Nasze podróże, ulubione miejsca

21 lipca 2017 10:56 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ewa u mnie tez. 
A może my sie już tego japońskiego do niedzieli mamy nauczyć? 
Oj, ciężko będzie, mało casu, mało casu, kruca bomba :placz3:

Jak na studiach sie ucz  Jak sesja w poniedziałek to jeszcze sa dwa dni na imprezowanie 
21 lipca 2017 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

A kiedy sie wybierasz ? Moge porobic za przewodnika ? 

No bylo by super ale już 1 sierpnia wyruszam (jak nic się nie zmieni).Najpierw świetuje urodziny(nie powinnam w tym wieku wiem,ale żyć nie dadzą i pakuje się i jadę.Czytalam że ty te okolice masz w kieszeni
21 lipca 2017 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8

Orim, ja w kwestii technicznej...
Jak Ty to robisz, ze ile razy coś wkleisz, to przy powiększeniu pokazują mi się dziwolążne znaczki i hieroglify jakieś...
Czy to tylko u mnie tak?

Ja też mam tak.
21 lipca 2017 11:35 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

https://www.google.pl/search?q=dolina+zamków+i+ogrodów+kotlina+jeleniogórska+–+wspólne+dziedzictwo&client=opera&hs=7uq&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjP8N--_5nVAhWLalAKHZ89AfgQ_AUICygC&biw=1353&bih=637

Dziękuję... ale czemu nie na zielono?
Zaś mi roboty dodałeś: kopiuj wklej...
21 lipca 2017 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

No bylo by super ale już 1 sierpnia wyruszam (jak nic się nie zmieni).Najpierw świetuje urodziny(nie powinnam w tym wieku wiem:-),ale żyć nie dadzą i pakuje się i jadę.Czytalam że ty te okolice masz w kieszeni:-)

mieszkam na Dolnym Śląsku od urodzin  a kilka ich juz miałem 
21 lipca 2017 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Dziękuję... ale czemu nie na zielono? :lol3:
Zaś mi roboty dodałeś: kopiuj wklej... :lol3:

cos przeciez musisz robic  w pracy jesteś 
21 lipca 2017 11:50 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

mieszkam na Dolnym Śląsku od urodzin :-) a kilka ich juz miałem :-)

Szczęściarz
21 lipca 2017 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

mieszkam na Dolnym Śląsku od urodzin :-) a kilka ich juz miałem :-)

Mam jeszcze pytanie:co myślisz o tych wycieczkach co mozna w karpaczu wykupić ?Warto? czy lepiej samemu jechać np Praga? bo widzialam też Wiedeń ale to chyba strata czasu dlugo jechać a malo zwiedzic.
21 lipca 2017 12:37 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Mam jeszcze pytanie:co myślisz o tych wycieczkach co mozna w karpaczu wykupić ?Warto? czy lepiej samemu jechać np Praga? bo widzialam też Wiedeń ale to chyba strata czasu dlugo jechać a malo zwiedzic.

Niedawno byłem  z jednym z biur podróży z Karpacza na wycieczce do Skalnego Miasta.
Bardzo dobra organizacja, przewodniczka na 5+, autokar b. wygodny, cena umiarkowana. Polecam.
Nie opłaca się jechać wlasnym autem choćby dlatego, że koszty będą zbliżone, a nadto, biedny kierowca nawet nie sprobuje tamtejszego piwa.
Wiem od znajomych, że inne wycieczki tego rodzaju też są niedrogie i dobrze zorganizowane.

P.S.
Przepraszam, że się wtrąciłem, ale mam nadzieję, że nie będzie to źle odebrane.
21 lipca 2017 12:48 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Mam jeszcze pytanie:co myślisz o tych wycieczkach co mozna w karpaczu wykupić ?Warto? czy lepiej samemu jechać np Praga? bo widzialam też Wiedeń ale to chyba strata czasu dlugo jechać a malo zwiedzic.

