Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #8

05 października 2016 09:30 / 3 osobom podoba się ten post
My jedziemy z pd do lekarza zjemy na mieście
05 października 2016 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś obiad dowożony.

Ja- Chili con carne.
Pdp- Möhreneintopf
05 października 2016 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
I dzięki mamueli mamy dzień "zrobiony"
05 października 2016 11:55 / 2 osobom podoba się ten post
Rosół. Na wołowych gnatkach, ugotowany  z duuuużą wloszczyzną
I miłością.... :pomponiara:

05 października 2016 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
Brukselka wedlug przepisu Michaski,ktorego to mi zapodala przez telefon. Do wyboru byl tez przepis Orima ale Michaski przypadl mi do gustu mocniej bo nie cierpie bialych sosowDo tego bratwursty.Dodatkowo dla pdp cebulka duszona oraz dwa ,male kartofle(bleeeee) Na popitke woda,dzisiaj z arbuzem,mieta oraz limonka. I pozniej jeszcze jablko podam. Moze upieke je z miodem i rodzynkami ale...to nic pewnego. Musze to przemyslec. W razie co to surowe tez bedzie pyszne
05 października 2016 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Brukselka wedlug przepisu Michaski,ktorego to mi zapodala przez telefon. Do wyboru byl tez przepis Orima ale Michaski przypadl mi do gustu mocniej bo nie cierpie bialych sosow:-)Do tego bratwursty.Dodatkowo dla pdp cebulka duszona oraz dwa ,male kartofle(bleeeee) Na popitke woda,dzisiaj z arbuzem,mieta oraz limonka. I pozniej jeszcze jablko podam. Moze upieke je z miodem i rodzynkami ale...to nic pewnego. Musze to przemyslec. W razie co to surowe tez bedzie pyszne :-)

Lubić nie musisz, ale bez bleee proszę ! i I może podaj ten  przepis na  brukselkę, bo akurat mam ochotę...
W przepisach, albo gdzieś....plisss !
05 października 2016 13:43 / 5 osobom podoba się ten post
Spagetti:)Ile zjadła jedna taka opiekunka nie napiszę.......pożarła,usiłując przy tym damcię ę/ą zgrywać,kółeczka widelcem kręcić ,usteczka sosem uje...dyskretnie wycierać....a z gara ino ubywało:):):):):)Ha ha ha
05 października 2016 14:57 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

Lubić nie musisz, ale bez bleee proszę ! i I może podaj ten  przepis na  brukselkę, bo akurat mam ochotę...
W przepisach, albo gdzieś....plisss !

Nie moglam sie powstrzymac Przepis Michaskowy to niech ona zapodaje. Wiem,ze poszla na terapie zakupowa (jak ja wczoraj,porada Andrejki to byla,ale pomoglo naprawde'),jak wroci to pewnie nie odmowi kobietce w potrzebie 
05 października 2016 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
No widzicie to przez ta moja chorobe chyba poczekam z wpisami az wyzdrowieje ,albo nie przy okazji mozna sie posmiac hahhaahah
05 października 2016 15:17 / 7 osobom podoba się ten post
Bitki wieprzowe w ciemnym sosiku, kopytka, kapustka biała zasmażana, słodko-kwaśna, kompocik z dyni...
wszystko już pożarte, talerze pozmywane...teraz jeszcze placuszek ze śliwkami i kruszanką stygnie...
05 października 2016 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie moglam sie powstrzymac:-) Przepis Michaskowy to niech ona zapodaje. Wiem,ze poszla na terapie zakupowa (jak ja wczoraj,porada Andrejki to byla,ale pomoglo naprawde'),jak wroci to pewnie nie odmowi kobietce w potrzebie :-)

Dzięki, dzięki ! Już mam
06 października 2016 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaki smazone do nich jajko sadzone,szpinak ,jogurt,i herbatka
06 października 2016 09:04 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Dziś obiad dowożony.

Ja- Chili con carne.
Pdp- Möhreneintopf

Popieprzyłam dni dostawy

Dziś mamy w/w zestaw, a wczoraj był (też z  dowozem):

Bób w sosie, wędzone kiełbaski i ziemniaki.
Deser- rote grütze z bitą śmietaną.
06 października 2016 09:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj obiad  - wg pomysłu córki Pdp: ziemniaki smażone z cebulą + kielbaski smażone.
Salata świeża, zielona z sosem. Maślanka i woda.
No nie mogę jakoś entuzjazmu z siebie wykrzesać......
06 października 2016 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Dzisiaj obiad  - wg pomysłu córki Pdp: ziemniaki smażone z cebulą + kielbaski smażone.
Salata świeża, zielona z sosem. Maślanka i woda.
No nie mogę jakoś entuzjazmu z siebie wykrzesać......

Kochana,popij ten obiad imbirem bo się rozchorujesz. 

Ja dziś mam zupę krem z kalafiora,a dziaek śledzia w smietanie z kartoflami. Oboje jesteśmy happy