Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

11 maja 2024 06:19 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie kurczak z warzywami,choć ręce opadają,gdy widzę jak Seniorka wszystko odsuwa.
11 maja 2024 06:36 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

U mnie kurczak z warzywami,choć ręce opadają,gdy widzę jak Seniorka wszystko odsuwa.

Niech nie je. Może to głupie ale jak zgłodnieje to sama zawoła. 
11 maja 2024 07:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Niech nie je. Może to głupie ale jak zgłodnieje to sama zawoła. 

Ja to juz sie tez nie staram, jak widze skrzywiona facjate.Wczoraj kartofle I sledz(a zachwyt ttm daniem jakby nie wiem co jadla).Dzis wrzuce bratwurts, purre I kapuche.I smacznego
11 maja 2024 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
Jadę do miasta , więc coś kupię  jakiś makaron ?
11 maja 2024 11:57 / 5 osobom podoba się ten post
Mam "przeboje" z moją pdp
Wieczorem powiedziała, że marzą się jej placki ziemniaczane, a rano z kolei zupa ziemniaczana. Klient nasz Pan 
Kupiłem dwie małe puszki z jednej firmy, jedną Creme, drugą normalną.Wymieszałem je, żeby nie była ani za gęsta ani za rzadka. Taki mix okazał się fajny. Teraz tylko podgrzać 3 minuty w mikrofali i gotowe. Zupy zawsze robię sam, ale jej decyzja okazała się zbyt późna, by dziś ugotować. Co smutne w tym, że rano już nie pamiętała, że chciała dziś placki
11 maja 2024 13:20 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa krem z cukinii i papryki,makaron z 🍓 🍓 🍓 i śmietaną 
12 maja 2024 09:41 / 5 osobom podoba się ten post
Pulpety w sosie chrzanowym, szpecle bo nie mam ziemniaków 🙈 i mizeria z koperkiem. 
12 maja 2024 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zrobię sobie naleśniki na obiad Dla babci mam warzywa gotowane na parze, chude mięsko z kurczaka i kaszę. Na podwieczorek jogurt. Babci coraz lepiej, wraca do normalnego jedzenia ale ja mam już dość tych potraw bez smażenia, muszę naleśnika zjeść i to na słodko z twarogiem i dżemem
12 maja 2024 10:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pulpety w sosie chrzanowym, szpecle bo nie mam ziemniaków 🙈 i mizeria z koperkiem. :gotuje:

Pulpety są dobre, dawno nie jadłam..  W sosie koperkowym Muszę w następnym tygodniu kupić mięso mielone.
12 maja 2024 11:06 / 3 osobom podoba się ten post
Znowu łosoś,ziemniaki w sosie beszamelowym,mizerią i ...dużo kopru.
12 maja 2024 11:21 / 4 osobom podoba się ten post
Świętujemy tutejszy Dzień Matki 
Szparagi , ziemniaki z pietruszką, sos holenderski i czarny halibut 
Truskawki już zjadlysmy
12 maja 2024 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
Moja Pdp.idzie z psiapsi do Restaur. Ja sobie wrzuce fo mikrofali ravioli + salata, na deserek salatka owocowa.Potem w planie balkon I zanurzenue w wannie.Wieczorem jedziemy na koncert organowy. I tak niedziela zleci. 
12 maja 2024 15:46 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Znowu łosoś,ziemniaki w sosie beszamelowym,mizerią i ...dużo kopru.

To chiciaz 1 + ze zdrowy obiadek
12 maja 2024 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

To chiciaz 1 + ze zdrowy obiadek:mniam:

Nie,z zakupami i jedzeniem nie ma tu żadnego problemu, wręcz przeciwnie.Aż żal,że Seniorka tak mało je.
13 maja 2024 06:46 / 2 osobom podoba się ten post
Dzis albo szparagi, katrofle I sznycel z polgotowca, albo polgotowe ravioli bo wczesniej jedziemy na fisjo.