Mężczyzna jako opiekun osób starszych

19 marca 2017 21:32 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Ten mój  niby zmiennik opowiadał busiarzowi, że ma partnerkę nimfomankę. 
Ty doda jak zawsze, wszystko wiesz.:-)

Jasne, znałam kiedyś jedną nimfomankę, która miała własnie męża impotenta ...bidulka.....
Latała z tylkiem po kweście non stop, a mąż nie dość ze z nieruchomoscią to jeszcze i rogami pozostawał :D :D :D :D
19 marca 2017 21:32 / 8 osobom podoba się ten post
doda1961

Pod warunkiem, że nie ma nieruchomości żadnej. Ja to słyszałam, że niektórzy opiekunowie sa impotentami i dlatego do tej roboty jeżdżą, bo cóż im pozostało??? Z rzeczy na P to tylko....Pierniczenie farmazonów :-)

Na P to jeszcze Posprzątanie Po Paniach Pflege i Pisanie Pierdół Po Portalach. 
19 marca 2017 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8

:smiech2: :smiech2: :smiech2:

Ty też się okociłaś na wiosnę?
19 marca 2017 21:35 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

cyt."Generalnie to PDP chcą kobiety i to w miarę młode no bo......nie piszę dalej..... tak ,że temat szeroki."

Twoja sugestia jest skandalicznie ohydna!!!Co Ty sobie myślisz?!Jak śmiesz?!Idąc Twoim spaczonym tokiem rozumowania wszystkie jesteśmy q.... i puszczalskie co to tylko marzą ,żeby się Niemcowi do wyrka wpakować.Obrzydliwe:( Na szczęście nie wszyscy opiekunowie-mężczyźni mają o kobietach pracujących w D takie zdanie,przynajmniej nie ci,których tu mamy ,na naszym forum.

Brawo Kasia własnie zaczelam pisac odnosnie tego zdania które zacytowalaś...ale wykasowałam bo odpowiednio to ujełaś nie bede sie powtarzać.Ochydny i odrażający w zasadzie jest caly post tego pana....brawo Kasiu:)
19 marca 2017 21:37 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Na P to jeszcze Posprzątanie Po Paniach Pflege i Pisanie Pierdół Po Portalach. :gwizdanie:

O to...to...to własnie, choć jeszcze występuje inny gatunek opiekuna, a mianowicie Onaniści, tak słyszałam w busie jak opiekunki rozmawiały. Nawet myślałam, że się przesłyszałam i mowa była o organistach, ale nie..koleżanka która ze mną podrózowała potwierdziła, ze to chodzi o tych pierwszych.
19 marca 2017 21:38 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

Na P to jeszcze Posprzątanie Po Paniach Pflege i Pisanie Pierdół Po Portalach. :gwizdanie:

... i Pani Prostata ...
19 marca 2017 21:38 / 8 osobom podoba się ten post
Ellax2

Na P to jeszcze Posprzątanie Po Paniach Pflege i Pisanie Pierdół Po Portalach. :gwizdanie:

O to...to...to własnie, choć jeszcze występuje inny gatunek opiekuna, a mianowicie Onaniści, tak słyszałam w busie jak opiekunki rozmawiały. Nawet myślałam, że się przesłyszałam i mowa była o organistach, ale nie..koleżanka która ze mną podrózowała potwierdziła, ze to chodzi o tych pierwszych.
19 marca 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

:-)Jasne, znałam kiedyś jedną nimfomankę, która miała własnie męża impotenta ...bidulka.....:-)
Latała z tylkiem po kweście non stop, a mąż nie dość ze z nieruchomoscią to jeszcze i rogami pozostawał :D :D :D :D

A dobrze mu, skoro na wibratorek żałował, sknerus jeden.
19 marca 2017 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Dwa razy trafiłam na sztelę, gdzie  przede mną podobno był facet. Jednego to nawet busiarz zapamiętał, taki model. Żaden mojego przyjazdu nie doczekał, chociaż nie było problemu z łóżkiem...

Eeee...tak dobry w nim był ? 
19 marca 2017 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

A dobrze mu, skoro na wibratorek żałował, sknerus jeden.

Ależ Hawanko...takie zabaweczki to mają urozmaicić pozycie, a nie funkcjonować zamiast....no bo jak się na ten przykład przytulić do tego...substytutu???
O innych technikach nie wspomnę
19 marca 2017 21:47
doda1961

Ależ Hawanko...takie zabaweczki to mają urozmaicić pozycie, a nie funkcjonować zamiast....no bo jak się na ten przykład przytulić do tego...substytutu???
O innych technikach nie wspomnę:-)

Tonący się brzytwy chwyta to i rogacz coś mógł chwycić, no nie?
19 marca 2017 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Eeee...tak dobry w nim był ? :lol3:

Pojechał wcześniej do domu sprawdzić czy rogaczem został.
19 marca 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Tonący się brzytwy chwyta to i rogacz coś mógł chwycić, no nie?

Coś Ty, to tak nie działa Skarbie. Ona mi opowiadała, że on marzył o chwili, kiedy go zostawi w spokoju. Mentalnie i wykonawczo i się wyprowadzi. Gdyby to było w czasach terazniejszych , to pewnie by  chłopina do Niemiec za opiekuna sie najął
Nie wiem jak to się tam dalej potoczyło, bo od bardzo dawna nie mam z nią kontaktu. To była dziewczyna z Warszawy, poznana na wczasach w Dagomysie koło Soczi...sto lat temu w ówczesnym ZSRR
19 marca 2017 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Coś Ty, to tak nie działa Skarbie. Ona mi opowiadała, że on marzył o chwili, kiedy go zostawi w spokoju. Mentalnie i wykonawczo i się wyprowadzi. Gdyby to było w czasach terazniejszych , to pewnie by  chłopina do Niemiec za opiekuna sie najął:-)
Nie wiem jak to się tam dalej potoczyło, bo od bardzo dawna nie mam z nią kontaktu. To była dziewczyna z Warszawy, poznana na wczasach w Dagomysie koło Soczi...sto lat temu :-)w ówczesnym ZSRR :-)

I jak historia uczy nieruchomości szczęścia nie dają. Ale teraz to chociaż w Demenzlandii spieniężyć można.
19 marca 2017 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
a ja myslala ze mam problemy a co tu sie dzieje eeee????!!!!