Pochwalijki #3

05 października 2016 23:08 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiesz tak śledzę nasze forum i wg .mnie to jesteś tak pozytywnie zakręcona.Tak na luzie,bez narzekań,z poczuciem humoru.Jakaś taka dobra energia jest w Twoich postach.To takie moje spostrzeżnie Margaritko.Może zakochana jesteś??:czerwieni sie:

A jaka ma być ,jak ona wygrzana przez słonko Majorki,endorfin zapasy na cała zimę nazbierane,jeszcze może bonusowo zakochana to ani spięta,ani jęcząca-sama radocha:):):)Margaritka  zgodnie z nickiem, jest słoneczną osobą:):):)
05 października 2016 23:14 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A jaka ma być ,jak ona wygrzana przez słonko Majorki,endorfin zapasy na cała zimę nazbierane,jeszcze może bonusowo zakochana to ani spięta,ani jęcząca-sama radocha:):):)Margaritka  zgodnie z nickiem, jest słoneczną osobą:):):)

Kasia wszystko jest do zrobienia i przed nami.
Nawet i do zakochania też, jak by się tak mocno człek postarał.
05 października 2016 23:15 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Kasia wszystko jest do zrobienia i przed nami.
Nawet i do zakochania też, jak by się tak mocno człek postarał.

To staraj się ,staraj, bo zakochanie  to bardzo fajny stan jest:):):)A jeszcze przewlekły, to już w ogóle:):):):)
05 października 2016 23:19 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

To staraj się ,staraj, bo zakochanie  to bardzo fajny stan jest:):):)A jeszcze przewlekły, to już w ogóle:):):):)

Już motyli w brzuchu nie pamiętam,ale chwalić to ,co jest.
A jest dobrze.
06 października 2016 15:27 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Wiesz tak śledzę nasze forum i wg .mnie to jesteś tak pozytywnie zakręcona.Tak na luzie,bez narzekań,z poczuciem humoru.Jakaś taka dobra energia jest w Twoich postach.To takie moje spostrzeżnie Margaritko.Może zakochana jesteś??:czerwieni sie:

Nie wypieram się, bynajmniej tego, jak mnie opisałaś Jestem bardzo nastawiona na przeżywanie życia, a nie tylko życie. Wiadomo ,że są w życiu sytuacje trudne do przeżywania, których bym nie chciała, ale bez nich, to też moje życie nie byłoby takie pełne. Grunt pod nogami - o to zawsze dbam , otwarta na przeżycia dusza - u mnie na oścież , otoczenie  kochanymi ludżmi ,to mój stan równowagi. Teraz tak mam  Czy jestem zakochana? Poczekaj, jeszcze raz pomyślę 



06 października 2016 15:31 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

A jaka ma być ,jak ona wygrzana przez słonko Majorki,endorfin zapasy na cała zimę nazbierane,jeszcze może bonusowo zakochana to ani spięta,ani jęcząca-sama radocha:):):)Margaritka  zgodnie z nickiem, jest słoneczną osobą:):):)

Tak, tak , słońce, endorfiny i jeszcze te feromony plączą się za mną 
06 października 2016 20:14
- idę jutro na Bridget Jones 3 ! A co!
07 października 2016 02:44 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

- idę jutro na Bridget Jones 3 ! A co!

Ja również w weekend. Daj znać, czy warto iść, to może jeszcze zrezygnuję :)
07 października 2016 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
07 października 2016 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

07 października 2016 18:43 / 2 osobom podoba się ten post
- berdi1-za wczorajsze urodziny-100 lat!
- Elfinka-warto iść do kina
07 października 2016 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Cieszę się z Tobą i  to co Ci sie należy z wczorajszej okazji
09 października 2016 08:18 / 13 osobom podoba się ten post
Pochwalam się ,że wczoraj rozmawiałam z moją rodzinką przez Skypa.Normalna rzecz,ale to głównie moją piętnastomiesięczną wnuczkę chciałam zobaczyć.
I ta moja Marysia już potrafiła się trochę babką ( czyli mną) zainteresować.Przesyłała całuski,prosiaczka robiła ,no i oczywiście sprawdzała w laptopie gdzie to ta babcia siedzi.
Gadała po swojemu i machała rączką.Aż się popłakałam na koniec.
10 października 2016 11:40 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwalam się 

Mam 2 komórki T-Mobile na kartę. Udało mi się zarejestrować moją i nawet 3ci numer mamy bez konieczności latania z dowodem i nr. PUK po salonach, gdzie zawsze trzeba swoje odczekać.

Wszystko zrobiłam w 3 min. przez internet - wystarczy mieć tylko 1 zarejestrowany nr. (nawet nie byłam świadoma, ze jedna jest zarejestrowana -widzocznie zrobili to w ub.roku jak wymieniałam kartę SIM na micro) lub nr. w abonamencie.
Do tego jak doładuję 25 zł. - przez miesiąc wszystkie rozmowy w PL za darmo + 10 GB neta.
(chyba doładuje na początku grudnia.....bo rozmów świąteczno-noworocznych będzie multum)
10 października 2016 12:52 / 15 osobom podoba się ten post
Też się pochwalę . Dziś przekonałam się , że nie jestem takim 100% gamoniem komputerowym . Przed wyjazdem do D. syneczek mi powpisywał wszystkie nr-y kont na przelewy , żebym tylko se kliknęła i forsa z mojego , osobistego konta se zniknie natychmiast . Owszem , łapska mi drżały podczas robienia przelewów , ale udało się Dziś musiałam zrobić przelewy , których nie miałam w " stałych " . Bożeńciu , ależ się denerwowałam , ręce drżały i to bez spożycia kropli alkoholu . Raz mi nie wyszło , ale , żem cholernie inteligentna to i doszłam do tego , że zamiast 2 x kliknąć , klknęłam raz i za cholerę stronka nie chciała się przesunąć na " dalej " a później " zatwierdź " . Sama , samiuteńka wszystko na " cacy " zrobiłam !!!! ...że nie wspomnę ( bo nie wypada ) jakimi słowami obrzucałam mojego ( śp . ) męża , że zrobił ze mnie kalekę , bo " ja siam , ja siam , ty tylko spieprzysz ! " . Nooo , ale sie udało , wyzywać Go już nie będę : JESTEM WIELKA ...znaczy się nie taki straszny jełop ze mnie jak myślałam