W domu #8

20 stycznia 2017 12:07 / 11 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wrocilam z podbojow łódzkiego, teraz 1 dzień w domku i znowu wyjezdzam, ale tym razem tylko na 2 dni. Pozniej już grzecznie będę siedzieć w domku ( no ok- z tym grzecznie to chyba trochę przesadzilam). Ale na forum już będę starala się w miare regularnie zagladac... miłego dzionka
20 stycznia 2017 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Gratulacje.Jeszcze czekamy na Kasię 63 bo coś jej zapał opadł.Jeżdzijcie dziewczyny,bo co z tego że mam prawko jak z 10 lat temu ostatnio jeżdziłam.Zazdraszczam Zofiji,Dodzie ,Scarlet ,że same autem jeżdżą do De.,a podziwiam te które śmigają autem w Niemczech.

Kasia to nie wiem kiedy się zbierze,bo nie ma teraz głowy do takich rzeczy,ma poważniejsze sprawy rodzinne,a i czasu mało na urlopie ,bo wiecznie w rozjazdach:(
Poza tym wyczytałam ostatnio o samochodach, na które nie trzeba mieć prawka ,żeby nimi jeżdzić....ha ha ha



http://www.nto.pl/moto/art/4095817,na-te-samochody-nie-potrzeba-prawa-jazdy,id,t.html
20 stycznia 2017 14:13 / 6 osobom podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Gratuluję prawka i konsekwencji w jego zdobywaniu :)
Teraz to dopiero będziesz się uczyła jeżdzić- tak mawiał do mnie mój instruktor. Pomału dasz radę i będziesz śmigać :)
20 stycznia 2017 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Gratulacje Ewa ,ja prawka nie mam i nie będę miała, brak u mnie pociągu do samochodów.
20 stycznia 2017 17:36 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Jak widać Danusiu faceci z fraktalami tez coś wspólnego mają.

Oj mają, mają Ja w tych swoich podróżach nie natrafiłam na baby... Wszedzie same facety... Całkiem inaczej niż w moim ulubionym filmie "Seksmisja" ... . Aż sie dziwię, że dziewczynki jeszcze przychodzą na świat... Jak bym była jasnowidzem to prorokowałabym, że w jakimś momencie świat sie skończy bo nie bedzie miał kto tych dzieci rodzić...
20 stycznia 2017 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Moje gratulacje 
20 stycznia 2017 18:06 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Ewunia, gratulacje.....
20 stycznia 2017 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Gratulacje 
20 stycznia 2017 23:14 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gratuluję prawka i konsekwencji w jego zdobywaniu :)
Teraz to dopiero będziesz się uczyła jeżdzić- tak mawiał do mnie mój instruktor. Pomału dasz radę i będziesz śmigać :)

Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje.
Stres przed egzaminem praktycznym był ogromny............ale dałam radę.
Cały kurs z czasem oczekiwania na egzaminy zajął mi  2 miesiące.
Odbiorę prawko i będę się uczyła jeździć. Mój instruktor też tak do mnie mówił.
Nie mam lęku przed jazdą samochodem, a zrobienie prawka to było moje marzenie jeszcze z czasów liceum. 
Pozdrawiam Was z całego serducha
22 stycznia 2017 12:09 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. U mnie słoneczna niedziela. Wczoraj się włóczyłam to dzisiaj dzień domowy, leniwy i spokojny. Czas leci nieubłaganie i trzeba się za wyjazdem rozejrzeć. Wiadomo - nie chce się ale nie ma wyjścia. Dzisiaj na obiad pierogi ze szpinakiem.
Pozdrowionka
22 stycznia 2017 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Witam wszystkich. U mnie słoneczna niedziela. Wczoraj się włóczyłam to dzisiaj dzień domowy, leniwy i spokojny. Czas leci nieubłaganie i trzeba się za wyjazdem rozejrzeć. Wiadomo - nie chce się :lol2: ale nie ma wyjścia. Dzisiaj na obiad pierogi ze szpinakiem.
Pozdrowionka :-)

Mycholcu jeden niedobry :) Musiałaś przypomninać, że trzeba znowu wyjechać- gdzieś tą myśl zepchnęłam w podświadomość, a to już niestety niezbyt wiele czasu zostało do wyjazdu.
22 stycznia 2017 13:58 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Witam wszystkich. U mnie słoneczna niedziela. Wczoraj się włóczyłam to dzisiaj dzień domowy, leniwy i spokojny. Czas leci nieubłaganie i trzeba się za wyjazdem rozejrzeć. Wiadomo - nie chce się :lol2: ale nie ma wyjścia. Dzisiaj na obiad pierogi ze szpinakiem.
Pozdrowionka :-)

Ciekawe co tym razem dostaniesz...Ja natomiast sama się sobie dziwię,że zadowlona jestem,że wrociłam w to samo miejsce,nawet planuję ,że po kolejnym urlopie też tu wrócę...Starzeję się jak nic..
22 stycznia 2017 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mycholcu jeden niedobry :) Musiałaś przypomninać, że trzeba znowu wyjechać- gdzieś tą myśl zepchnęłam w podświadomość, a to już niestety niezbyt wiele czasu zostało do wyjazdu.

Tinuś sorrki, że Cię z gawry Miśka w taki zimowy, wredny czas wyciągnęłam no ale trudno. Robota czeka  Im szybciej wyjedziesz tym szybciej wrócisz. Wracasz na stare czy jedziesz w nowe miejsce ??
22 stycznia 2017 18:02 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ciekawe co tym razem dostaniesz...Ja natomiast sama się sobie dziwię,że zadowlona jestem,że wrociłam w to samo miejsce,nawet planuję ,że po kolejnym urlopie też tu wrócę...Starzeję się jak nic..

Bo w sumie masz tam dobrze, to czemu nie wracać ?? Jak Ci zbrzydnie to poszukasz czegoś innego. A teraz to siedz spokojnie w ciepełku ze swoim pdp  On grzeczny jest. No i ciągle Ci sie oświadcza 
23 stycznia 2017 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tinuś sorrki, że Cię z gawry Miśka w taki zimowy, wredny czas wyciągnęłam no ale trudno. Robota czeka :na wozku3: Im szybciej wyjedziesz tym szybciej wrócisz. Wracasz na stare czy jedziesz w nowe miejsce ??

Na stare- coś mi się skakanie z kwiatka na kwiatek chyba znudziło :)