Na wyjeździe #35

27 października 2016 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Przyjacielem moich synów jest syn lesniczego....popytam, może po znajomości coś da się ze mną zrobić...:lol2:

Tina nie ryzykuj  bo Ci śrut zaproponuje. 
27 października 2016 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Tina nie ryzykuj :brak wiary: bo Ci śrut zaproponuje. 

Albo przywiąże do paśnika 
27 października 2016 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Albo przywiąże do paśnika :lol2:

...i lizawkę wyłoży
27 października 2016 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

...i lizawkę wyłoży:wysmiewa:

Od soli to się ciśnienie podnosi, nie wyszedł by na tym dobrze...
27 października 2016 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Od soli to się ciśnienie podnosi, nie wyszedł by na tym dobrze...:lol2:

...a może sam poliże, to jemu się ciśnienie podniesie / cokolwiek te słowa znaczą /...

Na to, co potem, spuśćmy zasłonę milczenia.
27 października 2016 20:48 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

...a może sam poliże, to jemu się ciśnienie podniesie / cokolwiek te słowa znaczą /...

Na to, co potem, spuśćmy zasłonę milczenia.

Jeśli żaden człowiek-guma z niego, to faktycznie, lepiej nie snuć domysłów co potem 
27 października 2016 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Albo przywiąże do paśnika :lol2:

Już Cię widzę : przywiązana do paśnika, ze śrutem w tyłki lizawkę liżesz. Wszystko jedno czyją.
Kurcze ja dopiero zaczęłam robotę, jeszcze 2 miesiące przede mną, to co ja potem będę wypisywała 
27 października 2016 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Już Cię widzę : przywiązana do paśnika, ze śrutem w tyłki lizawkę liżesz. Wszystko jedno czyją.
Kurcze ja dopiero zaczęłam robotę, jeszcze 2 miesiące przede mną, to co ja potem będę wypisywała :lol1:

No, no :) Potem Ci się sztucer zamarzy z amunicją na dziki 
27 października 2016 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No, no :) Potem Ci się sztucer zamarzy z amunicją na dziki :lol2:

Noo wiesz jak pogrzebię w piwnicy dziadka albo w szafie pancernej, to mogę szybciej go znależć niż myślisz. On był myśliwym, czynnym a nie takim na papierku. Gorzej z tą dziczyzną albo dzikością. 
27 października 2016 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Noo wiesz jak pogrzebię w piwnicy dziadka albo w szafie pancernej, to mogę szybciej go znależć niż myślisz. On był myśliwym, czynnym a nie takim na papierku. Gorzej z tą dziczyzną albo dzikością. 

Iiii tam. Mój sąsiad myśliwy też "czynny" i nie narzeka na brak jednego i drugiego 
Jak się dziadziowi młode lata przypomną...
27 października 2016 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

No, no :) Potem Ci się sztucer zamarzy z amunicją na dziki :lol2:

A jak leśniczy przyjdzie z gajowym i "lustro" sarenki obu się spodoba, to i z dubeltówki mogą przyłożyć.
27 października 2016 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

A jak leśniczy przyjdzie z gajowym i "lustro" sarenki obu się spodoba, to i z dubeltówki mogą przyłożyć.

To niech się sarenki martwią- ja to już raczej "licówka" jestem , czyli czujna :)
27 października 2016 21:19 / 4 osobom podoba się ten post
Cześć Andrea. Tobie to dobrze, nie nudzisz się, babcie masz opanowane. Ponoć jakieś pierogi masz w lodówce albo inne żarełko. No chyba, że taka jedna naobiecywała i psinco zrobiła   albo co gorzej sama w zaciszu zjadła. A ja się musze przyzwyczajać do galopującej demencji babci. Trzeba się uczyć w życiu, bo inaczej mnie dopadnie - TFUUU TFUUU 
27 października 2016 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Iiii tam. Mój sąsiad myśliwy też "czynny" i nie narzeka na brak jednego i drugiego :lol2:
Jak się dziadziowi młode lata przypomną...

No aż tak dobrze to mi nie życz 
27 października 2016 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No aż tak dobrze to mi nie życz :lol2:

Już będę grzeczna, bo ja też tu krótko-dopiero tydzień