Moje miasto

16 października 2017 20:09
margaritka59

Żagań- nigdy tam nie byłam, ale chyba nie ma powodu, żeby nim się wstydzić.

To małe miasto... sporo tam wojska było...teraz to już nie to...
16 października 2017 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

To małe miasto... sporo tam wojska było...teraz to już nie to...

Z tym tylko kojarzy mi się to miasto, ale to wyszło przy okazji poszukiwania miejscowości, z tymi malowniczymi zdjęciami jesieni . Może to babeczka jest z Żagania, czy co ?
16 października 2017 20:18
margaritka59

Z tym tylko kojarzy mi się to miasto, ale to wyszło przy okazji poszukiwania miejscowości, z tymi malowniczymi zdjęciami jesieni . Może to babeczka jest z Żagania, czy co ?:yo:

W Zielonej Górze także takie widoki są w wielu miejscach...
16 października 2017 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
16 października 2017 20:25 / 4 osobom podoba się ten post
Ja bym się też chciała pochwalić z mojego miasta - Kożuchów . Stare , zabytkowe, urocze , wąskie kręte uliczki jak w Italii, mury obronne, fosa, zamek, domek kata, lapidarium, historyczne parki i wspaniali przyjaźni ludzie . Bardzo kocham to miasto. Oraz stare odnowione koszary z całym zabudowaniem. Kiedys w centralnym miejscu stała wysoka iglica a na czubku wielka niemiecka gapa.
16 października 2017 20:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Ja bym się też chciała pochwalić z mojego miasta - Kożuchów . Stare , zabytkowe, urocze , wąskie kręte uliczki jak w Italii, mury obronne, fosa, zamek, domek kata, lapidarium, historyczne parki i wspaniali przyjaźni ludzie . :niech zyje: Bardzo kocham to miasto. Oraz stare odnowione koszary z całym zabudowaniem. Kiedys w centralnym miejscu stała wysoka iglica a na czubku wielka niemiecka gapa. :tak:

Kilka razy byłem w Zamku i prowadziłem spotkania...Jadąc do Karpacza czy Szklarskiej zawsze jadę tamtendy i na Bolesławiec...
16 października 2017 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
Już dawno bym tam był na herbatce, ale jeśli nie zapraszasz...
16 października 2017 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Już dawno bym tam był na herbatce, ale jeśli nie zapraszasz...:-)

Andrzej wrrrr niech ja cię kiedy spotkam to jak cię dorwę to cię uduszę. I bez żalu . Bo mnię wkurzasz małpiszonie . Poszukałbyś lepiej jakiego zajęcia. W pośredniaku byłeś ??            a poza tym ja Knorrowi chcę być wierna.      
   A drugie poza tym - ja mieszkam w samochodzie i nie mam stałego dachu nad głową, nie mam stabilizacji, ogólnie nic ciekawego . Nie masz co żałować. :*
16 października 2017 21:11
Kama84

Andrzej wrrrr niech ja cię kiedy spotkam to jak cię dorwę to cię uduszę. I bez żalu . Bo mnię wkurzasz małpiszonie . Poszukałbyś lepiej jakiego zajęcia. W pośredniaku byłeś ??  :nerwowy:   :ona placze:  :buziaki1:     a poza tym ja Knorrowi chcę być wierna.   :radosc:   
:taniec2:    A drugie poza tym - ja mieszkam w samochodzie i nie mam stałego dachu nad głową, nie mam stabilizacji, ogólnie nic ciekawego . Nie masz co żałować. :*

Ja nie muszę pracować- to raz... a dwa to ja nie "startuję " do Ciebie ino na herbacie bym pogadał... skoro autowa kobieta to przyjedź do Palmiarni na lody waniliowe albo inne...
16 października 2017 21:27
opiekun.5

Już dawno bym tam był na herbatce, ale jeśli nie zapraszasz...:-)

Jak będziesz czekał, aż Ciebie która zaprosi, to możesz się i nie doczekać.
16 października 2017 21:28
opiekun.5

Ja nie muszę pracować- to raz... a dwa to ja nie "startuję " do Ciebie ino na herbacie bym pogadał... skoro autowa kobieta to przyjedź do Palmiarni na lody waniliowe albo inne...

A z jakiego powodu nie startujesz??? Bo co???
Poza tym gentelmen po kobietę podjeżdża.
16 października 2017 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Ja nie muszę pracować- to raz... a dwa to ja nie "startuję " do Ciebie ino na herbacie bym pogadał... skoro autowa kobieta to przyjedź do Palmiarni na lody waniliowe albo inne...

Andrzej ja tylko tak z dowcipu, zalotnie ;)  przeciez żartuję. I wiesz ze czasem świruję. Wirtualnego ci wysłałam a ty nic .ani sie nie uśmiechniesz . 
16 października 2017 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

A z jakiego powodu nie startujesz??? Bo co???
Poza tym gentelmen po kobietę podjeżdża.

Knorr ........  ja mam stresa jak się pojawiasz . I puls . 
16 października 2017 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Andrzej ja tylko tak z dowcipu, zalotnie ;)  przeciez żartuję. I wiesz ze czasem świruję. Wirtualnego ci wysłałam a ty nic .ani sie nie uśmiechniesz . :zab:

Bo Ty wierna Knorowi...On niech się uśmiecha...
16 października 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Knorr ........  ja mam stresa jak się pojawiasz . I puls . :strach przed noca:

Zupełnie bezpodstawnie. Za jeżykiem potrafię tęsknić.....