Nasze hobby #2

17 grudnia 2016 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
moje hobby ---
17 grudnia 2016 22:28 / 11 osobom podoba się ten post
moje przedświąteczne hobby , wycisza , uspokaja , relaksuje i raduje .... a przy tym proste jak konstrukcja cepa , więc uskuteczniam .... 
Zdjęcie użytkownika Elzbieta Michalska Żukowska.Zdjęcie użytkownika Elzbieta Michalska Żukowska.
17 grudnia 2016 22:41 / 2 osobom podoba się ten post
tyciek

moje przedświąteczne hobby , wycisza , uspokaja , relaksuje i raduje .... a przy tym proste jak konstrukcja cepa , więc uskuteczniam .... 
Zdjęcie użytkownika Elzbieta Michalska Żukowska.Zdjęcie użytkownika Elzbieta Michalska Żukowska.

przesliczne,ta błękitna cudo
19 grudnia 2016 15:54
pomijając akcent świąteczny ---to jest akwarela? czy inna technika.?-faktyczne ładne dzieło.
19 grudnia 2016 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
faktycznie piekne ozdoby :) niestety moje male chinskie raczki nie posiadaja takiej smykałki :)
10 stycznia 2017 15:00 / 6 osobom podoba się ten post
My razem z cora zbieramy magnesy na lodowke z roznych miast- w tym momencie mamy 49( tylko, bo mało zwiedzam Pl) magnesy z Polski i 94 magnesy zza granicy. Najbardziej egzotyczne to np. Mauritius, Pekin. Jestesmy bardzo dumne z naszej kolekcji. Kilka osob z forum tez przyczynilo się do jej powiększenia- za co dziękujemy gdyby ktoś chciał nam pomoc powiekszyc nasza kolekcje- proszę o prywatna wiadomość na maila ( w profilu).
10 stycznia 2017 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

My razem z cora zbieramy magnesy na lodowke z roznych miast- w tym momencie mamy 49( tylko, bo mało zwiedzam Pl) magnesy z Polski i 94 magnesy zza granicy. Najbardziej egzotyczne to np. Mauritius, Pekin. Jestesmy bardzo dumne z naszej kolekcji. Kilka osob z forum tez przyczynilo się do jej powiększenia- za co dziękujemy :-) gdyby ktoś chciał nam pomoc powiekszyc nasza kolekcje- proszę o prywatna wiadomość na maila ( w profilu).

Rekordzistka z Ciebie! Ja również kolekcjonuję, ale uzbierałam do tej pory 22 sztuki. 
Pozdrowienia.
11 stycznia 2017 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry.
Polecam książkę, Philip G. Zimbardo - Psychologia i zycie.
To książka o badaniach ludzkiej psychiki i zachowania. O tym jak postrzegamy świat, jak się porozumiewamy, jak myślimy, uczymy się i jak śpimy.
Jak i dlaczego zakochujemy się, dlaczego uważamy siebie za nieśmiałych, zachowujemy się w sposób agresywny, albo dlaczego ludzie zapadają na chorby psychiczne. Interesuje mnie psychologia człowieka,  a także zrozumienie tego, jak  funkcjonuje mózg ludzki.
11 stycznia 2017 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzień Dobry.
Polecam książkę, Philip G. Zimbardo - Psychologia i zycie.
To książka o badaniach ludzkiej psychiki i zachowania. O tym jak postrzegamy świat, jak się porozumiewamy, jak myślimy, uczymy się i jak śpimy.
Jak i dlaczego zakochujemy się, dlaczego uważamy siebie za nieśmiałych, zachowujemy się w sposób agresywny, albo dlaczego ludzie zapadają na chorby psychiczne. Interesuje mnie psychologia człowieka,  a także zrozumienie tego, jak  funkcjonuje mózg ludzki.

 Również mogę ją polecić, chociaż dość dawno ją czytałam. Ale uważam, że aby tego typu książki  czytać, trzeba chociaż trochę, troszeczkę  interesować się psychologią. A tę drugą pozycję Zimbardo masz pewnie w wersji papierowej ?
11 stycznia 2017 15:13 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

 Również mogę ją polecić, chociaż dość dawno ją czytałam. Ale uważam, że aby tego typu książki  czytać, trzeba chociaż trochę, troszeczkę  interesować się psychologią. A tę drugą pozycję Zimbardo masz pewnie w wersji papierowej ?

Tak. Otrzymałem w prezencie na Święta. 
11 stycznia 2017 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde !!! Noż samiec Alfa !!!
11 stycznia 2017 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kogo Ty chcesz bić?
Przemoc  wobec innych?
Nie podoba mi się. 
11 stycznia 2017 20:45
Knorr

Dzień Dobry.
Polecam książkę, Philip G. Zimbardo - Psychologia i zycie.
To książka o badaniach ludzkiej psychiki i zachowania. O tym jak postrzegamy świat, jak się porozumiewamy, jak myślimy, uczymy się i jak śpimy.
Jak i dlaczego zakochujemy się, dlaczego uważamy siebie za nieśmiałych, zachowujemy się w sposób agresywny, albo dlaczego ludzie zapadają na chorby psychiczne. Interesuje mnie psychologia człowieka,  a także zrozumienie tego, jak  funkcjonuje mózg ludzki.

11 stycznia 2017 21:41 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem na stronie 25 tej fascynującej dla mnie książki. 
"Wyruszasz w podróż po psychologii. Mam nadzieję, że będzie to podróż warta zachodu. Muszę cię jednak przestrzec, że czasami droga okaże się trochę wyboista i będzie wymagała od ciebie nieco wysiłku. Jeśli go włożysz, wówczas sama podróż stanie się równie satysfakcjonująca, co osiągnięcie jej celu.
A więc w drogę, czy też jak mówią Włosi: „Andiamo! "
11 stycznia 2017 22:41