Pochwalijki #4

19 marca 2017 11:01 / 14 osobom podoba się ten post
Się pochwalam
1.Schudłam juz 4 kg ( na razie )
2.Znalazłam sobie blablacara do mojej Salazarki i z powrotem w pożądanym dla mnie terminie :)
3.Kupiłam sobie piękne buty ;)
4.Niedługo jadę do domu
No i czy życie nie jest piękne?
19 marca 2017 11:10 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Się pochwalam :-)
1.Schudłam juz 4 kg ( na razie )
2.Znalazłam sobie blablacara do mojej Salazarki i z powrotem w pożądanym dla mnie terminie :)
3.Kupiłam sobie piękne buty ;)
4.Niedługo jadę do domu :-)
No i czy życie nie jest piękne? :oklaski:

Gratulacje Doda......Tak, życie jest piękne......
Mnie tylko to chudnięcie się nie udaje......Odchudzam się a coraz grubsza jestem.......
19 marca 2017 11:30 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Gratulacje Doda......Tak, życie jest piękne......:-)
Mnie tylko to chudnięcie się nie udaje......Odchudzam się a coraz grubsza jestem.......:lol3:

Nie trać Ewuś nadziei. Na pewno schudniesz skoro się odchudzasz. Pochwalę się dodatkowo, że kupiłam sobie pedometr, który mierzy ilość moich kroków, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii i tłuszczu . Zapłaciłam 9,99 ojro i to najlepszy mój zakup , jeśli chodzi o gadżety w ostatnim czasie
Mała rzecz.....a jak cieszy
19 marca 2017 11:41 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie trać Ewuś nadziei. Na pewno schudniesz skoro się odchudzasz. Pochwalę się dodatkowo, że kupiłam sobie pedometr, który mierzy ilość moich kroków, pokonany dystans, ilość spalonych kalorii i tłuszczu :-) . Zapłaciłam 9,99 ojro i to najlepszy mój zakup , jeśli chodzi o gadżety w ostatnim czasie :-)
Mała rzecz.....a jak cieszy :yahoo:

:) W telefonie tez można aplikację zainstalować:)Mam,pożyteczny gadżet,mój tylko tłuszczu nie pokazuje,ale ma przełączanie na jazdę na rowerze:)
19 marca 2017 12:01 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

:) W telefonie tez można aplikację zainstalować:)Mam,pożyteczny gadżet,mój tylko tłuszczu nie pokazuje,ale ma przełączanie na jazdę na rowerze:)

Można, oczywiście, że można, tylko....ja mam telefon z epoki kamienia łupanego i takich atrakcji nie posiada...on...., bo to zwykły telefon, żaden tam smartfon czy iphon czy takie tam inne Ma jednak taką zaletę, jak możliwość obsługi jędną ręką i jednym palcem i dlatego u mnie jest numerem 1, a fakt, że bateria trzyma 5 dni w tym antyku, to juz jest kosmos po prostu
Mam wprawdzie jeszcze jakiego smartfona również z ,,ubiegłego wieku", ale słuzy mi on tylko do rozmów róznych na Wa. Taki to ze mnie neandertalczyk technologiczny
19 marca 2017 13:06 / 8 osobom podoba się ten post
doda1961

Się pochwalam :-)
1.Schudłam juz 4 kg ( na razie )
2.Znalazłam sobie blablacara do mojej Salazarki i z powrotem w pożądanym dla mnie terminie :)
3.Kupiłam sobie piękne buty ;)
4.Niedługo jadę do domu :-)
No i czy życie nie jest piękne? :oklaski:

Doduś, a  głodna to Ty nie jesteś?  Na tej zielenince dlugo nie pojedziesz
Choć kotuś do mnie na obiadek. Mam kaczusię z jabłkami, marcheweczkę z groszkiem, zieloną sałatę z DODAtkami, ziemniaczki z piekarnika - pójdź, wiem, że lubisz A jaki smalczyk się spod kaczusi wytopił - palce lizać, mówię Ci
Chorero jedna, przy niedzieli 4 kiloma w oczy dźga, jak se człowiek raz w tygodniu ma czas i ochotę dobrze zjeść
Niech Ci chociaż ślinka pocieknie, oo
19 marca 2017 13:14 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Się pochwalam :-)
1.Schudłam juz 4 kg ( na razie )
2.Znalazłam sobie blablacara do mojej Salazarki i z powrotem w pożądanym dla mnie terminie :)
3.Kupiłam sobie piękne buty ;)
4.Niedługo jadę do domu :-)
No i czy życie nie jest piękne? :oklaski:

pochwalam entuzjazm
19 marca 2017 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Gratulacje Doda......Tak, życie jest piękne......:-)
Mnie tylko to chudnięcie się nie udaje......Odchudzam się a coraz grubsza jestem.......:lol3:

