Mężczyzna jako opiekun osób starszych

24 marca 2017 12:16 / 14 osobom podoba się ten post
adamos60

szeroki temat --jestem opiekunem już 10 rok---po jednej i drugiej stronie są wyjątki,ze albo coś zawalą ,albo są nadgorliwi...nie wiem może ja mam takie szczęście po przejmowaniu steli nie byłem nigdy zadowolony a przejmowałem po kobietach-przytoczę tylko jeden przykład: było to Warburgu --- lekarzem domowym była dr.Makosz ,po kilku dniach podczas wizyty u PDP-ej staneła przedemną i mi mówi ....Panie Adamie byłam już na tylu stelach gdzię są kobiety i nie zauważyłam tego co u Pana(myślałem ,że mi się oberwie) doprowadził Pan to mieszkanie do używalności itd. spadł mi kamień z serca hi hi ,obecnie jestem w Koln ,zmienniczka zdawała mi stele z detalami,co mnie śmieszyło a wcale nie było tak idealnie.Dla mnie istotne jest tylko -medykamenty i ewentualnie co je itp.sprawy . NIemcy patrzą inaczej,dlaczego bo Normalny Niemiec nie potrafi wszystko zrobić co facet polski ,nie bierze się to z jakiegoś uprzedzenia a z ich kultury i poziomu finansowego do którego przywykli ,chociaż już to powoli się zmienia.Sfera ubóstwa zaczyna i do nich zaglądać.Takie poglądy bo nie chcą bo faceci piją to mie śmieszą bo kobiety dopiero piją(rzecz jasna nie wszystkie) frustracje powodowane rozłąką itp.sytuacje powodują takie zachowania.Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki.

Czyżbyś miała problem z samym sobą?Niedowatrościowany,niedoceniony,brak akceptacji?A może położna zamiast w pupę,to przez pomyłkę w główkę uderzyła?Zauważyłam,że lubisz poruszać tematy związane z seksem.Ogarnij się.Nie jest,to śmieszne.
24 marca 2017 15:26 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dobrze napisałaś ( przepisałaś) ,ale co z tego,ten co nie chce nie zrozumie,a reszta powie,żeś kobieta i trudno z tobą się dogadać...
Na szczęście nie każdy facet ma tak kiepskie zdanie o nas,nie tylko jako opiekunkach,przeważnie to łamagi i nieudacznicy życiowi tak nas nazywają,wrzucając wszystkie do jednego wora.
Trudno z takimi dyskutować,gdyby  inny facet wytłumaczył to, takiemu "supermanowi" dopiero by może zrozumiał,albo nazwałby go panoflarzem... Szkoda zachodu Andrejka,trzeba się skupić na ludziach ,którzy nie udają kogoś kim nie są,a takie typki ignorować.
Obraził Annikę i nawet nie przeprosił,więc już wszystko wiadomo...
Ja nie mam złego zdania o meżczyznach -opiekunach czy jako kolegach,pomimo że nie spotkałam zbyt wielu ,na którch się nie zawiodłam. Dalej wierzę,że są prawdziwi faceci z testosteronem i poczuciem humoru,z którymi można się przyjażnic bez żadnych podtekstów.

Ivanilka, jak jest testosteron i przyjaźń/ partnerstwo damsko-męskie, to "podteksty" moga się szybko pojawić
25 marca 2017 17:42
może ktoś tutaj ma niedosyt--pozdrawiam-lepiej nic nie pisać.Pozdrawiam.
26 marca 2017 20:32 / 7 osobom podoba się ten post
Mężczyzna jako opiekun / pomoc domowa – hmm, uważam że jest jemu łatwiej w tym fachu a dlaczego tak myślę: PDP- na  nie będzie wymagała więcej od faceta niż przez wieki wpajano kobietom że facet tego nie robi. Przecież facet przez całe wieki był przeznaczony do innych celów, polowania zarabianie na dom. Gdy taki delikwent załapie się na robotę przy Pani to jak wrzuci ciuchy do pralki, powiesi, wykona prasowanie, ugotuje – na dodatek jeszcze smacznie ( mężczyźni lepiej gotują), to jest nad wyraz zdolny. My natomiast – mówię o kobitkach wykonujemy kilka czynności naraz : gotujemy obiad , nastawiamy pranie, posprzątamy w międzyczasie coś upieczemy a i przez telefon sobie pogadamy z koleżanką po fachu i tak zawsze będziemy te niedobre. Zawsze coś zrobimy źle. Facet to Diament w opiece. Pozdrawiam Wszystkich Panów Opiekunów.  
26 marca 2017 20:54 / 5 osobom podoba się ten post
IWA

