Pochwalijki #4

16 marca 2017 21:32 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też jej to mówię ....500+ to nie jakiś pikuś , to jest geld !:lol3:

no tak jak to mozna różnie zinterpretowac
16 marca 2017 21:32 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też jej to mówię ....500+ to nie jakiś pikuś , to jest geld !:lol3:

Jak " wpadnę" będziesz chrzestną)), a co taka dobra ciocia ,czasem ojraskiem rzuci - może ))
16 marca 2017 21:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też jej to mówię ....500+ to nie jakiś pikuś , to jest geld !:lol3:

To je piniondz, do tego polski, a geld to ojro. Na ta druga opcje  moze by sie skusila...
16 marca 2017 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Jak " wpadnę" będziesz chrzestną)), a co taka dobra ciocia ,czasem ojraskiem rzuci - może ))

I to nie jednym ...nawet dwoma ...stać mnie na to - na zachodzie popitalam 
16 marca 2017 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I to nie jednym ...nawet dwoma ...stać mnie na to - na zachodzie popitalam :lol3:

Bede czynila starania, idzie sezon lubczykowy 
17 marca 2017 09:51 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Bede czynila starania, idzie sezon lubczykowy :lol3:

Jak tylko starania bez agresywnej polityki lubczykowej to cie sezon ogórkowy zastanie 
17 marca 2017 09:57 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Jak tylko starania bez agresywnej polityki lubczykowej to cie sezon ogórkowy zastanie :smiech3:

I na osłodę ...miętki ogórek 
17 marca 2017 15:52 / 19 osobom podoba się ten post
Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.
17 marca 2017 15:54 / 6 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

Cieszę się z Tobą 
17 marca 2017 19:21 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalam się że poznalam super dziewczynę MAGDZIE .Barbaro.N mialaś rację!szkoda że czas tak szybko na tych pauzach zapitala
ale są widoki na następne spotkanie może i już jutro
17 marca 2017 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

17 marca 2017 19:27 / 5 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

I juz piekne jest zycie teraz juz tylko lepiej,kazda godzina kazdym dniem,,,,,,,,,,zbieraj sily odliczaj i do domku....Kruszynka........ zapewne piekna twa minka,,,,,,
17 marca 2017 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

Cieszę się z Tobą 
17 marca 2017 21:07 / 5 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

Kruszynko przecież mówiłam że jesteś cudowną matką, a dzieci cudownych matek też są cudowne:)
Nie mogło być inaczej:)
Teraz będzie jeszcze lepiej:)
Duuzo zdrowka dla Twojego Skarba, a dla Ciebie spokoju
18 marca 2017 00:28 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Córeczka się wybudziła,Boże mój kochany,jak sie cieszę!!!Teraz to będę odliczać dni.Nie można o mnie powiedzieć,że jestem bardzo pobozna,ale modliłam się co chwilę.Troszkę spokojniej bije mi serce.

Pozdrawiam i bardzo się cieszę ze wszystko jest dobrze. Teraz tylko lepoej będzie.