Oddam za darmo lub wymienię się

09 kwietnia 2014 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Jak bedziesz chciała miksture,żeby zalac robaka tez sie znajdzie.Nawet przesyłke opłace.Tylko nie wiem jak duzy robal jaka pojemność wchodzi w grę.

Nie mam nic przeciwko,ale zrobię najpierw jakie badanka,bo może sie okazać,że to tasiemiec kilkumetrowy.Trza będzie lać i lać,coby gada utopić.Płazińca ,nie gada-muszę sprostować,bo tasiemce są bardzo wrażliwe;)
10 kwietnia 2014 18:46 / 2 osobom podoba się ten post
Chciałam serdecznie podziękować mleczko47 za e papierosa. Przesyłkę dziś dostałam. Super.
Sam pomysł jest też fajny i dobrze,że sobie wzajemnie pomagamy.
:)
10 kwietnia 2014 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Lawenda

Chciałam serdecznie podziękować mleczko47 za e papierosa. Przesyłkę dziś dostałam. Super.
Sam pomysł jest też fajny i dobrze,że sobie wzajemnie pomagamy.
:)

No to pal.
10 kwietnia 2014 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
:D
No to będę....:D
Masz maila. :)
10 kwietnia 2014 18:56 / 4 osobom podoba się ten post
Lawenda

Chciałam serdecznie podziękować mleczko47 za e papierosa. Przesyłkę dziś dostałam. Super.
Sam pomysł jest też fajny i dobrze,że sobie wzajemnie pomagamy.
:)

Masz Mleczko mój szacunek ! Łatwo obiecywać , trudniej dotrzymywać - a Ty dotrzymać  potrafisz ! Masz zasady !
10 kwietnia 2014 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Jak bedziesz chciała miksture,żeby zalac robaka tez sie znajdzie.Nawet przesyłke opłace.Tylko nie wiem jak duzy robal jaka pojemność wchodzi w grę.

Domowa mikstura !!! Z procentami ???? Butelkowana ???? Juz opisuje mojego robaka ha ha 3 miesiace ani grama hihi.
10 kwietnia 2014 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Domowa mikstura !!! Z procentami ???? Butelkowana ???? Juz opisuje mojego robaka ha ha 3 miesiace ani grama hihi.

Ale  fi też.
10 kwietnia 2014 19:06
A ja mam problem z babska prasa kolorowa /Dobre Rady,Przyjaciólka,Claudia,Olivia,Twój Styl itp./mam tego dośc duzo,żeby komus wysłać to za wielka paka chyba/Próbowałam oddac m.in. do domu opieki i do sanatorium ale nie chcieli-macie jakies pomysły co z tym zrobic ,wywalić na śmietnik troche mi szkoda. Chyba że ktos rzeczywiście sie skusi to pozbieram i wyślę za pobraniem -z 4-5kg tego jest:)Z dwóch,może trzech lat wstecz.
10 kwietnia 2014 19:12
mleczko47

Ale  fi też.

Mam duzo miejsca przed domem.Mala cysterna sie zmiesci hihi
10 kwietnia 2014 19:14
kasia63

A ja mam problem z babska prasa kolorowa /Dobre Rady,Przyjaciólka,Claudia,Olivia,Twój Styl itp./mam tego dośc duzo,żeby komus wysłać to za wielka paka chyba/Próbowałam oddac m.in. do domu opieki i do sanatorium ale nie chcieli-macie jakies pomysły co z tym zrobic ,wywalić na śmietnik troche mi szkoda. Chyba że ktos rzeczywiście sie skusi to pozbieram i wyślę za pobraniem -z 4-5kg tego jest:)Z dwóch,może trzech lat wstecz.

Kasiu,myslę,że to za duzy ciężar i koszty takiej przesyłki bedą wysokie. Koszty na pewno przewyższą wartość tych czasopism.
Masz to w Koszalinie?
Może koszalinianki, które są na forum odbiorą osobiście?
W każdym razie ja się piszę na przynajmniej część tych gazet, bo przed świętami mogę odebrać osobiście.
A może też inne panie z forum są chętne i się zgłoszą na odbiór bezpośredni.
Może ponów to ogłoszenie w dziale "zachodniopomorskie" ?
10 kwietnia 2014 19:22
Lawenda

Kasiu,myslę,że to za duzy ciężar i koszty takiej przesyłki bedą wysokie. Koszty na pewno przewyższą wartość tych czasopism.
Masz to w Koszalinie?
Może koszalinianki, które są na forum odbiorą osobiście?
W każdym razie ja się piszę na przynajmniej część tych gazet, bo przed świętami mogę odebrać osobiście.
A może też inne panie z forum są chętne i się zgłoszą na odbiór bezpośredni.
Może ponów to ogłoszenie w dziale "zachodniopomorskie" ?

