Pochwalijki #3

19 października 2016 21:25
ivanilia40

Prowincjusz był bardzo uprzejmy,pamiętasz jak się prosił żeby któras z nim na skypie pogadała? hihi zadna nie chciała. Nie chwaląc się,ja z nim rozmawiałam kilka razy :-)

Osz Ty .....
19 października 2016 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Prowincjusz był bardzo uprzejmy,pamiętasz jak się prosił żeby któras z nim na skypie pogadała? hihi zadna nie chciała. Nie chwaląc się,ja z nim rozmawiałam kilka razy :-)

Fakt, uprzejmy był bardzo i bardzo sympatyczny. A nie wiesz, czy on wolny czy zajęty?
19 października 2016 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Fakt, uprzejmy był bardzo i bardzo sympatyczny. A nie wiesz, czy on wolny czy zajęty?

Coś przebąkiwał,że coś się kroi ale szczególów nie znam.
19 października 2016 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Osz Ty .....:-):-):-)

A ty w krzakach siedzisz,wyłaż
19 października 2016 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem Mama problem Nie mogę sie w nic wtopić ....heheh Tak szybko piszecie ,ze nie wiem o co chodzi
21 października 2016 17:02 / 5 osobom podoba się ten post
Właśnie moja podopieczna zrobiła mi do picia gorącą czekoladę
21 października 2016 17:17 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Właśnie moja podopieczna zrobiła mi do picia gorącą czekoladę :-)

Lepiej się upewnij,że to czekolada...
21 października 2016 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Lepiej się upewnij,że to czekolada...

He he...
Ona jest zdrowa, więc nie pomiesza...chyba że jej czymś podpadnę, to złośliwie może....
Ale na razie powodu nie ma ;)
22 października 2016 09:11 / 6 osobom podoba się ten post
Pochwalam sie oficjalnie! Magdalena_k,zwana tutaj artystka dzianinowa,robi mi fioletowy szal oraz rekawiczki!! Wczoraj przez telefon obgadalysmy to i tamto..I teraz sie mi juz nie wymiga
Poza tym glos nasza kolezanka ma cieplutki i tak dziewczecy,ze z moim basem w kompleksy popadlam
Buziaki Magda! Aj low ju!
22 października 2016 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Pochwalam sie oficjalnie! Magdalena_k,zwana tutaj artystka dzianinowa,robi mi fioletowy szal oraz rekawiczki!! Wczoraj przez telefon obgadalysmy to i tamto..I teraz sie mi juz nie wymiga:-)
Poza tym glos nasza kolezanka ma cieplutki i tak dziewczecy,ze z moim basem w kompleksy popadlam:-)
Buziaki Magda! Aj low ju! :-)

A nie trza było czapki z myszowymi uszyma zamówić?
22 października 2016 10:08 / 3 osobom podoba się ten post
Gocha1981

A nie trza było czapki z myszowymi uszyma zamówić?:taniec2:

Umarlabym ze smiechu patrzac na siebie w lustrze Poza tym czapek to ja raczej nie nosze. Raz na milion lat chyba,bardziej dla fasonu niz z zimna. A jeszcze z uszami? To juz na pewno podobna bym sie zrobila do jakiegos netoperka,czy co? 
22 października 2016 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
No wez! Ja taki glos od zawsze mam! Nie od papierosow! Ale to kapital wielki,bo jakbym sie postarala to moglabym popracowac w call center. Ale to juz na rencie gdy bede. Dorobie se pare centow i gitarrra
22 października 2016 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Umarlabym ze smiechu patrzac na siebie w lustrze:-) Poza tym czapek to ja raczej nie nosze. Raz na milion lat chyba,bardziej dla fasonu niz z zimna. A jeszcze z uszami? To juz na pewno podobna bym sie zrobila do jakiegos netoperka,czy co? :-)

Jeszcze wyobraź sobie we fiolecie
22 października 2016 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
Gocha1981

Jeszcze wyobraź sobie we fiolecie:-)

I te skrzydelka...Cale czarne i fioletowe pazurki do tego. I jezor czerwony w pakiecie. I wlasnie umarlam ze smiechu
22 października 2016 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Zamów weź tą czapkę, no żeby chociaż fotę strzelić, najwyżej na forum zrzutę poczynimy coby Dziergającą opłacić, striptiz jest, to i zrzutka będzie.