Psy, koty i inne nasze zwierzaki

21 maja 2023 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Doszły mnie informacje z domu, że Śnieżka zajęła moje miejsce w sypialni :nerwowy1:
:smiech3:
 

Skąd ja to znam ? Moje koty śpią na plecach w dodatku zostaje mi tylko skrawek sofy .Pies jest za duży jako wspoluzytkownik posłania w dodatku chrapie . 
 
Nastąpiła zmiana , zwierzęta nabywają cech ludzkich a ludzie zwirzeceją ..
22 maja 2023 07:35 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem bardzo zadowolona z obroży przeciw kleszcowych , bardzo, bardzo .Po tygodniu od założenia spokój .Nie ma kleszczy .Mieszkam przy parku, takim dzikim 
 Koty ciągle tam  przesiadują ,wracały bywało z kilkunastoma kleszczami .Mam je trzy więc sporo czasu poświęcałam kilka razy dziennie na czesaniu i przeszukiwaniu sierści . Chociaż wydałam prawie 400 zł to wydatek uważam za spełniający oczekiwania . Polecam .
08 maja 2024 10:50
  jestem fanem psów. chcialem zrobic zdjecie swojemu ale uciekł.. pokażcie swoje pupile
08 maja 2024 11:23
Krzysiek15

:spacer z psem:  jestem fanem psów. chcialem zrobic zdjecie swojemu ale uciekł.. pokażcie swoje pupile

hej,
Naprawdę mi przykro, że Twój pies uciekł! Mam nadzieję, że go szybko znajdziesz! Co do mojego psiaka, mam tego małego łobuza, o imieniu Burek. Jest taki uroczy i energiczny, że aż nie mogę! Jak tylko znajdę zdjęcie, to koniecznie wrzucę je tutaj. Mam nadzieję, że znajdziesz swojego psiaka
Pozdrawiam, 😊