Uważaj na nieuczciwych pośredników!

15 grudnia 2016 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
matko i córko , wczoraj oglądałam program "INTERWENCJA" w Polsat TV

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1533858

Elfinko, proszę , b.b. proszę niech ten link nie zaniknie
15 grudnia 2016 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
bieta

matko i córko , wczoraj oglądałam program "INTERWENCJA" w Polsat TV

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1533858

Elfinko, proszę , b.b. proszę niech ten link nie zaniknie

A dlaczego ma zniknąć? 
Malina dziś również ten link zapodała "na wyjeździe".

Edit: Wątek związany z sugestią przeniesiony do "Zgłoś sugestię".
03 marca 2017 11:17 / 1 osobie podoba się ten post
Nie ukrywam, przerażające są te Wasze historie związane z pośrednikami. Ja szczerze mówiąc takich problemów nie miałam, a wyjechałam po raz pierwszy z InterJob. Wszystko przebiegło zgodnie z umową, moje wynagrodzenie zawsze było na czas albo nawet przed. Zaufanie wzbudzili już na pierwszej rozmowie i szczerze mówiąc, nie zawiedli, dlatego tym bardziej szokują mnie Wasze opowieści. A może to tylko ja miałam takie szczęście i inne agencje potrafią robić opiekunkom takie numery? Mrozi krew w żyłach.
03 marca 2017 11:33 / 9 osobom podoba się ten post
amelia89

Nie ukrywam, przerażające są te Wasze historie związane z pośrednikami. Ja szczerze mówiąc takich problemów nie miałam, a wyjechałam po raz pierwszy z InterJob. Wszystko przebiegło zgodnie z umową, moje wynagrodzenie zawsze było na czas albo nawet przed. Zaufanie wzbudzili już na pierwszej rozmowie i szczerze mówiąc, nie zawiedli, dlatego tym bardziej szokują mnie Wasze opowieści. A może to tylko ja miałam takie szczęście i inne agencje potrafią robić opiekunkom takie numery? Mrozi krew w żyłach.

Perła białolica? 
03 marca 2017 11:37
amelia89

Nie ukrywam, przerażające są te Wasze historie związane z pośrednikami. Ja szczerze mówiąc takich problemów nie miałam, a wyjechałam po raz pierwszy z InterJob. Wszystko przebiegło zgodnie z umową, moje wynagrodzenie zawsze było na czas albo nawet przed. Zaufanie wzbudzili już na pierwszej rozmowie i szczerze mówiąc, nie zawiedli, dlatego tym bardziej szokują mnie Wasze opowieści. A może to tylko ja miałam takie szczęście i inne agencje potrafią robić opiekunkom takie numery? Mrozi krew w żyłach.

Piszesz o tej firmie?
http://www.interjob.com.pl/
03 marca 2017 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Jak ja dobrze rozumiem te oszukanie kobiety. Chyba jak nikt inny. Sama tego doświadczyłam, to wiem jakie to uczucie. Trzymam za nie kciuki oby odzyskały wszystko.
04 marca 2017 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
amelia89

Nie ukrywam, przerażające są te Wasze historie związane z pośrednikami. Ja szczerze mówiąc takich problemów nie miałam, a wyjechałam po raz pierwszy z InterJob. Wszystko przebiegło zgodnie z umową, moje wynagrodzenie zawsze było na czas albo nawet przed. Zaufanie wzbudzili już na pierwszej rozmowie i szczerze mówiąc, nie zawiedli, dlatego tym bardziej szokują mnie Wasze opowieści. A może to tylko ja miałam takie szczęście i inne agencje potrafią robić opiekunkom takie numery? Mrozi krew w żyłach.

Wg mnie wiekszosc firm jest uczciwych.Ale zdarzyc sie moze wszystko.Ja osobiscie unikalabym nowopowstalych firm.
17 marca 2017 00:11 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz nowych Agencji jest jak grzybow po deszczu, najlepiej to na Gewerbe
17 marca 2017 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

Teraz nowych Agencji jest jak grzybow po deszczu, najlepiej to na Gewerbe

Tylko jak ma Pani Gewerbe to musi miec Pani kilku klientów w roku,czyli np 3 sztelle... Inaczej to tzw Scheingewerbe... . 
17 marca 2017 11:34
MartaP

Tylko jak ma Pani Gewerbe to musi miec Pani kilku klientów w roku,czyli np 3 sztelle... Inaczej to tzw Scheingewerbe... . 

