W domu #8

22 kwietnia 2017 11:43 / 10 osobom podoba się ten post
Witaski z domkuSzczesliwa dojechałam do domci ,juz dzis kosmetyczke mam w planie,kino z wnuczka,i co jeszcze to sie zobaczy,ja mam krotki urlop wiec poswiec go dla siebie i rodzinki,Miłego dnia tygodnia wszystkim zycze
22 kwietnia 2017 12:30 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Ciągłe imprezy mnie wykańczają,chcę do pracy!
No ludzie,do czego to dochodzi...:-) Uśmiałam się

Marta, ja jeżdżę na krőtkie urlopy i wszyscy chcą sie spotkać ze mną, tak ustawiają swoją pracę aby nie kolidowała z  moim czasem urlopowym.Grafik jest ustalony, z kim, kiedy, gdzie. 
Ale to jest dobre, przynajmniej nie motam sie.
Chociaż wczoraj. ...był taki spontan....Ale to z moimi dziewczynami.
22 kwietnia 2017 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem Basiu,no tylko tak śmiesznie brzmi,chcę do pracy żeby odpocząć
Ja ciebie świetnie rozumiem,choć moje urlopy dłuższe.Imprezy jsk imprezy,ale to nawarstwienie sie różnych spraw,latanie po urzędach bankach itd,tak to sprawia że i czasem zatęskni się za pracą.
Tymczasem,tęsknię za domem ( troche)
22 kwietnia 2017 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Wiem Basiu,no tylko tak śmiesznie brzmi,chcę do pracy żeby odpocząć
Ja ciebie świetnie rozumiem,choć moje urlopy dłuższe.Imprezy jsk imprezy,ale to nawarstwienie sie różnych spraw,latanie po urzędach bankach itd,tak to sprawia że i czasem zatęskni się za pracą.
Tymczasem,tęsknię za domem ( troche)

Ja akurat w Polsce już nie mam zadnych spraw urzedowych,bankowych, wszystko na miejscu w pracy. 
Dobrze ze mi przypomnialas jak zajade musze pit do skarbowki zniesc. A prace mam lekka, latwa i przyjemna, taka jaka powinna byc praca
22 kwietnia 2017 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Wystroisz się, nowe buty, tipsy i jeszcze Bóg wie co, a potem się dziwisz, ze zazdrośnice komentują... :smiech3:

No pacz go lazisz za mna he??? Nie o moj wyglad idzie ale o co innego calkiem! Ze se czlowiek za granica do pracy jedzie to nie znaczy,ze dupczy na prawo i lewo!!! bo takie jakie chore ploty se tak K. robi ale czekaj ja se znajde sposb na te k. pip pip jedna zazdrosna. Se w pracy jestem to pracuja nie tam czas trace na jakie przygody niegodziwe, czlowiek tyra a taka lafirynda zwymysla i mysli,ze sie jej poprawi zara.. siweta krowa i oooo!! Swiat sie konczy tys o5 uwazaj lepiaj po tym rozwodzie bo ci pisza,ze ciezko bedzie utrafic normalny egzemplarz bez fiola hahahahahaha!!!
22 kwietnia 2017 17:41 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

W domu fajnie, spotkania z rodzinka, znajomymi, ale te ciągłe imprezy mnie już wykańczają, chcę do pracy ,muszę się ustabilizować. 

Basiu tys coraz mlodsza a fryzura bardzo twarzowa.
22 kwietnia 2017 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Tyz racja
22 kwietnia 2017 22:25 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Basiu tys coraz mlodsza a fryzura bardzo twarzowa.

Tiaa, 50 juz mnie ściga
23 kwietnia 2017 09:00 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara48

Tiaa, 50 juz mnie ściga

Po 50tce zaczyna się prawdziwe życie  
23 kwietnia 2017 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap



W domu jest pięknie ale trochę latam jak kot z pęcherzem za swoimi różnymi sprawami i nie mam czasu ukłonić się Wam.
A do tego moja wnuczka porywa mnie tam gdzie chce. Tęsknię za Wami ale nie wyrabiam na zakrętach.





I tak zazdroszczę
23 kwietnia 2017 11:13 / 4 osobom podoba się ten post
Ciągnie wilka do lasu 
23 kwietnia 2017 11:34 / 5 osobom podoba się ten post
Pokręciłeś. Od siedzenia na betonie to wilka  można złapać. Tylko nie wiem, za co Ty go będziesz łapał. 
23 kwietnia 2017 11:44 / 4 osobom podoba się ten post
Ruda tańczy jak szalona
23 kwietnia 2017 11:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Po 50tce zaczyna się prawdziwe życie :lol1: 

Tak Myszo, jak zapowiadałam w piątek częstochowskie kluby były moje
23 kwietnia 2017 12:01 / 5 osobom podoba się ten post
Paolo jesteś okropny  Idę na rower. Siodełko mam.