Dni wolne, ile ich macie?

08 lutego 2014 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
I tu Andrejka ma rację : Grunt jest taki sam !!!!! To czego się te dziewczyny boją, bo ja się nie boję. Wiem jaka prace mam i wiem, ze muszę sama o siebie zadbać. Ale bardo lubię jak agencja też wie co do niej należy ;-)))
10 lutego 2014 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam 2 h w ciągu dnia, ha wolne... To jest czas na zakupy, takie wolne...
10 lutego 2014 21:46
nianta

Ja mam 2 h w ciągu dnia, ha wolne... To jest czas na zakupy, takie wolne...

Kochana,zakupy to Twoja praca.No chyba,że Twoje prywatne.
10 lutego 2014 21:47
nianta

Ja mam 2 h w ciągu dnia, ha wolne... To jest czas na zakupy, takie wolne...

No, ale zawsze możesz wyjść z domu i pobyć trochę między ludźmi. Co prawda w sklepie czy na ulicy, ale zawsze.
10 lutego 2014 22:00
wiewiorka

Kochana,zakupy to Twoja praca.No chyba,że Twoje prywatne.

Właśnie wiem, że praca...ale rodzince nie przegadam...
 
 
Niby wśród ludzi, co z tego... To wolne to ma być po to żeby choć chwilę się odciąć, odpocząć psychicznie... 
10 lutego 2014 22:08
nianta

Ja mam 2 h w ciągu dnia, ha wolne... To jest czas na zakupy, takie wolne...

Też bym chciała taką pracę wykonywać...
14 lutego 2014 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam dwie godziny codziennie od 13 do 15 plus czwartek od 8:30 do 21. Do niedawna było ok, ale dziadkowie dowiedzieli się,
że są Polki,które potrafia pracować bez wolnego. Ciągle mają do mnie pretensje, jakbym im krzywdę robiła.
Ja zasad nie zmienię, więc niech oni zmienią mnie na inną Polkę. Każdemu będzie dobrze :).
Nie potrafię zrozumieć jak można sie dobrowolnie zgodzić na areszt domowy. Dla mnie to obozy koncentracyjne XXI wieku. 
Pracowałam we Włoszech w opiece, tam bez łaski i walki miałam 1 popołudnie i 1 cały dzień wolnego. Rodzina podopiecznych dawała mi
numery telefonu domów, w których pracowały inne Polki. Parki były polskojęzyczne w te dni.
14 lutego 2014 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Dotąd zawsze mialam 2-3godz wolnego,plus dodatkowo dzien w weekend. Natomiast obecnie jestem w nowym miejscu i mam codziennie 3godz ( pomijając,że w ciągu dnia również jeden wielki luz)...i dodatkowo w poniedziałki i środy wolne od 8-- 16.30 ( Babcia wyjeżdza do heimu)
14 lutego 2014 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
nianta

Ja mam 2 h w ciągu dnia, ha wolne... To jest czas na zakupy, takie wolne...

No kochana, ty się bierz za siebie, jesteś młoda, ładna, życie przed Tobą , a Ty masz same kłopoty i problemy. Zacznij od najłatwiejszej sprawy, czas wolny masz mieć i juz. Załatw to i to będzie pierwszy, najłatwiejszy krok. Szukaj innej firmy, załatw sprawę z ojcem. Musisz jakoś się ogarnąć, czas mija, lata lecą i szkoda tego czasu, szkoda zdrowia i nerwów. Trochę Cię tu strofuję, ale jestem w wieku Twojej mamy, sama mam dorosłe córki i kibcuję Ci bardzo. Powodzenia malutka.
14 lutego 2014 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
barbarella

No kochana, ty się bierz za siebie, jesteś młoda, ładna, życie przed Tobą , a Ty masz same kłopoty i problemy. Zacznij od najłatwiejszej sprawy, czas wolny masz mieć i juz. Załatw to i to będzie pierwszy, najłatwiejszy krok. Szukaj innej firmy, załatw sprawę z ojcem. Musisz jakoś się ogarnąć, czas mija, lata lecą i szkoda tego czasu, szkoda zdrowia i nerwów. Trochę Cię tu strofuję, ale jestem w wieku Twojej mamy, sama mam dorosłe córki i kibcuję Ci bardzo. Powodzenia malutka.

Nic ująć,nic dodać,podpisuje się pod Twoim postem.
 
Już nic nie chciałam pisać,bo wyszłabym na forumową opierdalaczkę:)
14 lutego 2014 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
hogata76

Nic ująć,nic dodać,podpisuje się pod Twoim postem.
 
Już nic nie chciałam pisać,bo wyszłabym na forumową opierdalaczkę:)

Przeszło z Ciebie na mnie....
14 lutego 2014 23:00 / 7 osobom podoba się ten post
barbarella

Przeszło z Ciebie na mnie....

Eh... Co ja bym bez Was zrobiła, cieszę się, że jest takie miejsce w sieci;)
pozdrowionka :*
 
20 marca 2014 14:26
ja też proszę o maila :)))))
 
ja pracuję "prywatnie". mam wolny czwartek od 9 do 21, codziennie od 13 do 15 i w soboty godzinę na mszę :))
20 marca 2014 14:42
emi

ja też proszę o maila :)))))
 
ja pracuję "prywatnie". mam wolny czwartek od 9 do 21, codziennie od 13 do 15 i w soboty godzinę na mszę :))

To masz dobrze Emi.  Ja teoretycznie też mam codziennie 2 godz wolnego, ale je spędzam w domu bo moja babcia baaaaaaaaaardzo wiekowa. No i dostałam za każdy przepracowany miesiąc 1 dzień wolnego. Niby wyjść mogę, ale się boję bo ona mi się już dusiła, to krzyczy etc.........K.........a firma kompletnie nic w tym kierunku nie zrobiła, żeby uswiadomic rodzinie, że nasza praca polega na wsparciu w codziennym życiu a nie na kompleksowej opiece osoby 100 % uzaleznionej od opiekunki. Oczywiscie zgłaszałam, to mi powiedzieli, ze znajdą kogoś z większym doswiadczeniem. Ok co ja się będę kłócić i nerwy szarpać...............
Za parę dni jadę do domu i już nigdy więcej tu nie wrócę. 
20 marca 2014 14:48
natka

To masz dobrze Emi.  Ja teoretycznie też mam codziennie 2 godz wolnego, ale je spędzam w domu bo moja babcia baaaaaaaaaardzo wiekowa. No i dostałam za każdy przepracowany miesiąc 1 dzień wolnego. Niby wyjść mogę, ale się boję bo ona mi się już dusiła, to krzyczy etc.........K.........a firma kompletnie nic w tym kierunku nie zrobiła, żeby uswiadomic rodzinie, że nasza praca polega na wsparciu w codziennym życiu a nie na kompleksowej opiece osoby 100 % uzaleznionej od opiekunki. Oczywiscie zgłaszałam, to mi powiedzieli, ze znajdą kogoś z większym doswiadczeniem. Ok co ja się będę kłócić i nerwy szarpać...............
Za parę dni jadę do domu i już nigdy więcej tu nie wrócę. 

Natka to bardziej w interesie rodziny, a nie Twoim martwić się co się z babcią dzieje jak wychodzisz.
Może to zabrzmi bezdusznie, ale ja wychodziłabym bez względu na wszystko.
Rodziny nie rusza, aby w tym dniu spędzić czas ze swoją krewną.
Czemu więc Ciebie to rusza?