Pochwalijki #4

06 marca 2017 08:40 / 5 osobom podoba się ten post
Może pierdoła to jest, ale udało mi się dzisiaj jeszcze nie przeklnąć pomimo tego, że wkurza mnie pdp
06 marca 2017 09:28 / 5 osobom podoba się ten post
MartynaM

Może pierdoła to jest, ale udało mi się dzisiaj jeszcze nie przeklnąć pomimo tego, że wkurza mnie pdp

A przeklinaj do woli. Ja klnę (w myślach) jak szewc. Jak wracam do domu to siostra mówi, że wstyd koło mnie siedzieć przez pierwszy tydzień, bo klnę  w domu na głos. Potem mi przechodzi, bo ogólnie to ja jestem bardzo ułożona starsza pani, ale w Niemczech pomaga mi jak sobie pobluzgam.

Ale gratuluję oczywiście.
06 marca 2017 09:59 / 5 osobom podoba się ten post
MartynaM

Może pierdoła to jest, ale udało mi się dzisiaj jeszcze nie przeklnąć pomimo tego, że wkurza mnie pdp

Ha, ha, ha, moja PDP pyta, co ja tak cicho sobie śpiewam, a ja daję czadu, używając słów nieparlamentarnych, trza mieć wentyl bezpieczeństwa, inaczej może wybuch nastąpić! 
06 marca 2017 11:42 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Ha, ha, ha, moja PDP pyta, co ja tak cicho sobie śpiewam, a ja daję czadu, używając słów nieparlamentarnych, trza mieć wentyl bezpieczeństwa, inaczej może wybuch nastąpić! 

Staram się, ale nie lubię klnąć. Choć na spacerach jak jest rodzina a ja wychodzę to daję czadu
06 marca 2017 12:26 / 3 osobom podoba się ten post
MartynaM

Staram się, ale nie lubię klnąć. Choć na spacerach jak jest rodzina a ja wychodzę to daję czadu

Tyz nie lubię, w polskim domu tego nie robię, wcześniej, jak jeszcze nie wyjeżdżam, to wychodziłam na wielką łąkę i tam się wyzywalam. A niestety, po paru latach na wyjazdach pozwalam sobie, zwykle na melodię "siekiera, motyka".
08 marca 2017 19:55 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalam się, że dałam się fryzjerce obciąć. Trochę z obawia bo doświadczenia mam raczej przykre ale udało się. Nie obsmyczyła mnie i mogę się między ludźmi pokazać. Uffff
08 marca 2017 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Pochwalam się, że dałam się fryzjerce obciąć. Trochę z obawia bo doświadczenia mam raczej przykre ale udało się. Nie obsmyczyła mnie i mogę się między ludźmi pokazać. Uffff

Ja się dałam pofarbować i byłam bardzo zadowolona
09 marca 2017 19:46 / 3 osobom podoba się ten post
pochwale sie z bolem ale przezylam kolejny dzien
09 marca 2017 20:13 / 4 osobom podoba się ten post
i ja przeżyłam w zasadzie dzisiaj bez bólu
09 marca 2017 20:19 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie,ze...Dzien,podobnie jak kolezanki powyzej,przezylam (bezbolesnie o dziwo,oraz spokojnie!) ale...tadam!!! Komputer w koncu dotarl do mych mysich lap! Ciesze sie!
09 marca 2017 20:23 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Pochwalam sie,ze...Dzien,podobnie jak kolezanki powyzej,przezylam (bezbolesnie o dziwo,oraz spokojnie!) ale...tadam!!! Komputer w koncu dotarl do mych mysich lap! Ciesze sie!:-)

16 marca 2017 21:16 / 3 osobom podoba się ten post
Pochwalam się ,a mam dziś czym!!!
Zakupiłam dwie piękne bluzeczki dla siebie ,i to nie z żadnego Kika ,ani C&A ))), a że nie umiem wstawiać fotek,to nie pokaże Wam(((, widziała tylko taka jedna na skaypie))
A druga radość _ to taka : wydało sie wszystko!!!!5 domów dalej,na tej samej ulicy będę mieć koleżankę ,właśnie jak się nic nie zmieni to jutro się obaczymy )) baba nawet w kapciach mogę iść.
Bardzo się cieszę,że tak blisko )))
16 marca 2017 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Pochwalam się ,a mam dziś czym!!!
Zakupiłam dwie piękne bluzeczki dla siebie ,i to nie z żadnego Kika ,ani C&A ))), a że nie umiem wstawiać fotek,to nie pokaże Wam(((, widziała tylko taka jedna na skaypie))
A druga radość _ to taka : wydało sie wszystko!!!!5 domów dalej,na tej samej ulicy będę mieć koleżankę ,właśnie jak się nic nie zmieni to jutro się obaczymy )) baba nawet w kapciach mogę iść.
Bardzo się cieszę,że tak blisko )))

oj nawet nie wiesz jak ja się cieszę!
16 marca 2017 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Pochwalam się ,a mam dziś czym!!!
Zakupiłam dwie piękne bluzeczki dla siebie ,i to nie z żadnego Kika ,ani C&A ))), a że nie umiem wstawiać fotek,to nie pokaże Wam(((, widziała tylko taka jedna na skaypie))
A druga radość _ to taka : wydało sie wszystko!!!!5 domów dalej,na tej samej ulicy będę mieć koleżankę ,właśnie jak się nic nie zmieni to jutro się obaczymy )) baba nawet w kapciach mogę iść.
Bardzo się cieszę,że tak blisko )))

oj nawet nie wiesz jak ja się cieszę!
zresztą! kiedy tylko ci pasuje mozesz wpaść
16 marca 2017 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

oj nawet nie wiesz jak ja się cieszę!
zresztą! kiedy tylko ci pasuje mozesz wpaść

Też jej to mówię ....500+ to nie jakiś pikuś , to jest geld !