Mężczyzna jako opiekun osób starszych

27 marca 2017 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Kartofle gotuje się 15 min :-),gdzie pędzisz

Nie krócej, bo trują.
27 marca 2017 11:05 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Zgadzam się z Tobą Orim,dużo zależy od predyspozycji nie każdy może pracować we wszystkich zawodach,wiele zależy od charakteru człowieka,bo wiadomo każdy jest inny,ja pracowałam w firmie wysyłkowej i pracowałam z mężczyznami,to była super praca,relacje wspaniałe,nie było zawiści plotek ,jak to między kobietami ,aż chciało się rano iść do takiej pracy.Ja jako opiekunka nigdy nie wychodzę przed orkiestrę,nie włażę w tyłek,nie mam takiej potrzeby,nie piekę ciast bo moja pd nie lubi,gotuje to co lubi,a jada w małych ilościach więc obiad gotuję 20 min.I jak zbliża się koniec mojego turnusu pd płacze,choć ja tu się nie napracuje jest ogrodnik sprzątaczka.Natomiast moja zmienniczka wygotowuje duże ilości,piecze ciasta i sama zjada i myśli że tym zbierze punkty,niestety nie.Ja uważam że trzeba poznać zwyczaje pd i robić tak jak ona chce i nie będzie problemów,nie zawsze takie włażenie w tyłek działa na korzyść.Ja nigdy z nikim nie rywalizuje,robię swoje

:oklaski3
27 marca 2017 11:06 / 5 osobom podoba się ten post
kawa i przecieranie blatów to moze po tym co Misiek zaznaczył 
Tak,własnie taka kolejność mi odpowiada 
27 marca 2017 11:07 / 8 osobom podoba się ten post
Malina

Kartofle gotuje się 15 min :-),gdzie pędzisz

kartofle tak ale ziemniaki to dłużej 
27 marca 2017 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Zgadzam się z Tobą Orim,dużo zależy od predyspozycji nie każdy może pracować we wszystkich zawodach,wiele zależy od charakteru człowieka,bo wiadomo każdy jest inny,ja pracowałam w firmie wysyłkowej i pracowałam z mężczyznami,to była super praca,relacje wspaniałe,nie było zawiści plotek ,jak to między kobietami ,aż chciało się rano iść do takiej pracy.Ja jako opiekunka nigdy nie wychodzę przed orkiestrę,nie włażę w tyłek,nie mam takiej potrzeby,nie piekę ciast bo moja pd nie lubi,gotuje to co lubi,a jada w małych ilościach więc obiad gotuję 20 min.I jak zbliża się koniec mojego turnusu pd płacze,choć ja tu się nie napracuje jest ogrodnik sprzątaczka.Natomiast moja zmienniczka wygotowuje duże ilości,piecze ciasta i sama zjada i myśli że tym zbierze punkty,niestety nie.Ja uważam że trzeba poznać zwyczaje pd i robić tak jak ona chce i nie będzie problemów,nie zawsze takie włażenie w tyłek działa na korzyść.Ja nigdy z nikim nie rywalizuje,robię swoje

27 marca 2017 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Dla osoby starszej na obiad dzisiaj będzie soczewica, dorsz z grilla, warzywa (kapusta szpiczasta tarta, marchew świeża tarta, oliwki zielone). 
Bazylia i pietruszka. 
Na deser kawa i ciasto "sąsiadkowe". 

Ale pycha,ja bym chciała żebyś był moim opiekunem
27 marca 2017 11:17
ORIM

kartofle tak ale ziemniaki to dłużej :-)

27 marca 2017 11:19 / 9 osobom podoba się ten post
Malina

Kartofle gotuje się 15 min :-),gdzie pędzisz

Ale najsamprzód obrać trzeba.

A pędzę w piwnicy, tylko przedtem bigos nastawiam, żeby zapach zacieru zatrzeć
27 marca 2017 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Ale najsamprzód obrać trzeba.

A pędzę w piwnicy, tylko przedtem bigos nastawiam, żeby zapach zacieru zatrzeć:dwa piwa::lol2:

:lol3 
27 marca 2017 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Ale najsamprzód obrać trzeba.

A pędzę w piwnicy, tylko przedtem bigos nastawiam, żeby zapach zacieru zatrzeć:dwa piwa::lol2:

recepta tradycyjna ? 1410 ? 
27 marca 2017 12:00 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

recepta tradycyjna ? 1410 ? :-)

ORIM!Tradycja, tradycją, ale technologia się posunęła do przodu.
"Malinówkę"robię
27 marca 2017 14:16 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

kartofle tak ale ziemniaki to dłużej :-)

A pyry? 
27 marca 2017 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

A pyry? :gotowanie:

a to juz by trzeba zapytac Alinę 
Ja wiem tylko jak wyglada kawa po poznańsku 
27 marca 2017 14:40 / 6 osobom podoba się ten post
Malina

Kartofle gotuje się 15 min :-),gdzie pędzisz

 Na bazarek pędzi .....kartofle kupić musi .
27 marca 2017 15:46 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

 Na bazarek pędzi .....kartofle kupić musi .

Kartofle, bo z Pomorza jestem, z Prus Zachodnich dokładnie.
I nie pędzę po kartofle, tylko z kartofli
I z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy w co drugiej wsi w okolicy gorzelnia była.
Ach! Aż sie wzruszyłem