W domu #8

24 stycznia 2017 09:13 / 3 osobom podoba się ten post
Misia-kondolencje . Firma -na poziomie.
Tina i pachnąca wanilią-jesli Wy jesteście stare to ja jestem archeo
24 stycznia 2017 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ja w domku po robocie odpoczywam bawiąc się z córką.
24 stycznia 2017 11:55 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Poważnie? To jednak zarażliwe...mnie też przestało podniecać skakanie z kwiatka na kwiatek...Starzejemy się Tinóś jak nic...

Może dlatego, że już zajrzałyśmy w każdy kąt Niemiec i dalej nic ciekawego nie ma do odkrywania, ale jakby nas kto wpuścił do innego kraju to kto wie 
A tak serio, to dogadujemy się dobrze z pdp i jej rodzinką, sąsiedzi też bardzo ok i stwierdziłam to po jakimś tam czasie obserwacji. Czasem kusi mnie gdzieś na krótko na zasępstwo wyskoczyć, ale to wszystko.
24 stycznia 2017 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Witam z domu.Ja juz po pogrzebie Teściowej.W niedzielę jade do Regensburga na pogrzeb Pdp, jest we wtorek i wrócę we wtorek.Dostałam wiadomośc że pojade na koszt firmy.

Brawo dla firmy 
24 stycznia 2017 11:57 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Witam z domu.Ja juz po pogrzebie Teściowej.W niedzielę jade do Regensburga na pogrzeb Pdp, jest we wtorek i wrócę we wtorek.Dostałam wiadomośc że pojade na koszt firmy.

Przyjmij wyrazy współczucia Michasiu.
24 stycznia 2017 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może dlatego, że już zajrzałyśmy w każdy kąt Niemiec i dalej nic ciekawego nie ma do odkrywania, ale jakby nas kto wpuścił do innego kraju to kto wie :lol2:
A tak serio, to dogadujemy się dobrze z pdp i jej rodzinką, sąsiedzi też bardzo ok i stwierdziłam to po jakimś tam czasie obserwacji. Czasem kusi mnie gdzieś na krótko na zasępstwo wyskoczyć, ale to wszystko.

Z tym innym krajem to masz rację,mnie się już Chiny śnią w nocy 
24 stycznia 2017 14:05
Ja szukam pracy może ktos chciałby na zastepstwo to jestem najlepiej od marca do spokojngo podopiecznego bo ostani przeszłam chrzest bojowy ale babcia zmarła pozdrawiam was wszystkie
24 stycznia 2017 15:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Przyjmij wyrazy współczucia Michasiu.

Dziękuję Tina;
24 stycznia 2017 17:14 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Z tym innym krajem to masz rację,mnie się już Chiny śnią w nocy :lol3:. 

Ivanilko, kiedy Ci się zacznie śnić Korea Północna, to daj nam znać od razu, abyśmy mieli czas Cię od tej myśli odzwyczaić 
24 stycznia 2017 19:06 / 1 osobie podoba się ten post
Pierwszy tydzień urlopu minął i Grypa mnie znalazła.
Leze bez siły obstawiona tabletkami i mam tydzień na wyleczenie.
Ale sie wyszalałam w PL
24 stycznia 2017 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Ivanilko, kiedy Ci się zacznie śnić Korea Północna, to daj nam znać od razu, abyśmy mieli czas Cię od tej myśli odzwyczaić :lol2:

O nie nie,moja orzeszko,na komunizm się nie piszę.
24 stycznia 2017 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
...zrobiłam czekoladowego advocata z orzeszkami
...a może to do pochwalijek?
24 stycznia 2017 22:56
pytajka

...zrobiłam czekoladowego advocata z orzeszkami:tanczy:
...a może to do pochwalijek?

Do czwartku pytajka  Nie musisz ze sobą targać tego czekoladowego advocata...
24 stycznia 2017 23:02 / 4 osobom podoba się ten post
Była fala gości powitalnych, teraz mam falę gości pożegnalnych ... Poza tym w piątek fryzjer, w sobotę kosmetyczka ... 31.01 wyjazd do de... Pakuję się tylko teoretycznie bo praktycznie jeszcze nie umiem się zmusić
24 stycznia 2017 23:07
pytajka

...zrobiłam czekoladowego advocata z orzeszkami:tanczy:
...a może to do pochwalijek?

a ile już wypiłaś?