Pacjent też człowiek - pamiętaj!

05 listopada 2013 22:59
margaretka82

Dzieki Emilio za podpowiedź :))))
Wiem co jutro babci ugotuję na obiad :D     hahahaha
 
Bo ja na samej kawie moge jechac i mi styknie :))))

O, kochana, rozrzutna jestes !!! Kawa ??? I pewnie jeszcze z cukrem i smietanka ??? A coz to za pomysly, dla nas powietrze, dla PDP bawimy sie w cudotworce i za 50 euro/2 tygodnie  zywimy na poziomie kategorii lux !!!
 
A tak nawiasem mowiac, mam dzis ten "szatanski" humorek. Dzwonilam do banku, karte wyslali, ino ona nie doszla ... I takim to sposobem widze widmo konczacej sie puszki z tytoniem, nie wspomne o rodzince, ktora na dzis ma tylko moja cudowna, wspaniala emeryturke do dyspozycji. Karta przepadla, bank wysle nowa, ponoc do piatku mam dostac. Pieniadze na koncie zabezpieczone na szczescie ...
W PL zakladalam konta, w DE posiadam - nigdy nic nie zginelo, a tu, w slawetnym, bankowym kraju taki fuks mi sie trwafil, widac cos we mnie takiego jest ...
05 listopada 2013 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

O, kochana, rozrzutna jestes !!! Kawa ??? I pewnie jeszcze z cukrem i smietanka ??? A coz to za pomysly, dla nas powietrze, dla PDP bawimy sie w cudotworce i za 50 euro/2 tygodnie  zywimy na poziomie kategorii lux !!!
 
A tak nawiasem mowiac, mam dzis ten "szatanski" humorek. Dzwonilam do banku, karte wyslali, ino ona nie doszla ... I takim to sposobem widze widmo konczacej sie puszki z tytoniem, nie wspomne o rodzince, ktora na dzis ma tylko moja cudowna, wspaniala emeryturke do dyspozycji. Karta przepadla, bank wysle nowa, ponoc do piatku mam dostac. Pieniadze na koncie zabezpieczone na szczescie ...
W PL zakladalam konta, w DE posiadam - nigdy nic nie zginelo, a tu, w slawetnym, bankowym kraju taki fuks mi sie trwafil, widac cos we mnie takiego jest ...

Kawa , cukier, ale nie śmietankuje. Nie lubie zabielanej kawy.  Mała ,czarna, i słodka :)  Taka jak ja :)    
 
A co do karty , to kamień z serca. :)))
05 listopada 2013 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kurde, a od czego umiejetnosci cudotworcze posiadam??? Na razie pozaru nie ma, ale juz mi pare pomyslow swita, zaczynam ukladac na kaloryferze rozne zielska ...
05 listopada 2013 23:21
No coz, jakas przyjemnosc z tego tez by trzeba sobie wycudowac, nawiasem kolejnym - w kazdym sklepie sieciowym jest herbatka z zielem ... Tylko srodki platnicze zablokowane, ale co tam, wazne, ze nie wyparowaly z konta !!! W Szwajcarii, psia krwia !!!
06 listopada 2013 06:05 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Andrea, jakbysmy byly wszystkie jednakowo porypane - to byloby za normalne, nie uwazasz? A tak to mamy wszelaki przekroj mniejszych lub wiekszych swirkow. KAZDY geniusz byl/jest/bedzie nienormalny, a ze my same genialne, no to coz ... Nikt nie-geniusz nie wyrobilby w tej pracy, ile pomyslow, jak przezyc gotujac powietrze na przyklad.

Slyszałam,że wyzszy poziom inteligencji od geniusza ma Eugeniusz.
06 listopada 2013 07:25
emilia

No coz, jakas przyjemnosc z tego tez by trzeba sobie wycudowac, nawiasem kolejnym - w kazdym sklepie sieciowym jest herbatka z zielem ... Tylko srodki platnicze zablokowane, ale co tam, wazne, ze nie wyparowaly z konta !!! W Szwajcarii, psia krwia !!!

