nie wychodzi chociaż ma uchylone drzwi...

Kociak chyba czuje, że potrzebujesz jego towarzystwa :))
04 stycznia 2017 12:51 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Kociak chyba czuje, że potrzebujesz jego towarzystwa :))

Albo wsparcia. Miło, że jest
05 stycznia 2017 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
05 lutego 2017 16:27 / 6 osobom podoba się ten post
Na samym początku mojego pobytu tutaj moja Frau powiedziała że przychodzi do ogrodu mały czarny kotek i może zaczęłybyśmy go dokarmiać, a że jestem zwierzolubna to się zgodziłam i pobiegłam do naszego osiedlowego Rewe i zakupiłam jedzenie dla kotka. Codziennie ok 18 stawiam na tarasie miskę z jedzeniem i drugą z mlekiem. W drugi dzień świąt BN miałam okazje zobaczyć czarnego kotka - ładniusi z białymi łapkami, z biegiem czasu okazuje się że są jeszcze dwa kotki, które nas odwiedzają biało rudy i tygryskowaty. Przychodzą i się dożywiają i musi im bardzo smakować bo jeden z nich zostawił mi w podzięce myszkę w garażu, obok samochodu po stronie po której ja wsiadam dziękuję wam kotki, ale myszek to ja nie jadam
A Frau się śmieje i mówi - Gosza jak to jest że ja płacę za to jedzenie a one Tobie dziękują
05 lutego 2017 16:42 / 9 osobom podoba się ten post
05 lutego 2017 16:44 / 5 osobom podoba się ten post
U góry mój zwierzyniec . Na pierwszym zdjęciu koty i pies oglądają telewizor... Pies tez staruszek ...))))
05 lutego 2017 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Superkocham zwierzęta,też będe miała niedlugo pieska a raczej psa,jeszcze sie wachamy pomiędzy dwiema rasami:)
05 lutego 2017 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
kurcze a moze ja casting ogłosze jak mam ją nazwac....macie jakies propozycje
05 lutego 2017 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

U góry mój zwierzyniec . Na pierwszym zdjęciu koty i pies oglądają telewizor... :-) Pies tez staruszek ...))))

Fajny
05 lutego 2017 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczynka.z

Super:-)kocham zwierzęta,też będe miała niedlugo pieska :-)a raczej psa,jeszcze sie wachamy pomiędzy dwiema rasami:)

Ten to akurat z psiego domu dziecka... spedzil tam ze 4 lata... i to taki pół - ludź ... Jak szukasz rasy to niech to bedzie spokojna rasa, taka domowa...
05 lutego 2017 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Fajny:-)

Patrzę na zdjęcia i chce mi się do domu
05 lutego 2017 17:05 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Patrzę na zdjęcia i chce mi się do domu :-(

Oj mi też...im bliżej końca tym jakoś bardziej dołowato mi jest...
05 lutego 2017 17:05 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Patrzę na zdjęcia i chce mi się do domu :-(

Hm, nie jestes sama...