Na wyjeździe #34

29 sierpnia 2016 20:48 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Nawet nie zaczynam tanca godowego , nie bede pisac dlaczego , bo dla mnie jasne jest .
Ale masz racje ))

Jakby nie patrzył-podstęp :) Nie gada jasno o co chodzi, tylko coś o oswajaniu. Niedługo cytatem z "Małego księcia " poleci :)
29 sierpnia 2016 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Magdzie , to może być samochód-pułapka...:bomba:

No prosze jazda samochodem,wiatr we włosach i bedziesz hm oswojona)moja babcie wczoraj odwiedził sąsiad  i ku mojej radosci nie staruszek i zaproponoał mi po zakonczeniu tu pracy(a jestem tu zaledwie 5 dni) prace u jego kuzynk,kobietka potrzebuje opiekunki nie ma rodziny jest tylko on, no w sumie super mysle sobie,ale pozniej dodał pewnie sie tu nudzisz wieczorami wiec wpadnij do mnie wypijemy piwko albo winko,posiedzimy hihi no i moja radosc uleciała,czyzby z grzecznosci mnie zaprosił taki goscinny czy jak.
29 sierpnia 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
elzbietaa

No prosze jazda samochodem,wiatr we włosach i bedziesz hm oswojona)moja babcie wczoraj odwiedził sąsiad  i ku mojej radosci nie staruszek i zaproponoał mi po zakonczeniu tu pracy(a jestem tu zaledwie 5 dni) prace u jego kuzynk,kobietka potrzebuje opiekunki nie ma rodziny jest tylko on, no w sumie super mysle sobie,ale pozniej dodał pewnie sie tu nudzisz wieczorami wiec wpadnij do mnie wypijemy piwko albo winko,posiedzimy hihi no i moja radosc uleciała,czyzby z grzecznosci mnie zaprosił taki goscinny czy jak.

Ten wiatr we włosach, to pod warunkiem, że ma kabriolet 
29 sierpnia 2016 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
poznanianka1

Takie cudo dziś kupiłam za 50 centów:-)

Piękne. Do tego pasowałyby moje zwillingowskie sztućce. Już nawet nie musiałabym jeść, samo patrzenie by mi wystarczyło.
29 sierpnia 2016 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Alina

Piękne. Do tego pasowałyby moje zwillingowskie sztućce. Już nawet nie musiałabym jeść, samo patrzenie by mi wystarczyło.

Ja zawsze omijałam takie Flomarkty,ale teraz będę stałym klientem.Grzechem byłoby nie wziąć takiego cudeńka za 50 centów
29 sierpnia 2016 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
elzbietaa

No prosze jazda samochodem,wiatr we włosach i bedziesz hm oswojona)moja babcie wczoraj odwiedził sąsiad  i ku mojej radosci nie staruszek i zaproponoał mi po zakonczeniu tu pracy(a jestem tu zaledwie 5 dni) prace u jego kuzynk,kobietka potrzebuje opiekunki nie ma rodziny jest tylko on, no w sumie super mysle sobie,ale pozniej dodał pewnie sie tu nudzisz wieczorami wiec wpadnij do mnie wypijemy piwko albo winko,posiedzimy hihi no i moja radosc uleciała,czyzby z grzecznosci mnie zaprosił taki goscinny czy jak.

No proszę.I praca zapewniona i po pracy też.
Wpadłaś w oko." Romans " za pasem.hi.hi
30 sierpnia 2016 00:15 / 3 osobom podoba się ten post
elzbietaa

No prosze jazda samochodem,wiatr we włosach i bedziesz hm oswojona)moja babcie wczoraj odwiedził sąsiad  i ku mojej radosci nie staruszek i zaproponoał mi po zakonczeniu tu pracy(a jestem tu zaledwie 5 dni) prace u jego kuzynk,kobietka potrzebuje opiekunki nie ma rodziny jest tylko on, no w sumie super mysle sobie,ale pozniej dodał pewnie sie tu nudzisz wieczorami wiec wpadnij do mnie wypijemy piwko albo winko,posiedzimy hihi no i moja radosc uleciała,czyzby z grzecznosci mnie zaprosił taki goscinny czy jak.

