Dla tych co maja doła 2

15 lutego 2017 17:43 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Gdzie Ty taki tani hotelik masz... ??? Bliżej mnie, czy bliżej Ciebie... ??? bo u nas we Wrocłwiu to koszty jak za ludzi... :-) I

Hotel jest w miejscowości Osieczna(powiat leszczyński).Za pierwszym razem płaciłam 30 złotych za 1 dzień za obie.Potem się potargowałam.Teraz zajmuje się nimi mój K.Jednak od poniedziałku jedzie do sanatorium.Futrzakami zajmie się Jego Ojciec.Po powrocie do domu będzie okazja poznać się.
15 lutego 2017 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
Tak się zastanawiam: co to jest ten dół? Sporo osób to używa, nikt nie umie tego sprecyzować... Jak tylko coś...to mówią; mam dzisiaj doła...pytam a co to jest?...a Oni...szkoda gadać...
15 lutego 2017 18:19
opiekun.5

Tak się zastanawiam: co to jest ten dół? Sporo osób to używa, nikt nie umie tego sprecyzować... Jak tylko coś...to mówią; mam dzisiaj doła...pytam a co to jest?...a Oni...szkoda gadać...:-)

15 lutego 2017 18:22
Helena2311

Przecież wiesz, że nie ma jak zniknąć...można z czegoś zrezygnować...ale zniknąć...to tylko na amen... 
15 lutego 2017 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Przecież wiesz, że nie ma jak zniknąć...można z czegoś zrezygnować...ale zniknąć...to tylko na amen... :-)

Kiedyś jak miałam problemy,kłopoty,to właśnie chciałam zniknąć.Życie,to nie bajka.
16 lutego 2017 06:37 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w Czwartek, na dworze szaro-duro i ponuro zadnych szans na slonce . Az chce sie zyc
16 lutego 2017 06:53 / 2 osobom podoba się ten post
Wstawac Spiochy juz prawie 7 godzina
16 lutego 2017 06:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jestem Pozytywna, ale pogoda juz nie, zawsze ranek mnie dobrze nastawia bo idzie Nowy Dzien i nowe niespodzianki, tylko mam nadzieje, ze same Dobre
16 lutego 2017 07:12
A gdzie te Powitajki sa?
16 lutego 2017 07:44 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunka_dora

A gdzie te Powitajki sa?

Na stronie głównej... pod "Najnowsze wpisy..."
16 lutego 2017 07:50 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Na stronie głównej... pod "Najnowsze wpisy..." :-)

Dzieki bardzo, juz tam lece
16 lutego 2017 07:52 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunka_dora

Dzieki bardzo, juz tam lece :-)

Leć, leć dziewczyno... może byc na miotle... bo Cię co najlepsze omija, a Ty nawet o tym nie wiesz...
16 lutego 2017 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Leć, leć dziewczyno... może byc na miotle... :-) bo Cię co najlepsze omija, a Ty nawet o tym nie wiesz... :lol2:

Na miotle bardzo chetnie, wlasnie wczoraj zaparkowalam ja w piwnicy, wiec czeka w gotowosci i faktycznie lepiej zeby najlepsze mnie nie ominelo
16 lutego 2017 08:19 / 3 osobom podoba się ten post
Żadnych dołów,same wzloty,uśmiechnij się jutro będzie lepiej
16 lutego 2017 09:57 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Też miałam taki problem.Popytaj wśród znajomych,może ktoś podejmie się odpłatnie zająć Twoim pieskiem.Są też hotele dla psów-ja płaciłam za dwie sunie 600 złotych miesięcznie.Niedawno widziałam ogłoszenie,że opiekunka może zabrać ze sobą swojego pupila.Życzę powodzenia.Prześmiewcom życzę dobrego dnia.Nie ma to jak pojechać po innych.:wystawia jezyk:

Podepnę się

U mnie  hotele dla psów są potwornie drogie.
W jednym cena za dobę 70 zł- na miesiąc 2100 zł.