Mężczyzna jako opiekun / pomoc domowa – hmm, uważam że jest jemu łatwiej w tym fachu a dlaczego tak myślę: PDP- na  nie będzie wymagała więcej od faceta niż przez wieki wpajano kobietom że facet tego nie robi. Przecież facet przez całe wieki był przeznaczony do innych celów, polowania :-) zarabianie na dom. Gdy taki delikwent załapie się na robotę przy Pani to jak wrzuci ciuchy do pralki, powiesi, wykona prasowanie, ugotuje – na dodatek jeszcze smacznie ( mężczyźni lepiej gotują), to jest nad wyraz zdolny. My natomiast – mówię o kobitkach wykonujemy kilka czynności naraz : gotujemy obiad , nastawiamy pranie, posprzątamy w międzyczasie coś upieczemy a i przez telefon sobie pogadamy z koleżanką po fachu i tak zawsze będziemy te niedobre. Zawsze coś zrobimy źle. Facet to Diament w opiece. Pozdrawiam Wszystkich Panów Opiekunów. :-) 

Dobrze, że Salazar tego nie przeczytała...., bo mogłaby zamienić się w słup soli, albo i paść zemdlona...mogłaby....
Facet to Diament w opiece powiadasz......? Hm...bardzo ciekawe spostrzeżenie, bardzo ciekawe, szczególnie ze znamienita większość tych Diamentów, to ...... ach, dodzia ....wrzuć się na luz.......
26 marca 2017 21:23 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

Dobrze, że Salazar tego nie przeczytała:-)...., bo mogłaby zamienić się w słup soli, albo i paść zemdlona...mogłaby....
Facet to Diament w opiece powiadasz......? Hm...bardzo ciekawe spostrzeżenie, bardzo ciekawe, szczególnie ze znamienita większość tych Diamentów, to ...... ach, dodzia ....wrzuć się na luz.......:-)

luz jest wskazany 
diament ,nie diament to i tak w De sie sztuka liczy 
Diamenty miewaja skazy 
Czy jest łatwiej czy trudniej nikt tego nie oceni,no chyba ze zmieni płec i dalej bedzie pracować w tym zawodzie 
26 marca 2017 21:32 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

luz jest wskazany :-)
diament ,nie diament to i tak w De sie sztuka liczy :-)
Diamenty miewaja skazy :-)
Czy jest łatwiej czy trudniej nikt tego nie oceni,no chyba ze zmieni płec i dalej bedzie pracować w tym zawodzie :-)

Dwie jaskółki Orimku , wiosny nie czynią ............
26 marca 2017 21:37 / 5 osobom podoba się ten post
Gero........ja tu widzę tylko 1,5 diamenta , no prawie 2. Natomiast pisanie o wszystkich męskich opiekunkach w ten sposób, uważam za duże naduzycie Tańczy, śpiewa, recytuje............i gotuje........takie męskie Koło Gospodyń.........
26 marca 2017 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Dwie jaskółki Orimku , wiosny nie czynią :-)............

a do parku juz człowieka ciągnie 
26 marca 2017 21:54 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

a do parku juz człowieka ciągnie :-)

