Agencje pracy - co warto wiedzieć zanim podejmiemy współpracę

29 grudnia 2015 16:07
Jak podają dane statystyczne Ministerstwa Pracy, co roku około 250 tys. Polaków znajduje zatrudnienie poprzez agencje pośrednictwa pracy. Również wiele opiekunek i opiekunów osób starszych korzysta z tego typu form zatrudnienia.

Zaprzaszamy do lektury ! Agencje pracy - co warto wiedzieć zanim podejmiemy współpracę
29 grudnia 2015 17:18
Punkt I
Czy agencja jest legalna, czy jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.
29 marca 2016 16:20
Właśnie przeczytałam artukuł, chociaż nie jest najnowszy. Pierwszy raz widzę informację o tym Krajowym Rejestrze! Na pewno będę sprawdzać, żeby nie pojechać z firmą co ma tylko "care" i "sp. zoo" w nazwie, a wysyła nielegalnie. Praca za granicą to nie żarty, dbajmy o swoje bezzpieczeństwo! Niektóre z Was kobitki to brzmią, jakby jechały na wycieczkę i szukały przygód 
29 marca 2016 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Punkt I
Czy agencja jest legalna, czy jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W KRS musi byc zarejestrowana kazda spółka.Czy agencja jest legalna  czyli czy ma prawo wysyłac do pracy za granicę świadczy fakt wpisu do KRAZ tj.Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.
01 kwietnia 2016 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

W KRS musi byc zarejestrowana kazda spółka.Czy agencja jest legalna  czyli czy ma prawo wysyłac do pracy za granicę świadczy fakt wpisu do KRAZ tj.Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

No właśnie! Coś chyba Mychaa nie przeczytała dokładnie artykułu ;)
01 kwietnia 2016 17:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kasia i Urszula mają rację. Przyznaję się przeczytałam "szybko" ale i tak mi wybaczycie jak czasami głupoty wysmaruję Prawda ???
01 kwietnia 2016 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Kasia i Urszula mają rację. Przyznaję się przeczytałam "szybko" ale i tak mi wybaczycie jak czasami głupoty wysmaruję :czerwieni sie: Prawda ???

Prawda.
01 kwietnia 2016 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Prawda.

Kocham Cię Benitko !!!!
05 kwietnia 2016 17:54
Grunt, że zrobił się dzięki nam ruch w temacie, to może więcej osób przeczyta artykuł! 
06 kwietnia 2016 00:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Kocham Cię Benitko !!!!

A ja was obie..
06 kwietnia 2016 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Kocham Cię Benitko !!!!

Jakieś wyznania miłości ? ...sorry , pomyliłam się , myślałam , że to temat  o agencji pracy opiekunek .....no tak są różne , różniste agencje - przepraszam " dziewczynki " , że się wcięłam 
06 kwietnia 2016 08:11 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakieś wyznania miłości ? :-)...sorry , pomyliłam się , myślałam , że to temat  o agencji pracy opiekunek .....no tak są różne , różniste agencje - przepraszam " dziewczynki " , że się wcięłam :lol3:

Zazdrośnica ??  No chodż tu otworzymy Ci podwoje tej agencji   będzie raźniej ale nie "inaczej".
14 kwietnia 2016 00:15 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Zazdrośnica ??  No chodż tu :przytula:otworzymy Ci podwoje tej agencji  :lol2: będzie raźniej ale nie "inaczej".

Basiu, tylko nie podpisuj umowy z ta agencją...
14 kwietnia 2016 09:43
hawana

Basiu, tylko nie podpisuj umowy z ta agencją...:yo:

Doobra, weźmiemy ją na tzw. "krzywy ryj". 
14 kwietnia 2016 12:58
Mycha

Doobra, weźmiemy ją na tzw. "krzywy ryj". 

Faktycznie. Piękna to ona być nie musi...