Mężczyzna jako opiekun osób starszych

27 marca 2017 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

Ale najsamprzód obrać trzeba.

A pędzę w piwnicy, tylko przedtem bigos nastawiam, żeby zapach zacieru zatrzeć:dwa piwa::lol2:

W piwnicy nie bardzo zapach idzie do góry,lepiej na poddaszu,a mundurkach nie gotujesz,a po ugotowaniu obierasz
27 marca 2017 16:23 / 9 osobom podoba się ten post
Malina

W piwnicy nie bardzo zapach idzie do góry,lepiej na poddaszu,a mundurkach nie gotujesz,a po ugotowaniu obierasz:-)

Częściowo obieram:

27 marca 2017 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

Częściowo obieram:

To i tak "porządny" jesteś. Myślałam, że toplessss albo jakas kartoflana perwersja ..... ??
27 marca 2017 20:10 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

To i tak "porządny" jesteś. Myślałam, że toplessss albo jakas kartoflana perwersja ..... ??

Przecież  to tylko kartofle.
Z "frytkami" obchodzę sie zgoła inaczej
27 marca 2017 20:13 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Przecież  to tylko kartofle.
Z "frytkami" obchodzę sie zgoła inaczej:-)

Ta frytka dobrze sobie radziła w wannie 
27 marca 2017 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ta frytka dobrze sobie radziła w wannie :-)

Ja nie przepadam za młodymi kartoflami, ani z nich frytkami.
Wolę dojrzałe, takie bardziej jesienne.
Zapewniam Cię,  że kiedyś ty też osiągniesz ten etap.
28 marca 2017 08:51 / 7 osobom podoba się ten post
Misiek

Ja nie przepadam za młodymi kartoflami, ani z nich frytkami.
Wolę dojrzałe, takie bardziej jesienne.
Zapewniam Cię,  że kiedyś ty też osiągniesz ten etap.

Masz rację Misiek. Wszystko co dojrzałe lepiej smakuje a zielone to zielone 
07 kwietnia 2017 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Zarobki? Nie są złe.
07 kwietnia 2017 18:42
adamos60

witam--bardzo złośliwe komentarze,rzecz jasna nikt nie jest święty ,ale opisałem to z czym się spotkałem...nie chcę i nie chciałem tutaj nikomu,że tak powiem "dokopać" ,wiem najlepiej o kimś się pisze nie o sobie.Miłego tygodnia.

Braciak nie miałem nic złego na myśli. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
14 kwietnia 2017 14:39
Misiek

Adamos! 
Nie idź dalej tą drogą. 

witam--jaką drogą?
14 kwietnia 2017 15:20 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

witam--jaką drogą?

Do piekła. Czytaj ty wyżej napisane jest, piękne koleżanki chwalić trzeba, bez przytyków.
14 kwietnia 2017 16:01
Marta

Zarobki? Nie są złe.

Powiem więcej, są niezłe 
14 kwietnia 2017 19:35
ATomek

Do piekła. :chaplin: Czytaj ty wyżej napisane jest, piękne koleżanki chwalić trzeba, bez przytyków. :-)

człowieku bzdury piszesz!
28 kwietnia 2017 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Nie mylisz sie bo faktycznie starsi ludzie sa konserwatywni.Zwlaszcza ci bez wyksztalcenia.Babci w glowie sie nie miesci ze facet gotuje i to dobrze,wie do czego sluzy odkurzacz i scierka.Potrafi zadbac o higiene swoja i calego otoczenia.Jednak zeby nam "odpuscic" to tez trzeba popracowac i to solidnie.Poza tym my faceci musimy robic wiele rzeczy lepiej od kobiet aby udowodnic PDP ze decyzja zatrudnienia faceta we wlasnym domu nie byla bledem

Obawiam się tej wypowiedzi, bowiem nie lubię gotować.
28 kwietnia 2017 15:33 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

szeroki temat --jestem opiekunem już 10 rok---po jednej i drugiej stronie są wyjątki,ze albo coś zawalą ,albo są nadgorliwi...nie wiem może ja mam takie szczęście po przejmowaniu steli nie byłem nigdy zadowolony a przejmowałem po kobietach-przytoczę tylko jeden przykład: było to Warburgu --- lekarzem domowym była dr.Makosz ,po kilku dniach podczas wizyty u PDP-ej staneła przedemną i mi mówi ....Panie Adamie byłam już na tylu stelach gdzię są kobiety i nie zauważyłam tego co u Pana(myślałem ,że mi się oberwie) doprowadził Pan to mieszkanie do używalności itd. spadł mi kamień z serca hi hi ,obecnie jestem w Koln ,zmienniczka zdawała mi stele z detalami,co mnie śmieszyło a wcale nie było tak idealnie.Dla mnie istotne jest tylko -medykamenty i ewentualnie co je itp.sprawy . NIemcy patrzą inaczej,dlaczego bo Normalny Niemiec nie potrafi wszystko zrobić co facet polski ,nie bierze się to z jakiegoś uprzedzenia a z ich kultury i poziomu finansowego do którego przywykli ,chociaż już to powoli się zmienia.Sfera ubóstwa zaczyna i do nich zaglądać.Takie poglądy bo nie chcą bo faceci piją to mie śmieszą bo kobiety dopiero piją(rzecz jasna nie wszystkie) frustracje powodowane rozłąką itp.sytuacje powodują takie zachowania.Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki.

Pan wybaczy ale w pracy nie pijemy, co prawda w budowlance piją, jednak przyłapani wylatują z dyscyplinarką. Owszem zatrudniają na opiekunki kobiety młode bo one pewnie więcej zniosą. Czytając wiem, że praca jest ciężka, trzeba zapieprzać przez cały dzień świątek, piątek i niedziela. W agencji, w której byłem mówili, że dają pracę kobietom i mężczyznom do 50 roku życia z wyjątkami.