A w parku mozna zrobić piękne zdjęcia kaczuszkom o zachodzie słońca
Dobrze, że Cię w żyto nie ciągnie, bo nie wiem czy ozimina juz wzeszła?
26 marca 2017 23:23 / 14 osobom podoba się ten post
adamos60

szeroki temat --jestem opiekunem już 10 rok---po jednej i drugiej stronie są wyjątki,ze albo coś zawalą ,albo są nadgorliwi...nie wiem może ja mam takie szczęście po przejmowaniu steli nie byłem nigdy zadowolony a przejmowałem po kobietach-przytoczę tylko jeden przykład: było to Warburgu --- lekarzem domowym była dr.Makosz ,po kilku dniach podczas wizyty u PDP-ej staneła przedemną i mi mówi ....Panie Adamie byłam już na tylu stelach gdzię są kobiety i nie zauważyłam tego co u Pana(myślałem ,że mi się oberwie) doprowadził Pan to mieszkanie do używalności itd. spadł mi kamień z serca hi hi ,obecnie jestem w Koln ,zmienniczka zdawała mi stele z detalami,co mnie śmieszyło a wcale nie było tak idealnie.Dla mnie istotne jest tylko -medykamenty i ewentualnie co je itp.sprawy . NIemcy patrzą inaczej,dlaczego bo Normalny Niemiec nie potrafi wszystko zrobić co facet polski ,nie bierze się to z jakiegoś uprzedzenia a z ich kultury i poziomu finansowego do którego przywykli ,chociaż już to powoli się zmienia.Sfera ubóstwa zaczyna i do nich zaglądać.Takie poglądy bo nie chcą bo faceci piją to mie śmieszą bo kobiety dopiero piją(rzecz jasna nie wszystkie) frustracje powodowane rozłąką itp.sytuacje powodują takie zachowania.Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki.

Ziom toś dolał oliwy do ognia! Bracie ty doprowadziłeś mieszkanie do używalności? 5 par skarpetek nie zapomniałeś czasami wyciągnąć spod łożka? Nie obrażaj pięknych koleżanek bo czeka cie końskie lanie. Dobre! Kobiety to dopiero piją? Ty nie widziałeś braciaków w akcji. Luz ziom, kup sobie reformy na wosnę bo coś czuję, że te inne uciskają za mocno w niektórą część ciała.
27 marca 2017 08:26
witam--bardzo złośliwe komentarze,rzecz jasna nikt nie jest święty ,ale opisałem to z czym się spotkałem...nie chcę i nie chciałem tutaj nikomu,że tak powiem "dokopać" ,wiem najlepiej o kimś się pisze nie o sobie.Miłego tygodnia.
27 marca 2017 08:35 / 8 osobom podoba się ten post
adamos60

witam--bardzo złośliwe komentarze,rzecz jasna nikt nie jest święty ,ale opisałem to z czym się spotkałem...nie chcę i nie chciałem tutaj nikomu,że tak powiem "dokopać" ,wiem najlepiej o kimś się pisze nie o sobie.Miłego tygodnia.

Chyba niewłaściwie zrozumiałeś komentarze.Nie chodzi o to,z czym się spotkałeś ,bo większość z nas z tym się spotkała .Chodzi o Twoje sugestie....Żadna z dziewczyn,ja tez nie ,nie zasugerowała ,że mężczyźni jeżdżą do opieki żeby zaspokajać niemeickie podopieczne.....Jeśli nie rozumiesz co nas oburzyło,to rzeczywiście nie ma o czym gadać.Szkoda czasu na bicie piany.Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
27 marca 2017 08:53
kasia63

Chyba niewłaściwie zrozumiałeś komentarze.Nie chodzi o to,z czym się spotkałeś ,bo większość z nas z tym się spotkała .Chodzi o Twoje sugestie....Żadna z dziewczyn,ja tez nie ,nie zasugerowała ,że mężczyźni jeżdżą do opieki żeby zaspokajać niemeickie podopieczne.....Jeśli nie rozumiesz co nas oburzyło,to rzeczywiście nie ma o czym gadać.Szkoda czasu na bicie piany.Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

moja droga -przestańmy już jątrzyć ten temat--pozdrawiam.
27 marca 2017 08:58 / 10 osobom podoba się ten post
Adamos! 
Nie idź dalej tą drogą.