Uważaj na nieuczciwych pośredników!

20 kwietnia 2017 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
A gdzie tam. Kto by mnie do burdelu chcial? Tylko by przeze mnie Klientow stracili !
20 kwietnia 2017 20:27 / 4 osobom podoba się ten post
MartaP

Ja na czarno jezdzic ? Nie ma mowy! W nocy bym spac nie mogla ze strachu,ze ZOLL wpadnie. Juz za stara jestem na takie zastrzyki adrelaniny. Mam kolezanke, fajna dziewczyna, ale tylko na czarno jezdzi. Ile ja jej nagadam,ze niebezpiecznie,ze to i tamto. A ona dalej swoje,ze nawet jak ZOLL ja zlapie to jej nic nie udowodnia. A jak udowodnia, to przymkna oko, bo opiekunek w Niemczech brakuje i lepsza na czarno niz zadna.... Takie sa jej argumenty... 

Zoll wpadnie,zobaczy kobietę z Polski jedzącą z babcią obiad.I co powie?
- Mahlzeit! Smacznego!
Bo co też innego mógłby powiedzieć?

20 kwietnia 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Zoll wpadnie,zobaczy kobietę z Polski jedzącą z babcią obiad.I co powie?
- Mahlzeit! Smacznego!
Bo co też innego mógłby powiedzieć?

Oj watpie, ze tak do powiedzenia panowie z Zollu nic nie maja....
20 kwietnia 2017 21:11 / 5 osobom podoba się ten post
MartaP

Oj watpie, ze tak do powiedzenia panowie z Zollu nic nie maja....

Zoll nie taranuje drzwi.Poza tym pani z Polski to zaprzyjaźniona z rodzina pani która przyjechała w odwiedziny i przez 3 miesiace może przebywac bez meldunku na terenie Niemiec jako turystka.
Oni maja troszke inne zajecia niż uganianie sie za opiekunkami na czarno.Nie opłaca się to.Mandat jest niski 
20 kwietnia 2017 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
No toż mówię,że nie opłaca im sie przychodzić tylko po to żeby powiedzieć Smacznego!
Dlatego nie przychodzą.
20 kwietnia 2017 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Zoll nie taranuje drzwi.Poza tym pani z Polski to zaprzyjaźniona z rodzina pani która przyjechała w odwiedziny i przez 3 miesiace może przebywac bez meldunku na terenie Niemiec jako turystka.
Oni maja troszke inne zajecia niż uganianie sie za opiekunkami na czarno.Nie opłaca się to.Mandat jest niski 

tak. Ale jak ktos naskarzy - jak Sandra przytoczyla, "PSIApsiolka"- no to chyba wtedy musza sprawdzic
20 kwietnia 2017 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
Ale jak sprawdzić czy to znajoma w odwiedzinach,czy opiekunka? Masz jakieś pomysły jak to sprawdzić? No widzisz,Zoll też nie ma.
Więc nawet jeśli przyjdą,to pożyczą Smacznego! I pójdą
20 kwietnia 2017 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
MartaP

tak. Ale jak ktos naskarzy - jak Sandra przytoczyla, "PSIApsiolka"- no to chyba wtedy musza sprawdzic

Bardzo oglednie to sprawdzaja i jesli pdp kumata to szybko dostaja od niej wyjasnienie i przykazanie aby wiecej nie słuchali takich donosów
07 maja 2017 13:56
Zwracam uwagę na nieuczciowość firmy Career Investment. Wczoraj przeczytałem na gowork, iż właścicielka posiada również inne firmy, pod którymi chowa swoje niecne zamiary: Angelus Care, Medcare24home. Nie wiem, czy to prawda ale omijam te firmy.
07 maja 2017 14:04
Rambo8

Zwracam uwagę na nieuczciowość firmy Career Investment. Wczoraj przeczytałem na gowork, iż właścicielka posiada również inne firmy, pod którymi chowa swoje niecne zamiary: Angelus Care, Medcare24home. Nie wiem, czy to prawda ale omijam te firmy.

07 maja 2017 14:31 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Zwracam uwagę na nieuczciowość firmy Career Investment. Wczoraj przeczytałem na gowork, iż właścicielka posiada również inne firmy, pod którymi chowa swoje niecne zamiary: Angelus Care, Medcare24home. Nie wiem, czy to prawda ale omijam te firmy.

Oraz;;'' Erato Events' ,Aries Europe;, Angelus Care, Personel Group, Leo Europe,  i wiele innych, a które to są dowiecie się tutaj;; www.infoveriti Ewelina Biniek.
28 maja 2017 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
A to dopiero!Ten pośrednik mieszka kilka domów ode mnie.Do opieki wysyłała jego żona Polka,raz z nia gadałam,zginęław wypadku rok temu,on chorował,nawet mysleliśmy ze wróci do D ,ale został mogarnął się i widzę ,że kontynuuje...Najwiecej ogłasza się w okilicach Trzebiatowa i Kołobrzegu bo tam wcześniej mieszkali.Ponoć marnie płaci ,ale więcej nic nie wiem.
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2792/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---5/page/148
19 lipca 2017 09:23 / 2 osobom podoba się ten post
Wczoraj na Facebooku,w jednej z grup opiekunkowych ukazał się wpis przestrzegający przed niejakim
Robertem S.który ,jak wynika z tego postu nadal prowadzi swoją "działalność" poprzez firmę Cen..er..( użyłam skrótu,bo nie wiem,czy mogę użyć pełnej nazwy).
Swojego czasu było tu głośno o tym panu....a tak na marginesie,to niemieckie prawo też działa kiepsko.
19 lipca 2017 09:28
To ktos tam bedzie dluzej niz 3 dni ? 
19 lipca 2017 09:31 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Wczoraj na Facebooku,w jednej z grup opiekunkowych ukazał się wpis przestrzegający przed niejakim
Robertem S.który ,jak wynika z tego postu nadal prowadzi swoją "działalność" poprzez firmę Cen..er..( użyłam skrótu,bo nie wiem,czy mogę użyć pełnej nazwy).
Swojego czasu było tu głośno o tym panu....a tak na marginesie,to niemieckie prawo też działa kiepsko.

A'lasko ...tytuł wątku mówi sam za siebie . Tutaj się ostrzegamy przed nieuczciwymi pośrednikami ..agencjami . Jeśli by się okazało , że ktoś wystawi fałszywe świadectwo to znajdzie się ktoś , kto temu zaprzeczy ...bedzie bronił ... Robercika to nie wiem , czy ktoś odważy się bronić , bo wielokrotnie na jaw wychodziły jego oszustwa .....Skubany jednak mocny jest , że dalej działa i zawsze trafi mu się jakaś opiekunka , która mu zaufa a on ją w bambuko zrobi ... Ma cholernie przekonywujący głos przez telefon . Gdybym nie robiła sobie jaj w celu sprawdzenia to kto wie , czy bym nie uwierzyła .