Nasze hobby #2

15 września 2016 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
leni

nie Basiu, to jest brama wjazdowa na zamek. Na zdjeciu tak glupio widac bo jest male a olowkiem zwyklym trudno jest oddac rozne odcienie sstarosci. Worginale wyglada dobrze i zawisnie w naszym pokoju optawiony w stara brazowa rame

Na pewno jest tak jak mowisz,
Ale na zdjeciu w telefonie zobaczylam twarz z profilu, haha:)
15 września 2016 13:46 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

bransoletki metodą "peyot".

Michasiu piękne te Twoje wyroby, ja bym nie miała tyle cierpliwości do dłubania.
15 września 2016 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Rozkręcam się, to po tygodniowym pobycie dla Wnusi i Wnuk też zażyczył sobie w barwach Barcelony:)

Ja tez chce taka !! Ale fioletowa. Michaska,wez mi zrob ,prosze Bede Ciebie calowac w czubek glowki oraz smazyc nalesniczki. Ekstra for you
15 września 2016 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

bransoletki metodą "peyot".

Ta liliowa jak dla mnie. Jednakmyslisz czasami o myszy.
15 września 2016 21:02 / 4 osobom podoba się ten post
Misia-cudne są te Twoje prace!Podziwiam benedyktyńską cierpliwość! Leni-"zazdraszczam" talentu! Paolo-nie nauczyła mamusia kultury!
15 września 2016 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ta liliowa jak dla mnie. Jednakmyslisz czasami o myszy.:lol1:

To nie całkiem fioletowa ale jak pasi to pasi:)
15 września 2016 21:42
pytajka

Misia-cudne są te Twoje prace!Podziwiam benedyktyńską cierpliwość! Leni-"zazdraszczam" talentu! Paolo-nie nauczyła mamusia kultury!

15 września 2016 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

To nie całkiem fioletowa ale jak pasi to pasi:)

19 września 2016 05:44 / 8 osobom podoba się ten post
Takie w ciemnych odsłonach:) Straszna dłubanina bo koraliki malutki / 11/0/toho/
20 września 2016 12:12 / 6 osobom podoba się ten post



cieplusi milusi na jesienne dni skonczony tu na miejscu.....
koncze robic chuste........
20 września 2016 13:50
magdalena_k




cieplusi milusi na jesienne dni skonczony tu na miejscu.....
koncze robic chuste........

Ladne...Jak to jest,ze jedni maja talent do gotowania wymyslnych potraw,drudzy do dziergania,nizania czy szycia,a trzeci nie maja zadnego talentu (ja) i musza z tym zyc! To nie jest sprawiedliwe 
20 września 2016 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ladne...Jak to jest,ze jedni maja talent do gotowania wymyslnych potraw,drudzy do dziergania,nizania czy szycia,a trzeci nie maja zadnego talentu (ja) i musza z tym zyc! To nie jest sprawiedliwe :-)

masz talenta dziennikarskiego:) .........caly czas czekam na te fioletowe włóczki od Ciebie na poncho  
20 września 2016 14:04
magdalena_k

masz talenta dziennikarskiego:) .........caly czas czekam na te fioletowe włóczki od :klotnia:Ciebie na poncho  

To nie jest talent dziennikarski tylko umiejetnosc lania wody 
Z ponczem poczekajmy jeszcze bo wlasnie chudne! Nie sie odchudzam tylko chudne  No i nie trafilam takiego strasznie ciemnego fioletu. Jak nie trafie to czarne zrobisz,co? I wiesz?...takie z dwoch prostokatow moglobvy byc;) Ale to niech jeszcze z 5 kg zgubie,mysle,ze zajmie mi to jakies 5 tygodni,albo 6 jak bede sie opychac zbyt wielka iloscia owocow 
20 września 2016 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

To nie jest talent dziennikarski tylko umiejetnosc lania wody :-)
Z ponczem poczekajmy jeszcze bo wlasnie chudne! Nie sie odchudzam tylko chudne :-) No i nie trafilam takiego strasznie ciemnego fioletu. Jak nie trafie to czarne zrobisz,co? I wiesz?...takie z dwoch prostokatow moglobvy byc;) Ale to niech jeszcze z 5 kg zgubie,mysle,ze zajmie mi to jakies 5 tygodni,albo 6 jak bede sie opychac zbyt wielka iloscia owocow :lol1:

jakie bedziesz chciala :) tylko teraz ciezko mi bedzie powiedziec jak bede w pracy a jak w domu :) ale zawsze mozemy sie spisac:) a to jedno z drugim nie ma nic wspolnego .....
20 września 2016 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

jakie bedziesz chciala :) tylko teraz ciezko mi bedzie powiedziec jak bede w pracy a jak w domu :) ale zawsze mozemy sie spisac:) a to jedno z drugim nie ma nic wspolnego .....

Mamy duzo czasu  Ale bede Cie kochala jak sucha studnia wode! Jak Pszczolka Maja Gucia! Jak Tom Jerrego oraz Teletubis Gumisia!