mam tak  samo
19 marca 2017 13:16 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Doduś, a  głodna to Ty nie jesteś?  Na tej zielenince dlugo nie pojedziesz :lol3:
Choć kotuś do mnie na obiadek. Mam kaczusię z jabłkami, marcheweczkę z groszkiem, zieloną sałatę z DODAtkami, ziemniaczki z piekarnika - pójdź, wiem, że lubisz :lol3: A jaki smalczyk się spod kaczusi wytopił - palce lizać, mówię Ci :glodny:
Chorero jedna, przy niedzieli 4 kiloma w oczy dźga, jak se człowiek raz w tygodniu ma czas i ochotę dobrze zjeść :smutny:
Niech Ci chociaż ślinka pocieknie, oo :je babeczke:

Sadystka........, a ja na obiadek miałam szenkela kurzecego bez skórki i fasolke i marchewke i objadłam sie bardzo
19 marca 2017 13:20 / 6 osobom podoba się ten post
a ja sie chce pochwalic ze dzis pdp na mnie zrobil polowanie o 6 rani stwierdzil ze bierze prysznic to ogarnelismy temat. a chwale sie ze nie padlam przy tym
19 marca 2017 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Się pochwalam :-)
1.Schudłam juz 4 kg ( na razie )
2.Znalazłam sobie blablacara do mojej Salazarki i z powrotem w pożądanym dla mnie terminie :)
3.Kupiłam sobie piękne buty ;)
4.Niedługo jadę do domu :-)
No i czy życie nie jest piękne? :oklaski:

Doda, same pozytywne informacje, super :)
19 marca 2017 14:27 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Doda, same pozytywne informacje, super :)

Oj tak Basiu, tak. Znalazłam chłopaka, który jedzie w czwartek 30 do Monachium i wraca w niedzielę 2 .04 do Poznania. Tak więc swój samochód zostawiam w babcinym garażu, a pojade sobie jak królowa ;) i wrócę również jak królowa, ale tylko po to, aby się przesiąść do swojego auta i kierunek Polska.
Chłopak odbierze mnie spod babcinego domu i zawiezie pod Salazarkowy dom. Super, prawda? A to wszystko za jakieś grosze, a mianowicie 20 euro w jedną stronę i 20 w drugą. Na paliwo bym więcej wydała jadąc swoim samochodem.
19 marca 2017 14:43 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Oj tak Basiu, tak. Znalazłam chłopaka, który jedzie w czwartek 30 do Monachium i wraca w niedzielę 2 .04 do Poznania. Tak więc swój samochód zostawiam w babcinym garażu, a pojade sobie jak królowa ;) i wrócę również jak królowa, ale tylko po to, aby się przesiąść do swojego auta i kierunek Polska.
Chłopak odbierze mnie spod babcinego domu i zawiezie pod Salazarkowy dom. Super, prawda? A to wszystko za jakieś grosze, a mianowicie 20 euro w jedną stronę i 20 w drugą. Na paliwo bym więcej wydała jadąc swoim samochodem. :-)

Nic nie poprawia tak nastroju jak młody kierowca,nie Doduś? Jak jeszcze przystojny się okaże to ho,ho waga sama w dół poleci...
19 marca 2017 15:20 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nic nie poprawia tak nastroju jak młody kierowca,nie Doduś? Jak jeszcze przystojny się okaże to ho,ho waga sama w dół poleci...:hihi:

Skarbie Ty mój ....kierowca jest młodszy o rok od mojego syna, więc.......żeby nie wiem jak przystojny był ..no to sama rozumiesz
Natomiast co do mojej wagi ...no to mus był i dalej jest, bo obrosłam w sadełko przez zimę, a za niespełna 4 tygodnie lecę na bardzo egzotyczny urlop, więc wyglądać muszę......nie tylko na plaży .... Jednym słowem muszę się lekko wylaszczyć .
19 marca 2017 15:48 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

:hihi: Skarbie Ty mój :buziaki2:....kierowca jest młodszy o rok od mojego syna, więc.......żeby nie wiem jak przystojny był ..no to sama rozumiesz :buziaki2:
Natomiast co do mojej wagi ...no to mus był i dalej jest, bo obrosłam w sadełko przez zimę, a za niespełna 4 tygodnie lecę na bardzo egzotyczny urlop, więc wyglądać muszę......nie tylko na plaży ...:slucha muzyki:. Jednym słowem muszę się lekko wylaszczyć :wystawia jezyk2:.

No to faktycznie za młody,ale może ma ojca wolnego? ...
Jeśli stracisz jeszcze po 4 kg w ciągu tygodnia to razem 16 kg,plus to co do tej pory to stanowczo za dużo. Już zaniechaj,4 kg to bardzo dobry wynik,cycki ci zanikną...