Mężczyzna jako opiekun osób starszych

19 marca 2017 22:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

cyt."Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki."

Twoja sugestia jest skandalicznie ohydna!!!Co Ty sobie myślisz?!Jak śmiesz?!Idąc Twoim spaczonym tokiem rozumowania wszystkie jesteśmy q.... i puszczalskie co to tylko marzą ,żeby się Niemcowi do wyrka wpakować.Obrzydliwe:( Na szczęście nie wszyscy opiekunowie-mężczyźni mają o kobietach pracujących w D takie zdanie,przynajmniej nie ci,których tu mamy ,na naszym forum.

Matulu a gdzie on tam o wyrku pisze bom nie widziala cholera niekumatam! Se znaczy, ze jak on o mlodych pisal to ze one puszczalskie jakie sa???
19 marca 2017 22:43
zamykam temat-wiem ,że wylałem gorącą wode na niektóre głowy -----spokojnej nocy.
19 marca 2017 22:45 / 5 osobom podoba się ten post
adamos60

zamykam temat-wiem ,że wylałem gorącą wode na niektóre głowy -----spokojnej nocy.

Ale wytlumacz cos ty mial na mysli o tych mlodych kobitach???
19 marca 2017 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
adamos60

zamykam temat-wiem ,że wylałem gorącą wode na niektóre głowy -----spokojnej nocy.

Nie zamykaj tematu,żartujemy sobie bo nam się nudzi .
Dedykacja dla opiekunek przeniesiona, http://opiekunki24.pl/forum/temat/2511/zyczenia-z-okazji-wszelakich/dedykacja-dla-wszystkich-opiekunow/page/5
19 marca 2017 22:55 / 4 osobom podoba się ten post
Juz i tak się nie dowiemy,wypłoszyłyśmy chłopinę na amen...
19 marca 2017 23:03 / 9 osobom podoba się ten post
Oj ...jakie tam grzeszne opiekunki ....czasem w myślach i słowach tylko . Żeby to jeszcze było z kim zgrzeszyć to co innego ....ale kuźwa trafi się na takiego Adamosa i nie dośc , że nic nie zrobi to na forum opisze .......może 
19 marca 2017 23:12 / 7 osobom podoba się ten post
Zamiast podziwiać jego kreatywność to się nabijamy,tylko patrzeć jak się dowiemy o sobie co nieco...od kolegów ..
19 marca 2017 23:25 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwał? Zartujesz chyba ...Jeśli już to co najwyżej,że nas trudno zrozumieć,ale to i tak bardzo delikatne. 
19 marca 2017 23:30 / 8 osobom podoba się ten post
wiedzialam, ze tak bedzie ha ha............ przeca nie da sie rozdzielac chlopow od kobit Adamos poszukiwany listem gonczym niech dokonczy co zaczal bom ciekawa o co z tym wyrkiem chodzi????!!! My tu w kwiecie wieku i tyz umiemy w wyrku!! a co??? ale nie w pracy o wypraszam se! Zero szacunku do nas opiekunek! Jak tys mial na mysli co ja wyczytala to!
20 marca 2017 11:11 / 10 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Pochwał? Zartujesz chyba :zaskoczenie:...Jeśli już to co najwyżej,że nas trudno zrozumieć,ale to i tak bardzo delikatne. 

Skąd tyle negatywnych mysli. Przeciez my faceci opiekunowie kochamy Was kolezanki opiekunki i jak nikt inny na swiecie rozumiemy wasze problemy i potrzeby. Inaczej nie było by nas tu na forum
20 marca 2017 11:30 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Skąd tyle negatywnych mysli. Przeciez my faceci opiekunowie kochamy Was kolezanki opiekunki i jak nikt inny na swiecie rozumiemy wasze problemy i potrzeby. Inaczej nie było by nas tu na forum

Orimku,wiem że ty rozumiesz więcej niz twoi koledzy,ale jesteś wyjątkiem ... 
20 marca 2017 11:34 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Orimku,wiem że ty rozumiesz więcej niz twoi koledzy,ale jesteś wyjątkiem ... 

więc wyjatek potwierdza regułę 
a jak juz to moze wyjatkowy  aby połechtac moje ego 
20 marca 2017 11:37 / 5 osobom podoba się ten post
Ciebie to ja zawsze mogę łechtać.. fajny jesteś kolega
20 marca 2017 13:28 / 15 osobom podoba się ten post
Dobrze napisałaś ( przepisałaś) ,ale co z tego,ten co nie chce nie zrozumie,a reszta powie,żeś kobieta i trudno z tobą się dogadać...
Na szczęście nie każdy facet ma tak kiepskie zdanie o nas,nie tylko jako opiekunkach,przeważnie to łamagi i nieudacznicy życiowi tak nas nazywają,wrzucając wszystkie do jednego wora.
Trudno z takimi dyskutować,gdyby  inny facet wytłumaczył to, takiemu "supermanowi" dopiero by może zrozumiał,albo nazwałby go panoflarzem... Szkoda zachodu Andrejka,trzeba się skupić na ludziach ,którzy nie udają kogoś kim nie są,a takie typki ignorować.
Obraził Annikę i nawet nie przeprosił,więc już wszystko wiadomo...
Ja nie mam złego zdania o meżczyznach -opiekunach czy jako kolegach,pomimo że nie spotkałam zbyt wielu ,na którch się nie zawiodłam. Dalej wierzę,że są prawdziwi faceci z testosteronem i poczuciem humoru,z którymi można się przyjażnic bez żadnych podtekstów.
23 marca 2017 13:51 / 4 osobom podoba się ten post
Pozwole sobie swoje piec groszy dorzucic. Tak sie zdarzylo, ze dwa razy mialam przyjemnosc przejmowac miejsce po mezczyznie.

W obydwu przypadkach zamiana przebiegla bardzo profesjonalnie - nawet musze sie przyznac ze wiele sie nauczylam od kolegow.

Do tej pory jestesmy w kontakcie i bardzo sie ciesze ze mialam okazje ich poznac.