Nasze podróże, ulubione miejsca

21 lipca 2017 20:30
moni.r

Dziękuje :-)tylko powiedzcie mi co to za sens w nocy zwiedzac? chyba lepiej w nocy spać a w dzień pewnie to samo mozna zobaczyć?no oprócz spektaklu światlo woda  ale poza tym to co ma mnie urzec?

Niby tak, ale np.miasto nocą, a zwłaszcza  koncert i pokaz fontann w dzień, to jak ciepłe piwo, albo zimna kobieta 
21 lipca 2017 20:35 / 3 osobom podoba się ten post
Misiek

Niby tak, ale np.miasto nocą, a zwłaszcza  koncert i pokaz fontann w dzień, to jak ciepłe piwo, albo zimna kobieta :-(

Ach po lyku ciepłego piwa można zimną kobiete liznąćNo kusicie tym wszystkim tak że sama nie wiem co zrobie.
21 lipca 2017 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Ach po lyku ciepłego piwa można zimną kobiete liznąć:lol3:No kusicie tym wszystkim tak że sama nie wiem co zrobie.:-)

Ostatecznie może być kilka slajdów, rzutnik, prześcieradło na ścianie, sprawna lodówka, piwo z Tesco i lekko spocony sąsiad - budowlaniec, albo drwal 
21 lipca 2017 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Koniecznie odwiedź świątynie Wang .....i pokłoń się się Nai Hui Mito :-)

Obiecuje że się ukłonie ale jak będzie za coPrzemówić mu się narazie nie spieszy.
21 lipca 2017 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Ostatecznie może być kilka slajdów, rzutnik, prześcieradło na ścianie, sprawna lodówka, piwo z Tesco i lekko spocony sąsiad - budowlaniec, albo drwal :upup:

I muzyke bym dodala 
21 lipca 2017 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

:lol1:I muzyke bym dodala :-)

No! "Despacito" najlepiej.
I jeszcze koniecznie ciepłe, różowe bambosze, bo noce chłodne 
21 lipca 2017 20:51 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

W sumie, Kasiu, to czeskie šukane, to takie coś, a'la przecieranie blatów:wystawia jezyk: :upup:

Spokojna głowa,u mnie blaty tak przetarte,że aż wytarte:)Swoje poleruj:)
21 lipca 2017 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

I za twoim przewodnictwem???:oklaski::oklaski1:

21 lipca 2017 21:08
ORIM

Orim kurna tam wszyscy w wieku mojego syna
21 lipca 2017 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Ach po lyku ciepłego piwa można zimną kobiete liznąć:lol3:No kusicie tym wszystkim tak że sama nie wiem co zrobie.:-)

piwo do lodowki,kobiete zamien na faceta,mozesz liznąć aby rozgrzać 

Praga to duze miasto pelne atrakcji.Zabytki,muzeum,wystawy oraz często koncerty zespołów swiatowego formatu.Nie da sie zwiedzic Pragi w jeden dzien.Warto poczytac w necie na tych mniej oficjalnych stronach gdzie pojsc.Przegladaj fora,opisy ludzi ktorzy czesto odwiedzaja miasto.Znaja je od podszewki i potrafia polecic cos czego nie obejmuja wycieczki zorganizowane.
21 lipca 2017 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Orim kurna tam wszyscy w wieku mojego syna:-)

a to nie moja wina ze masz takie stare dziecko 
21 lipca 2017 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
21 lipca 2017 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

No to mogę powiedzieć że Pragę widzialamZa wszystkie rady dziękuję i obiecuję za Twoje zdrowie wypić to słynne czeskie  piwo .
22 lipca 2017 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

No to mogę powiedzieć że Pragę widzialam:-)Za wszystkie rady dziękuję i obiecuję za Twoje zdrowie wypić to słynne czeskie  piwo .

Na piwo to tu 

Cross Club
Cross Club (Plynární 1096/23) – Ta legendarna czeska imprezowania (muzyka electro, dubstep i hardcore) od 2009 roku prowadzi niewielką restaurację serwującą również piwo. Jeśli wybieracie się do ZOO, ogrodu botanicznego lub pałacu Troja to wracając przez Holešovice zajrzyjcie do Cross Clubu chociażby po to aby obejrzeć jego fantastyczne dekoracje. Dziwaczna maszyneria w klimatach steampunkowych rzuca się w oczy już z daleka! Restauracja serwuje piwo z browaru Lobkowicz (posiada w swojej ofercie rzadziej dostępne Lobkowicz Premium Ale). Można tu też spróbować jasnego Platana. Ceny piw od 38 CZK.

22 lipca 2017 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Na piwo to tu 

Cross Club
Cross Club (Plynární 1096/23) – Ta legendarna czeska imprezowania (muzyka electro, dubstep i hardcore) od 2009 roku prowadzi niewielką restaurację serwującą również piwo. Jeśli wybieracie się do ZOO, ogrodu botanicznego lub pałacu Troja to wracając przez Holešovice zajrzyjcie do Cross Clubu chociażby po to aby obejrzeć jego fantastyczne dekoracje. Dziwaczna maszyneria w klimatach steampunkowych rzuca się w oczy już z daleka! Restauracja serwuje piwo z browaru Lobkowicz (posiada w swojej ofercie rzadziej dostępne Lobkowicz Premium Ale). Można tu też spróbować jasnego Platana. Ceny piw od 38 CZK.


Z ciebie to naprawdę idealny przewodnik(no i darmowy jak narazie)