witam--to tak do końca nie jest ,ale coś w temacie  i nie jestem Panią a Panem hi hi  , ale nie panujmy sobie,to jest internet.Pozdrawiam.
24 marca 2017 14:01 / 4 osobom podoba się ten post
Chciałabym przestrzec wszystkie opiekunki przed pośrednikiem Danzing Pflege z Gdańska , który zatrudnia opiekunki osób starszych w Niemczech i nie płaci. Właśnie padłam ofiarą tych oszustów. Pracowałam za ich pośrednictwem w Niemczech Szwarzwaldzie z kobietą 85 lat. Kobieta była podła, zresztą z demencją więc trudno od niej wymagać normalnego myślenia, ale jeszcze gorsza była córka i najgorsze w tym wszystkim jest to, że mąż córki jest Polakiem . Po powrocie okazało się firma nie zapłaci mi kasy za cały pobyt. Oczywiście zgłosiłam sprawę odo Państwowej Inspekcji Pracy i teraz czekam na efekty mojego zgłoszenia. Nie wiem jak sprawa się skończy ale przestrzegam przed firmą Danzing pflege z Gdańska. Nie dajcie się oszukać na "tańczącą stronę internetową".
28 marca 2017 22:27 / 11 osobom podoba się ten post
Znalazłam to na grupie opiekunkowej ,na FB.Baba wciąz poszukuje opiekunek.Przekopiuję tekst.Jest podane jej nazwisko więc nie wiem czy Oliwier nie usunie,bo może nie wolno ,ale to ostrzeżenie przed pochopnym wyjazdem od szemranej pośredniczki.Oto ono:
"Uwaga koleżanki Opiekunki,sprawdzajcie sztele za nim wyjedziecie....Czy taka istnieje!..Własnie jedna z koleżanek pojechała do pracy.Na miejscu zastała kilku mężczyzn :/ Dobrze,ze trafiła na super przewoznika i jej tam nie zostawił ;) Niestety ma po zwrocie kosztów podróży,zatrzymała się u córki.Dodam tylko z wielką przykrością,ze prace nakręcała jedna z nas :/ Opiekunka z grupy ....Po naszym monitowaniu oznajmiła "..że jej nr tel możemy sobie w buty wsadzić" Widać Świń nie brakuję,jezeli bierzemy sie za pośrednictwo to automatycznie czujmy się odpowiedzialne za daną osobę,która ściągamy do pracy!...Niema jak pomóc Niemcom,a swoją w maliny wpuścić :/ Wierzę w karmę ;) -Ta zła sztele dała wymienie z imienia i nazwiska zeby kazdy wiefzial kim ta pani jest i uważacie na ta osobę ona nadal werbuje panie i jest na tej grupie . Nazwa się Anna Kapczyńska owa pani nadal poszukuje i jest na grupie u Andrzeja."
02 kwietnia 2017 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Znalazłam to na grupie opiekunkowej ,na FB.Baba wciąz poszukuje opiekunek.Przekopiuję tekst.Jest podane jej nazwisko więc nie wiem czy Oliwier nie usunie,bo może nie wolno ,ale to ostrzeżenie przed pochopnym wyjazdem od szemranej pośredniczki.Oto ono:
"Uwaga koleżanki Opiekunki,sprawdzajcie sztele za nim wyjedziecie....Czy taka istnieje!..Własnie jedna z koleżanek pojechała do pracy.Na miejscu zastała kilku mężczyzn :/ Dobrze,ze trafiła na super przewoznika i jej tam nie zostawił ;) Niestety ma po zwrocie kosztów podróży,zatrzymała się u córki.Dodam tylko z wielką przykrością,ze prace nakręcała jedna z nas :/ Opiekunka z grupy ....Po naszym monitowaniu oznajmiła "..że jej nr tel możemy sobie w buty wsadzić" Widać Świń nie brakuję,jezeli bierzemy sie za pośrednictwo to automatycznie czujmy się odpowiedzialne za daną osobę,która ściągamy do pracy!...Niema jak pomóc Niemcom,a swoją w maliny wpuścić :/ Wierzę w karmę ;) -Ta zła sztele dała wymienie z imienia i nazwiska zeby kazdy wiefzial kim ta pani jest i uważacie na ta osobę ona nadal werbuje panie i jest na tej grupie . Nazwa się Anna Kapczyńska owa pani nadal poszukuje i jest na grupie u Andrzeja."

Czytalam , I sama w szoku jestem jesli to prawda. Moze ta Pani chciala tej drugiej Pani zrobic primaaprilisowy zart ... . 
20 kwietnia 2017 18:04
Ja też czarno widzę tę pracę na czarno
20 kwietnia 2017 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ja na czarno jezdzic ? Nie ma mowy! W nocy bym spac nie mogla ze strachu,ze ZOLL wpadnie. Juz za stara jestem na takie zastrzyki adrelaniny. Mam kolezanke, fajna dziewczyna, ale tylko na czarno jezdzi. Ile ja jej nagadam,ze niebezpiecznie,ze to i tamto. A ona dalej swoje,ze nawet jak ZOLL ja zlapie to jej nic nie udowodnia. A jak udowodnia, to przymkna oko, bo opiekunek w Niemczech brakuje i lepsza na czarno niz zadna.... Takie sa jej argumenty...