Może gościnny, może uczynny, może chce Cię normalnie wyrwać -to wszystko powód do radości, zwłaszcza na tym etapie znajomości i nawet gdyby nie było  dalszego ciągu .
30 sierpnia 2016 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dzis czuje ze mam stopy, tak mnie bola ze masakra .Na przerwie bylam w centrum handlowym , kupilam sobie kilka rzeczy i portfel , gdyz mi sie rozwalil , swoje przeszedl, mialam w nim juz dolary , ojro , no i zlotowki , bylam do niego bardzo przywiazana , jakos nie lubie zmieniac , portfel to nie torebka .
Po zakupach udalam sie na masaz , ale to gow.,ten fotel , dzis mi nie pomogl.
U dziadka byl dzis ten doktor - pielegniarz z Afganistanu , nie chce sobie niczego wmawiac ale....zaproponowal mi , ze moge z nim pojezdzic samochodem , aby sie oswoic smiech mnie glupi wzial ciekawe co mial na mysli ...oswojenie z samochodem , czy z nim hihi.Powiedzialam , ze ja nie jestem z buszu i nie musze sie oswajac , wiem jak wyglada auto.No nic jeszcze nie koniec dnia, choc dzis bez nerwow , ale nie chce zapeszac...

Może to wstępne zaproszenie do haremu ;-)
30 sierpnia 2016 09:43 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Nawet nie zaczynam tanca godowego , nie bede pisac dlaczego , bo dla mnie jasne jest .
Ale masz racje ))

Magdzie idz na całość,życie jest krótkie,lepiej spróbować i żałować,niż żałować ,że się nie spróbowało.
30 sierpnia 2016 10:51 / 4 osobom podoba się ten post
poznanianka1

Ja zawsze omijałam takie Flomarkty,ale teraz będę stałym klientem.Grzechem byłoby nie wziąć takiego cudeńka za 50 centów:-)

Ja bardzo lubię flohmarkt, oby tylko było co oglądać/kupować. A filiżaneczka jest bardzo ładna. Cena zwala z nóg 
30 sierpnia 2016 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ja bardzo lubię flohmarkt, oby tylko było co oglądać/kupować. A filiżaneczka jest bardzo ładna. Cena zwala z nóg :-)

Mnie czasami dopada taka chęć kupowania - bo ładne - ale wolę trzymać chłodną głowę i nie kupowac wszystkiego co mi wpadnie w oko . A filiżaneczka - cudowna 
30 sierpnia 2016 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
Filiżanka bardzo ładna. Ale ja tez nie kupuje takich rzeczy ktorych nie uzywam. Mam swoj stary kubek szczerbaty , ktory ze mna odbył tysiace kilometrow . Na zadna filizanke nie zamienię. Ale ta faktycznie piekna .
30 sierpnia 2016 14:29 / 5 osobom podoba się ten post
Tak jak czulam w kosciach, dzis sie dowiedzialam ze zmienniczka juz tu nie przyjedzie , i tak lepsza ode mnie bo byla tu 3 razy !!! , bardzo bardzo mnie to dziwilo, no jeden lubi sztuczne kwiatki , drugi nie.Wstepnie zaklepalam termin zjazdu na 1 pazdziernik , jak student , z zaznaczeniem nawet wczesniejszego zjazdu , jak ucho od dzbana sie urwie
30 sierpnia 2016 17:44 / 9 osobom podoba się ten post
"A na pauzie fajnie jest !"
Całe kąpielisko było dzisiaj "moje" !  No prawie.....ale i tak było bardzo, bardzo przyjemnie.....pełny relaks....
Doskonaliłam styl pływania. Jedyny jaki udało mi się opanować, ale za to do końca sezonu dopracuję go tak, że.....hej ! :pomponiara:

30 sierpnia 2016 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

"A na pauzie fajnie jest !"
Całe kąpielisko było dzisiaj "moje" !  No prawie.....ale i tak było bardzo, bardzo przyjemnie.....pełny relaks....:-)
Doskonaliłam styl pływania. Jedyny jaki udało mi się opanować, ale za to do końca sezonu dopracuję go tak, że.....hej ! :pomponiara:

Mój styl pływacki nazywa się "rozpaczliwy" i nie wiem jak go doskonalić A Twój ? ))))