Dla tych co maja doła 2

19 listopada 2015 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem jaka dawke CZOSNKU na te herbatki dajesz, ale jak tak po gorolsku, to mnie by tam zadne, nawet najbardziej przedpotopowe, lozko potrzebne nie bylo W klombach roz moglabym spac I zdrowa jak rydz pewnie bym na drugi dzien byla taaaaa....taka herbatka z czosnkiem to bardzo dobra rzecz
19 listopada 2015 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Nie wiem jaka dawke CZOSNKU na te herbatki dajesz, ale jak tak po gorolsku, to mnie by tam zadne, nawet najbardziej przedpotopowe, lozko potrzebne nie bylo:-) W klombach roz moglabym spac:-) I zdrowa jak rydz pewnie bym na drugi dzien byla:-) taaaaa....taka herbatka z czosnkiem to bardzo dobra rzecz:-)

Ale spać możesz w samotności,bo towarzystwo raczej nie wytrzyma wyziewów.
20 listopada 2015 05:48 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ale spać możesz w samotności,bo towarzystwo raczej nie wytrzyma wyziewów.

Teresa, prosze, nie kus...Ja nadal z dziecmi spie...Chociaz teraz na szerokim lozku, wiec juz o niebo wygodniej niz wczesniejTylko nie wiem czy to taki dobry pomysl, zebym z kilkoma promilami obok dzieci spala...
09 grudnia 2015 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
anerik

Ania12 .....napisz proszę co u Ciebie......zjechałaś?????? czy się męczysz??????

Witam, przepraszam że tak długo mnie nie było. Zjechałam do domu 18 listopada. Dziadek był tylko jedną noc w domu na drugi dzień zabrało go pogotowie do innego szpitala i zmarł 13 w nocy w szpitalu. Trochę nerwów, stresu teraz w domku. Odezwę się niedługo. Pozdrawiam  
10 grudnia 2015 06:27 / 11 osobom podoba się ten post
"- Kiszona kapusta!(...)
Rzecz to smaczna i zbawienna, taka kapusta. Zimą, gdy brak witamin, chroni przed szkorbutem. Jest nadto doskonałym środkiem antydepresyjnym.
- Jak niby?
- Zjadasz garniec kiszonej kapusty, popijasz garncem zsiadłego mleka... i wnet depresja staje się najmniejszym z twoich zmartwień".

Andrzej Sapkowski "Sezon burz"
10 grudnia 2015 09:26
moncherie

"- Kiszona kapusta!(...)
Rzecz to smaczna i zbawienna, taka kapusta. Zimą, gdy brak witamin, chroni przed szkorbutem. Jest nadto doskonałym środkiem antydepresyjnym.
- Jak niby?
- Zjadasz garniec kiszonej kapusty, popijasz garncem zsiadłego mleka... i wnet depresja staje się najmniejszym z twoich zmartwień".

Andrzej Sapkowski "Sezon burz"

na 100% bedzie to najmniejszym moim zmartwieniem  Bede sie martwil czy papieru nie zabraknie w WC

Rum tez chroni przed szkorbutem i jest super srodkiem antydepresyjnym
10 grudnia 2015 09:38 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

"- Kiszona kapusta!(...)
Rzecz to smaczna i zbawienna, taka kapusta. Zimą, gdy brak witamin, chroni przed szkorbutem. Jest nadto doskonałym środkiem antydepresyjnym.
- Jak niby?
- Zjadasz garniec kiszonej kapusty, popijasz garncem zsiadłego mleka... i wnet depresja staje się najmniejszym z twoich zmartwień".

Andrzej Sapkowski "Sezon burz"

  i dwa dni Tu jestes po tej kapuscie popitej mlekiem
10 grudnia 2015 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

na 100% bedzie to najmniejszym moim zmartwieniem :-) Bede sie martwil czy papieru nie zabraknie w WC:lol1:

Rum tez chroni przed szkorbutem i jest super srodkiem antydepresyjnym:-)

To może rum z kapustą kiszoną  będzie pewniejszy efekt. W sumie po większej dawce zbawiennego rumu, to wszystko jedno ile tej kapuchy się wsunie.
21 listopada 2016 00:59 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Doła wylapalam.
Dalsza dyskusja tutaj:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/1949/o-wszystkim-i-o-niczym/-dla-tych-co-maja-dola--2/page/54#571851

a co to? I dlatego nie spisz?
Chodź do rozmów z Paolo, bo szkoda czasu Elfinki. o.k.?
Przeniesione tutaj.
21 listopada 2016 01:00
Knorr

a co to? I dlatego nie spisz?
Chodź do rozmów z Paolo, bo szkoda czasu Elfinki. o.k.?
Przeniesione tutaj.

Ok.Trzeba to wywlec na powierzchnię.
21 listopada 2016 01:02
Znalazłam. Ale co na to Paolo...?
Przeniesione z rozmów w toku :)
21 listopada 2016 01:05 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Znalazłam. Ale co na to Paolo...?
Przeniesione z rozmów w toku :)

Paolo śpi. Mamusia kazali. 
21 listopada 2016 01:06 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Paolo śpi. Mamusia kazali. 

A Ty też mógłbyś spać. Jutro praca.
21 listopada 2016 01:09 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

A Ty też mógłbyś spać. Jutro praca.

J
Tak ale od jutra zaczynam robotę zgodnie z umową. Czyli, jak mawia jedna z koleżanek, chłopie trzeba tak robić, żeby się nie narobic a zarobić.
21 listopada 2016 01:10 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

A Ty też mógłbyś spać. Jutro praca.

Poza tym, ja już nie mam mamusi.