Pod Koszalinem -tylko ,że ja do 1maja w D.Ewentualnie po tym terminie.B.chętnie oddam:)
10 kwietnia 2014 19:32
kasia63

A ja mam problem z babska prasa kolorowa /Dobre Rady,Przyjaciólka,Claudia,Olivia,Twój Styl itp./mam tego dośc duzo,żeby komus wysłać to za wielka paka chyba/Próbowałam oddac m.in. do domu opieki i do sanatorium ale nie chcieli-macie jakies pomysły co z tym zrobic ,wywalić na śmietnik troche mi szkoda. Chyba że ktos rzeczywiście sie skusi to pozbieram i wyślę za pobraniem -z 4-5kg tego jest:)Z dwóch,może trzech lat wstecz.

Jak masz jakieś znajome dzieci w wieku szkolnym-podstawówka, to możesz wspomóc zbiórkę makulatury,
może i nikt ich już nie poczyta, ale w jakiś sposób zadbacie o środowisko :)
10 kwietnia 2014 19:47
kasia63

A ja mam problem z babska prasa kolorowa /Dobre Rady,Przyjaciólka,Claudia,Olivia,Twój Styl itp./mam tego dośc duzo,żeby komus wysłać to za wielka paka chyba/Próbowałam oddac m.in. do domu opieki i do sanatorium ale nie chcieli-macie jakies pomysły co z tym zrobic ,wywalić na śmietnik troche mi szkoda. Chyba że ktos rzeczywiście sie skusi to pozbieram i wyślę za pobraniem -z 4-5kg tego jest:)Z dwóch,może trzech lat wstecz.

Można, też się pobawić, wyrabiajac z papierowej wikliny, koszyczki i różne cudenka. W internecie znaleźć można cu da z papierowej wikliny, polecam, drugie życie starych gazet.:):)
11 kwietnia 2014 11:00
kasia63

Pod Koszalinem -tylko ,że ja do 1maja w D.Ewentualnie po tym terminie.B.chętnie oddam:)

Kasiu63, masz profil niedostepny, napisz do mnie maila, bo nie wiem, jak inaczej moge się z tobą skontaktowac w sprawie gazet.
A co do gazet.... Ja, jak gdzies jadę, to jeśli mam miejsce, to zawsze biore jakies stare czasopisma kobiece i potem je zostawiam swoim następczyniom na szteli, one kolejnym i tak to przedluża się życie tym czasopismom. To samo robię z Harlquinami. Sama nie jestem fanką tego typu literatury, ale kiedyś dostałam mnóstwo od zaprzyjaznionej bibliotekarki z likwidowanego punktu bibliotecznego, to co ma się marnować na śmietniku? Poza tym to lektura łatwa, a na szteli raczej nie chce się czytywać Platona i Kartezjusza, bo trzeba psychicznie odpocząć więc taka prościutka lekturka o miłości jest jak znalazł.
W związku z tym mam apel do pań jeżdżących. Jak macie trochę miejsca,to bierzcie jakieś przeczytane książki i gazety, których nie będzie wam szkoda i zostawiajcie na sztelach albo dawajcie znajomym opiekunkom w sąsiedztwie.
Mnie już tak "poszło w świat" dobre kilkadziesiąt książek.
 
11 kwietnia 2014 11:08
Lawenda

Kasiu63, masz profil niedostepny, napisz do mnie maila, bo nie wiem, jak inaczej moge się z tobą skontaktowac w sprawie gazet.
A co do gazet.... Ja, jak gdzies jadę, to jeśli mam miejsce, to zawsze biore jakies stare czasopisma kobiece i potem je zostawiam swoim następczyniom na szteli, one kolejnym i tak to przedluża się życie tym czasopismom. To samo robię z Harlquinami. Sama nie jestem fanką tego typu literatury, ale kiedyś dostałam mnóstwo od zaprzyjaznionej bibliotekarki z likwidowanego punktu bibliotecznego, to co ma się marnować na śmietniku? Poza tym to lektura łatwa, a na szteli raczej nie chce się czytywać Platona i Kartezjusza, bo trzeba psychicznie odpocząć więc taka prościutka lekturka o miłości jest jak znalazł.
W związku z tym mam apel do pań jeżdżących. Jak macie trochę miejsca,to bierzcie jakieś przeczytane książki i gazety, których nie będzie wam szkoda i zostawiajcie na sztelach albo dawajcie znajomym opiekunkom w sąsiedztwie.
Mnie już tak "poszło w świat" dobre kilkadziesiąt książek.
 

Napisałam:)Harlequiny juz wywiozlam ,gazety wożę swieże i z dziewczynami się wymieniamy,No i ksiązki oczywiście z biblioteki ,zazwyczaj 8-9 ,nie umiem zasnąć jak czegoś nie poczytam do poduchy:)