:)wiele lat pracowalam w zielarni i tak mi utkwilo w pamieci,ze ktoregos dnia ide do pracy a tam na szybie przyklejona karteczka:"palic ziolo jest wesolo...",ktosik mial poczucie humoru haha:)albo byl po ziolku:)))
06 listopada 2013 07:30
emilia

Andrea, jakbysmy byly wszystkie jednakowo porypane - to byloby za normalne, nie uwazasz? A tak to mamy wszelaki przekroj mniejszych lub wiekszych swirkow. KAZDY geniusz byl/jest/bedzie nienormalny, a ze my same genialne, no to coz ... Nikt nie-geniusz nie wyrobilby w tej pracy, ile pomyslow, jak przezyc gotujac powietrze na przyklad.

:)dobre:)ostatnio jak bylam w de to powietrze gotowalam:)troche bylo zageszczone bo syf w domu i zapach ze bez maski lepiej nie wchodz:)czyli przyprawy do zupy powietrznej byly zbedne:)to sie nazywa miec talent kulinarny:)
06 listopada 2013 09:42
Dziewczyny, nie spodziewałam się takiego odzewu. Nie zrozumcie mnie źle, dla mnie to forum to nowa sprawa. Podzieliłam się swoim zdaniem, nie chciałam nikogo urazić. Czasem jak się czyta tyle wypowiedzi, to trudno o filtrowanie. Może to kwestia charakteru. Pozdrawiam!!!
06 listopada 2013 12:38
hogata76

A mi jakos tak znajomo wyglada nick AnnaK,tyle ze plus cyferki54:)

Też tak od razu pomyślałam.AnnaK :)) Czyżby ?
06 listopada 2013 13:53
To Forum chyba służy wyrażaniu własnego zdania? Niektóre z Was piszą co im przyjdzie tylko do głowy, chociaż czasem wypadałoby się zastanowić. Przejrzyjcie na chłodno to forum, niektóre wpisy i potem się zastanówcie same w sobie czy dla kogoś z zewnątrz nie może się to wydać czasami niestosowne. A potem wysnuwajcie dziwne wnioski. Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia :)
06 listopada 2013 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
Tak podobnie zabrzmiało jak ostatnio, pamiętacie dziewczyny K&? Chyba , że się mylę.:)
06 listopada 2013 13:58 / 7 osobom podoba się ten post
AnnaK54

To Forum chyba służy wyrażaniu własnego zdania? Niektóre z Was piszą co im przyjdzie tylko do głowy, chociaż czasem wypadałoby się zastanowić. Przejrzyjcie na chłodno to forum, niektóre wpisy i potem się zastanówcie same w sobie czy dla kogoś z zewnątrz nie może się to wydać czasami niestosowne. A potem wysnuwajcie dziwne wnioski. Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia :)

Wybacz a co nas obchodzi ktoś z zewnątrz? Choćby i to były firmy? Niech sobie taka paniusia, która plaszczy 4 litery pojedzie do któregoś z tych pacjentów na których temat wpisy wydają się niestosowne i może zmieni zdanie? Tylko ciekawe czy wcześniej jej gdzieś nie wywiozą??????
06 listopada 2013 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
AnnaK54

To Forum chyba służy wyrażaniu własnego zdania? Niektóre z Was piszą co im przyjdzie tylko do głowy, chociaż czasem wypadałoby się zastanowić. Przejrzyjcie na chłodno to forum, niektóre wpisy i potem się zastanówcie same w sobie czy dla kogoś z zewnątrz nie może się to wydać czasami niestosowne. A potem wysnuwajcie dziwne wnioski. Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłego dnia :)

Daj sobie spokój ,piszemy co chcemy ,wolność słowa,a to forum jest naszą terapią i wielką księgą dobrych rad ,inaczej byśmy zwariowali:)nie czytaj jak nie chcesz przecież nikt ciebie do tego nie zmusza:)
06 listopada 2013 14:49
Ktoś z zewnątrz też może być opiekunką, tyle że nie udzielającą się na forum tak jak Wy - miałam na myśli siebie. Rozumiem, czemu forum istnieje i po co, dziwię się tylko, że tyle na nim jadu. A jakieś domysły, że się pod kogoś podszywam - bo to ma chyba na myśli aniananowo - dowodzą tylko takiej niechęci. Macie rację - wolność słowa, ja też z niej skorzystałam pisząc to co napisałam.
06 listopada 2013 14:52
Jest wolność słowa tu? Tak chyba nie do końca:))