Agencje pracy - co warto wiedzieć zanim podejmiemy współpracę

02 maja 2017 19:12 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Wyglądasz pięknie, nie paniuję, może przejdziemy na per ty? Uszanowanie. :chaplin:

"Lustereczko,powiedz przecie,kto jest najpiękniejszy w świecie?!...Ty Heleno,kluchą zwana"...Żebyś,to młodzieńcze zapamiętał!  
02 maja 2017 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ależ oczywiście ....Już jesteśmy na Ty :buziaki1:....Po takich miłych słowach to az chce się żyć , robić coś ....a nie to co mi rano wypisywali . Nie będe wskazywała palcem ....już mi przeszło , wybaczyłam gadzinom jednym ....kiedyś się odgryzę :smiech3:....Boszszeee....ale mi humor wrócił ...chyba zaraz walizkę zaczę rozpakowywać . Tak mnie na robotę naszło :buziaki1: 

  
02 maja 2017 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

:lol2: :wystawia jezyk1: :smiech3:

Z czego się tak cieszysz ? .....walizka nadal na łóżku spoczywa nierozpakowana do końca . Znów przed polożeniem się spać wezmę i pierdalnę ( czyt, postawię ) ja na podłogę . Jutro rozpakuję . 
02 maja 2017 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Z czego się tak cieszysz ? .....walizka nadal na łóżku spoczywa nierozpakowana do końca . Znów przed polożeniem się spać wezmę i pierdalnę ( czyt, postawię ) ja na podłogę . Jutro rozpakuję . :wystawia jezyk1:

Za często jej tak delikatnie nie stawiaj...bo może się roz...sypać i będziesz musiała za...suwać kupić nową.A,ty sknera...jesteś.