W domu #8

19 stycznia 2017 20:25 / 10 osobom podoba się ten post
hawana

Wybrałam się do Biedronki na zakupy , bo mi się goście wprosili. Wybieram, przebieram , bo "przesmrodna"jestem i taki koleś uprzejmy zaczął mi pomagać. Zagaduje, hihi, haha, fajnie. Do domu wróciłam bez rękawiczek.
Skaranie boskie z tymi facetami jest. No.:wiking:

Pewnie masz żal, że to rękawiczki przepadły a nie np. biustonosz 
19 stycznia 2017 20:39 / 8 osobom podoba się ten post
Mycha

Pewnie masz żal, że to rękawiczki przepadły a nie np. biustonosz :lol2:

Jak zapodziała rękawiczki to i głowę straciła A teraz mówi skaranie boskie ... 
19 stycznia 2017 20:40 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Wybrałam się do Biedronki na zakupy , bo mi się goście wprosili. Wybieram, przebieram , bo "przesmrodna"jestem i taki koleś uprzejmy zaczął mi pomagać. Zagaduje, hihi, haha, fajnie. Do domu wróciłam bez rękawiczek.
Skaranie boskie z tymi facetami jest. No.:wiking:

A dał chociaż nr telefonu  
19 stycznia 2017 21:00 / 10 osobom podoba się ten post
Z rzeczy pięknych to "Skrzypek na dachu" we wrocławskiej operze... Ubrałam się jak modelka tylko na du.pę dwie pary grubych rajstop co by mi to i owo nie zmarzło...Gdy wracałam było z minus 10 to, przed wyjściem z opery, na to wszystko jeszcze wciągnęłam getry... Trudno być prawdziwa damą w naszym klimacie...
19 stycznia 2017 21:50 / 7 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Z rzeczy pięknych to "Skrzypek na dachu" we wrocławskiej operze... :-)Ubrałam się jak modelka tylko na du.pę dwie pary grubych rajstop co by mi to i owo nie zmarzło...:-)Gdy wracałam było z minus 10 to, przed wyjściem z opery, na to wszystko jeszcze wciągnęłam getry... :lol1: Trudno być prawdziwa damą w naszym klimacie... :lol1:

Na szczęście nam pod kiecki nikt nie zagląda,nie ma to jak wolną być,można w bardachach zasuwać ,a nawet nóg nie golić i tak wygladamy na atrakcyjne 
19 stycznia 2017 22:04 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Na szczęście nam pod kiecki nikt nie zagląda,nie ma to jak wolną być,można w bardachach zasuwać ,a nawet nóg nie golić i tak wygladamy na atrakcyjne :lol3:

Ja tam sie golę ... depiluję  Żeby z wprawy nie wyjść ... Zresztą nie znasz dnia i godziny...
19 stycznia 2017 22:08 / 6 osobom podoba się ten post
nowadanuta

:lol1:Ja tam sie golę ... depiluję :lol1: Żeby z wprawy nie wyjść ... :lol1: Zresztą nie znasz dnia i godziny... :lol1:

Z moim szczęściem do dziadków to chyba i z wprawy w goleniu nóg wyjdę...
20 stycznia 2017 08:34 / 16 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.
Taki miałam pracowity urlop.
20 stycznia 2017 08:40 / 12 osobom podoba się ten post
Mycha

Pewnie masz żal, że to rękawiczki przepadły a nie np. biustonosz :lol2:

Oj dziewczynki, dziewczynki. Pan był nieuprzejmy uwagę zrobić na temat ilości moich zakupów, więc mu powiedziałam, że sześcioro dzieci mam. To się nazywa skasowany w przedbiegach...
20 stycznia 2017 09:10 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Oj dziewczynki, dziewczynki. Pan był nieuprzejmy uwagę zrobić na temat ilości moich zakupów, więc mu powiedziałam, że sześcioro dzieci mam. To się nazywa skasowany w przedbiegach...

Ponoć wszystkie dzieci są nasze... A o urodzaj i wszelkie waruki ku temu się modlimy zawsze... Czyli tylko co najmniej siódemka dzieci powinna być silniejszym magnesem niż szóstka .., a pan zwiał w przedbiegach ... Wygląda, że z wszelkich obfitości to tylko kasa ma niezmienne przyciąganie... Na drugi raz więc powiedz takiemu, że masz tyle kasy, że musisz ją na coś wydać  bo banki jej już nie mieszczą
20 stycznia 2017 09:14 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Oj dziewczynki, dziewczynki. Pan był nieuprzejmy uwagę zrobić na temat ilości moich zakupów, więc mu powiedziałam, że sześcioro dzieci mam. To się nazywa skasowany w przedbiegach...

Hawanko! On zadał takie pytanie bo chciał wiedzieć, czy jest ktoś, kto Ci te zakupy do domku zaniesie.. 
20 stycznia 2017 10:15 / 5 osobom podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Gratulacje.Jeszcze czekamy na Kasię 63 bo coś jej zapał opadł.Jeżdzijcie dziewczyny,bo co z tego że mam prawko jak z 10 lat temu ostatnio jeżdziłam.Zazdraszczam Zofiji,Dodzie ,Scarlet ,że same autem jeżdżą do De.,a podziwiam te które śmigają autem w Niemczech.
20 stycznia 2017 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Hawanko! On zadał takie pytanie bo chciał wiedzieć, czy jest ktoś, kto Ci te zakupy do domku zaniesie.. :lol2:

Tak, tak, zwłaszcza ciężką damską torebkę.
20 stycznia 2017 12:04 / 5 osobom podoba się ten post
ewa14

Dzień dobry Opiekunkowo.
Pochwalam się, że 5 stycznia zdałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy, a wczoraj miałam egzamin praktyczny i zakończony wynkiem pozytywnym.:-):-)
Juuuuuupi, za 10 dni mam odbiór prawa jazdy.:-):-)
Taki miałam pracowity urlop.

Grtulacje Ewcia.jeszcze tylko pokonasz lęk przed prowadzeniem auta i będzie z ciebie kierowaca ,jak tralala
20 stycznia 2017 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Ponoć wszystkie dzieci są nasze... :-) A o urodzaj i wszelkie waruki ku temu się modlimy zawsze... :-) Czyli tylko co najmniej siódemka dzieci powinna być silniejszym magnesem niż szóstka .., a pan zwiał w przedbiegach ... :lol1: Wygląda, że z wszelkich obfitości to tylko kasa ma niezmienne przyciąganie... :lol1: Na drugi raz więc powiedz takiemu, że masz tyle kasy, że musisz ją na coś wydać  bo banki jej już nie mieszczą:lol3:

Jak widać Danusiu faceci z fraktalami tez coś wspólnego mają.