Nasze hobby #2

20 września 2016 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

jakie bedziesz chciala :) tylko teraz ciezko mi bedzie powiedziec jak bede w pracy a jak w domu :) ale zawsze mozemy sie spisac:) a to jedno z drugim nie ma nic wspolnego .....

Jeszcze napisze,ze umiem zrobic na szydelku serwetke! Ale nie moze byc duza bo mnie zaczyna nosic i...zapominam o robotce calkiem A pisze o tym dlatego,ze rozmnozylam posty. Chyba przez paczkowanie bo jakby inaczej? 
20 września 2016 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mamy duzo czasu :-) Ale bede Cie kochala jak sucha studnia wode! Jak Pszczolka Maja Gucia! Jak Tom Jerrego oraz Teletubis Gumisia! 

Teletubis Gumisia??? a Teletubisie to te z torebkami facety byly no nie???? a one nie ten tego tu i tam??? 
20 września 2016 14:55 / 3 osobom podoba się ten post
magdalena_k

Teletubis Gumisia??? a Teletubisie to te z torebkami facety byly no nie???? a one nie ten tego tu i tam??? 

Obojetnie,grunt,ze skakaly i te i tamte  Co do teletubisiow to powiem Ci w wielkim sekrecie,ze mocno wypatrywalam co za plec maja te stworki. No za cholere nie widac! Pewne bylo tylko to,ze ktorys z nich nosil torebke.Ale w koncu rownouprawnienie jest. Moze kobitka w spodniach? moze. Wiec Teletubis moze z torebusia. I gitara 
21 września 2016 20:11 / 5 osobom podoba się ten post
odreagowanie stresu w ciagu dwoch ostatnich dni:) zawisnie w korytarzu na scianie
21 września 2016 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
leni

odreagowanie stresu w ciagu dwoch ostatnich dni:) zawisnie w korytarzu na scianie

Jak znajdziesz kiedys chwilke,to maznij dla mnie fioletowa mysze  Taka gapiaca sie na ksiezyc i palaca fajke na balkonie. Tylko,zeby dym byl wypuszczany koleczkami a nie jednym ciagiem
Fajna ta lasencja,fajna....:)
21 września 2016 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jak znajdziesz kiedys chwilke,to maznij dla mnie fioletowa mysze :-) Taka gapiaca sie na ksiezyc i palaca fajke na balkonie. Tylko,zeby dym byl wypuszczany koleczkami a nie jednym ciagiem:lol1:
Fajna ta lasencja,fajna....:)

mowisz i masz myszunciu tylko najpierw musze wene lapnac, ale nie ma obaw, babcia o to dba kazdego dnia
21 września 2016 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
leni

mowisz i masz myszunciu tylko najpierw musze wene lapnac, ale nie ma obaw, babcia o to dba kazdego dnia:lol3:

No ale mnie sie nie spieszy Moge poczekac nawet straaaasznie dlugo! 
15 października 2016 12:52 / 6 osobom podoba się ten post
Wyciągnęłam druty ale czarno to widzę.Udziobałam czapkę PDP /chciałła/ a teraz mówi ,że nie bo ma dużo i ma problem co z nią zrobić.bransoletki też czekają.nie chce mi się:)
15 października 2016 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Wyciągnęłam druty ale czarno to widzę.Udziobałam czapkę PDP /chciałła/ a teraz mówi ,że nie bo ma dużo i ma problem co z nią zrobić.bransoletki też czekają.nie chce mi się:)

Czapke bedziesz Ty nosila a bransoletki wyczarujesz jak lenisko Cie opusci Czasami trzeba tez poleniuchowac,odprezyc sie,boki lezeniem zmaltretowac...Nie da sie ciagle na pelnych obrotach funkcjonowac,wiesz? ;>
15 października 2016 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Wiem wiem tylko jak pamiętam jeszcze czapki na głowie nie miałam:) niestety nie moja głowa do noszenia.Chyba wlezę na poskarżyjki ale nawet mi się pisac nie chce, dzisiaj widzę czerń.
15 października 2016 13:37 / 4 osobom podoba się ten post

3 karty z 3 różnych talii, które mam ze sobą w De. Ta najbardziej zniszczona jest przeze mnie używana od lat i najmilsza sercu.

26 października 2016 19:50 / 13 osobom podoba się ten post
to, co pozwala mi sie zapomniec
26 października 2016 19:54 / 2 osobom podoba się ten post
leni

to, co pozwala mi sie zapomniec

Slicznie Leni 
26 października 2016 20:38 / 8 osobom podoba się ten post
tak, to sa moje 2 wnusie i corka a wklejam jeszcze druga corke i najstarsza wnuczke. Zrobilam im prezenty jak bylam tydzien temu w Polsce:)
26 października 2016 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Wyciągnęłam druty ale czarno to widzę.Udziobałam czapkę PDP /chciałła/ a teraz mówi ,że nie bo ma dużo i ma problem co z nią zrobić.bransoletki też czekają.nie chce mi się:)

Hmm ;(..

Nieee, nic nie mówię :D ;)!