Jak minął dzień 10

01 listopada 2020 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dokładnie. Świat kręci się dalej. Wprawdzie Flath Earth Society twierdzą inaczej, ale to im się płot na horyzoncie przestawia i stawiają nowy, coraz bardziej fantazyjny.

Wszystko kurna chce żyć Tina '' płaskoziemce'' tyż.
01 listopada 2020 11:22 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

:hihi:Mycha szkoda że na tydzień na dziadków się nie możemy pomieniać, tutejszy dziadzia grabi i zbiera liście przed południem i po południu, u sąsiadki na podjeżdzie też. Natomiast nic nie przycina, w rogu ogródka pokrzywa do czoła mi sięga, lawenda leży na połowie chodnika, nawet jakbym chciała to pojęcia o przycinaniu nie mam. Babcia zgięta w pół, chodzi w takiej pozycji i wydłubuje gałązki z trawy, nie mam pojęcia jak daje radę, bo ja mam szwindle jak podnoszę głowę będąc dłużej schylona. 

Nie, nie  Nie zamienie się na dziadki, bo mój samoobsługowy jest. 
01 listopada 2020 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Wszystko kurna chce żyć Tina:-) '' płaskoziemce'' tyż.

Wim i rozumim  I mam nadzieję  na to, że płaskoziemce pojmą , że się pomieścimy na tej kuli 
01 listopada 2020 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie, nie :nie wolno: Nie zamienie się na dziadki, bo mój samoobsługowy jest. 

Nie będę się licytować A herbatkę Ci parzy? Bo mój tak, co prawda dużo tej herbatki, ale dajemy radę we trójkę.
01 listopada 2020 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Wim i rozumim :-) I mam nadzieję  na to, że płaskoziemce pojmą , że się pomieścimy na tej kuli :lol2:

Jak tak dalej pójdzie to ''koronka'' zadba żeby placu starczyło.
01 listopada 2020 11:30 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Nie będę się licytować:-) A herbatkę Ci parzy? Bo mój tak, co prawda dużo tej herbatki, ale dajemy radę we trójkę.

Herbatki nie parzy ale i tak nie zamienię się, bo ja swojego pdp 4 razy dziennie widuję w ciągu dnia. 
01 listopada 2020 11:36 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha i Evvex- po 16 listopada wpuszczę Krymhildzię do kuchni i dorzucę do herbatki sałatę z octem 
01 listopada 2020 11:37 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Herbatki nie parzy ale i tak nie zamienię się, bo ja swojego pdp 4 razy dziennie widuję w ciągu dnia. 

Ja moich na razie nie chwalę, zaledwie tydzień jestem. Jak tak zostanie jak do tej pory, to będę bardzo zadowolona.
01 listopada 2020 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mycha i Evvex- po 16 listopada wpuszczę Krymhildzię do kuchni i dorzucę do herbatki sałatę z octem :lol2:

A jak się jej spodoba?
01 listopada 2020 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

A jak się jej spodoba?

Może, ale nie na zbyt długo- bo musi Liebe Manna doglądać 
01 listopada 2020 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mycha i Evvex- po 16 listopada wpuszczę Krymhildzię do kuchni i dorzucę do herbatki sałatę z octem :lol2:

Nie strasz 
01 listopada 2020 11:50 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może, ale nie na zbyt długo- bo musi Liebe Manna doglądać :-)

No, no zrozumiałe, fraucia też swojego z oka i ze smyczy nie spuszcza. Wespół w zespół, łapka w łapkę, ale to chyba dlatego że jeszcze mi nie ufają, jestem pierwszą opiekunką i muszą się przyzwyczaić.
01 listopada 2020 12:07 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

No, no zrozumiałe, fraucia też swojego z oka i ze smyczy nie spuszcza. Wespół w zespół, łapka w łapkę, ale to chyba dlatego że jeszcze mi nie ufają, jestem pierwszą opiekunką i muszą się przyzwyczaić.

Nie w tą mańkę Evvex. Krymhildzia się wyłamuje ze schematu i potrawi nam bardzo fiksować. Zespół Korsakowa. Trzeba być bardzo konsekwentnym . Przy czym daje jej takie postępowanie poczucie bezpieczeństwa przed czymś tam wyimaginowanym. Często jak dziewczynka przyjdzie, usiądzie obok. Położy głowę na ramieniu.
To ma przyczynę we wcześniejszych traumach. Miała ich trochę w życiu.
01 listopada 2020 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie strasz :modlitwa:

Dzisaj mogę 
01 listopada 2020 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzisaj mogę :wysmiewa:

No prawda, dzisiaj możesz   Trudno, to się bobajam trochę