Koniecznie odwiedź świątynie Wang .....i pokłoń się się Nai Hui Mito 
21 lipca 2017 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Niedawno byłem  z jednym z biur podróży z Karpacza na wycieczce do Skalnego Miasta.
Bardzo dobra organizacja, przewodniczka na 5+, autokar b. wygodny, cena umiarkowana. Polecam.
Nie opłaca się jechać wlasnym autem choćby dlatego, że koszty będą zbliżone, a nadto, biedny kierowca nawet nie sprobuje tamtejszego piwa.
Wiem od znajomych, że inne wycieczki tego rodzaju też są niedrogie i dobrze zorganizowane.

P.S.
Przepraszam, że się wtrąciłem, ale mam nadzieję, że nie będzie to źle odebrane.

Tak Misiu! Ukamieniują Cię....jak to w Skalnym Mieście 
21 lipca 2017 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Mam jeszcze pytanie:co myślisz o tych wycieczkach co mozna w karpaczu wykupić ?Warto? czy lepiej samemu jechać np Praga? bo widzialam też Wiedeń ale to chyba strata czasu dlugo jechać a malo zwiedzic.

Tak jak napisał Misiek. Koszt takiej wycieczki jednodniowej jest mały.70 -120 zł. Do Pragi jak własnym autem to tylko do przedmiescia.Pozniej jak w kazdym duzym miescie problem z parkowaniem. Poza tym Czesi tak sobie urzadzili autostrady,ze jadac do Pragi musisz na nia wjechać,a to juz oznacza wykupienie winiety.Chyba ze z miejscowymi sie zabierzesz to wtedy "kanałami" dojedziesz  Praga to jednak rowniez a moze zwlaszcza zycie nocne wiec moze jednak na dluzej.
Chyba ze jestes zainteresowana taka tematyka to mozna i Praga a pożniej to 

http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=12473
21 lipca 2017 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
ewal8

Dziękuję... ale czemu nie na zielono? :lol3:
Zaś mi roboty dodałeś: kopiuj wklej... :lol3:

Żeby było na zielono, to po wklejeniu linka trzeba mu na końcu klinkąć i dopiero wysłać posta, link będzie zieloniutki jak trawka:)Wpadłam na to przypadkiem:)A i tak wiecznie zapominam klika zrobić:)
21 lipca 2017 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Mam jeszcze pytanie:co myślisz o tych wycieczkach co mozna w karpaczu wykupić ?Warto? czy lepiej samemu jechać np Praga? bo widzialam też Wiedeń ale to chyba strata czasu dlugo jechać a malo zwiedzic.

Zalezy, co i jak lubisz.

W Pradze byłam dwa razy.
Raz na zorganizowanej wycieczce (3-dniowej).
Średnio mi się podobało, bo ja lubię zwiedzać według własnego planu, w swoim tempie.Czułam niedosyt. Po dziennym zwiedzaniu z grupą, wieczorami i nocami włóczyłam się po mieście już bez wycieczki.
Wiosną byłam na samodzielnym wypadzie. Zobaczyłam to, co chciałam i kiedy chciałam.
21 lipca 2017 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Niedawno byłem  z jednym z biur podróży z Karpacza na wycieczce do Skalnego Miasta.
Bardzo dobra organizacja, przewodniczka na 5+, autokar b. wygodny, cena umiarkowana. Polecam.
Nie opłaca się jechać wlasnym autem choćby dlatego, że koszty będą zbliżone, a nadto, biedny kierowca nawet nie sprobuje tamtejszego piwa.
Wiem od znajomych, że inne wycieczki tego rodzaju też są niedrogie i dobrze zorganizowane.

P.S.
Przepraszam, że się wtrąciłem, ale mam nadzieję, że nie będzie to źle odebrane.

Slyszalam i widziałam zdjęcia ze Skalnego miasta .Nie powiem, jestem zaintrygowana ale czy teraz tam dotre nie wiem ?Racja że nie warto jechać wlasnym autem (nie pomyślalam o tym)Dziękuje za radę,a zawsze lepiej spytać niz marnować czas no i kase.Dzięki !