Duże zakupy przed powrotem do Polski

21 września 2014 13:01 / 6 osobom podoba się ten post
Reasumując dyskusję o gustach i guścikach moje drogie "krówki" kupujące w KIKU,jako że w D nawet na wioskach uświadczysz ten uroczy ,tani sklep ,tylko patrzeć jak po udanych zakupach jakiś miły wieśniak nas ucałuje:):):):)
21 września 2014 13:04
wichurra

Chcę dobrą pościel:)
Poza tym Ikea ma inne rozmiary poduszek. 

A w necie szukałaś?Coś  mi świta,jak znajde to wrzucę -jakaś stronka o poscieli adamaszkowej na zamówienie:)
21 września 2014 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

We Wrześni w czwartek na targu stoi facet z pościelami,ma takie w kartonikach ładnych po 99zl i chyba 120,- są nie dość ,że ładne to jeszcze super gatunkowo ,ja kupuje tylko u niego,naprawde nie przesadzam,ja używam już troche i nawet koloru nie zgubiły,to sa polskie pościele...nie wiem czy ceny jeszcze aktualne,albo na allegro też maja ładne...

No ale napisałam, że mama kupiła w Niemczech i też takich w Niemczech szukam. 
Polskie mam, są ok, ale te niemieckie były jeszcze lepsze. 
Zwłaszcza, że to takie ciepłe pościele były - to nie była flanela, tylko coś innego, też ciepłego. Do tego ładnie wyglądały.
U nas nie ma za bardzo wyboru w tych ciepłych pościelach. A jak już gdzieś są, to wzory okropne. 
21 września 2014 13:05
tina 100%

A w Kaufhofie patrzyłaś?Powinni mieć taki rozmiar,jakiego potrzebujesz.
Kiedyś fuksem trafiłam na fajną pościel w Woolworthcie,jakaś bawełna plus trochę syntetyku,zapinana na zamek,solidnie uszyta,ładna no i w promocji.Kupiłam wtedy 3 komplety,ale póżniej już nie było takich promocji.

A tam nie patrzyłam, ale też tego sklepu dawno już nie widziałam. 
Ale dzięki, popatrzę jak gdzieś na niego natrafię. 
21 września 2014 13:06
kasia63

A w necie szukałaś?Coś  mi świta,jak znajde to wrzucę -jakaś stronka o poscieli adamaszkowej na zamówienie:)

Tak:) Kupiłam jeden komplet pościeli na allegro, jeden w sklepie i mam 2 komplety:)
No ale teraz chcę tą niemiecką - ciepłą i ładną. 
21 września 2014 13:14
Ad,wichurra w normie kupilam wlasnie taki rozmiar na duze malzenski loze w cenie 11euro po obnizce,super jedna z frotki w odcieniach fioletu a druga flanela za taka w tym samym rozmiarze w pl zaplacilam 120 z kory i po 2 prania suwak do wymiany i zrobila sie szmata
21 września 2014 13:15
Ad,wichurra w normie kupilam wlasnie taki rozmiar na duze malzenski loze w cenie 11euro po obnizce,super jedna z frotki w odcieniach fioletu a druga flanela za taka w tym samym rozmiarze w pl zaplacilam 120 z kory i po 2 prania suwak do wymiany i zrobila sie szmata
21 września 2014 13:15
Ad,wichurra w normie kupilam wlasnie taki rozmiar na duze malzenski loze w cenie 11euro po obnizce,super jedna z frotki w odcieniach fioletu a druga flanela za taka w tym samym rozmiarze w pl zaplacilam 120 z kory i po 2 prania suwak do wymiany i zrobila sie szmata
21 września 2014 13:15
wichurra

Chcę dobrą pościel:)
Poza tym Ikea ma inne rozmiary poduszek. 

Może to Ci pomoże w dobrej pościeli wyborze:):):):)
 
 
http://www.jakkupowac.pl/jaka-posciel-kupic/
 
 
21 września 2014 13:18
Haneczka47

Ad,wichurra w normie kupilam wlasnie taki rozmiar na duze malzenski loze w cenie 11euro po obnizce,super jedna z frotki w odcieniach fioletu a druga flanela za taka w tym samym rozmiarze w pl zaplacilam 120 z kory i po 2 prania suwak do wymiany i zrobila sie szmata

O właśnie - ta mamy pościel to z froty właśnie jest.
No ale rozmiar na duże małżeńskie łoże to raczej nie jest 160x200 - może więc kupiłaś ten większy rozmiar?
 
21 września 2014 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Może to Ci pomoże w dobrej pościeli wyborze:):):):)
 
 
http://www.jakkupowac.pl/jaka-posciel-kupic/
 
 

Dzięki, ale ja wiem, co chcę kupić:)
Tylko rozmiarów nie ma. 
21 września 2014 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Dzięki, ale ja wiem, co chcę kupić:)
Tylko rozmiarów nie ma. 

Proszę:) :):):)
 
21 września 2014 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
Ja cenię sobie przede wszystkim to, że mam WYBÓR i nie muszę, tak jak w nieszczęsnym H&M,  decydować pomiędzy dwiema średnio pasującymi bluzkami w całym sklepie bo doskonale pasuje na mnie dziesięć ;) Są jakoś inaczej szyte. Może po prostu na wyższe kobiety? Tutaj widziałam dużo więcej dziewczyn o moim wzroście niż w PL.
21 września 2014 13:46
wichurra

Dzięki, ale ja wiem, co chcę kupić:)
Tylko rozmiarów nie ma. 

Znalazłam w internetowym niemieckim sklepie taki rozmiar,no i pościel frotte.W Kaufhofie też widziałam pościele frotte,w promocji to nawet mozna coś taniej znaleźć.
http://www.bettwaren-shop.de/Bettwaesche/material/Frottee/Dyckhoff-Frottee-Bettwaesche-Vera.html?force_sid=65d8b0aa65e55f41b1ca26c931ad4856
21 września 2014 13:52
tina 100%

Znalazłam w internetowym niemieckim sklepie taki rozmiar,no i pościel frotte.W Kaufhofie też widziałam pościele frotte,w promocji to nawet mozna coś taniej znaleźć.
http://www.bettwaren-shop.de/Bettwaesche/material/Frottee/Dyckhoff-Frottee-Bettwaesche-Vera.html?force_sid=65d8b0aa65e55f41b1ca26c931ad4856

O proszę - i frotte i ładna - wprawdzie nie ta kolorystyka, ale pościel jest ładna.
Nie to, co u nas, że jakieś masakryczne wzory. 
No nic - będę musiała jeszcze bardziej polować na odpowiedni rozmiar.