Jakie macie pokoje?

13 listopada 2015 22:29 / 5 osobom podoba się ten post
A no to przytul go do piersi jak taki biedny
Dobrej nocy
13 listopada 2015 22:32
Marta , rozbawiłaś mnie )))))
13 listopada 2015 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Jesteś niedobra i przez Ciebie będę miała koszmary:(
13 listopada 2015 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Ma jeszcze inną wadę - ściany wokół wanny obłożone są szkłem i po każdym wzięciu prysznica trzeba to du sucha wytrzeć. No może jak ktoś nie lubi, to by nie trzeba, ale ja lubię, jak jest ładnie, to wycieram. W domu też kafelki pod prysznicem i drzwi wycieram do sucha, ale jednak kafelki to raz dwa ściągaczką przejadę, trochę przetrę szmatką i jest ładnie. Tutaj to zaraz widzę jakieś smugi na szkle i się muszę ich pozbyć. 
No ale dobra - nie marudzę - łazienka jest fajna i patrzę na to tak, że szklanka w połowie pełna - zmierzgły dziadek, ale chociaż łazienka fajna:) 

Odnośnie, wycierania bez smug............w Basel na ulicy pokazywano ściereczkę z banbusa.....która wyciera  bez smug.......lustra....kafelki i porównywano z mikrofibrą......naprawdę rewelacja......
Tak trzymaj......dobranoc.
14 listopada 2015 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

A oto i moje obecne królestwo. Pokój trochę mały i nie ma biurka, ale mebelki są albo w miarę nowe, albo niezniszczone, łóżko wygodne, podłoga korkowa. Miło mi w nim jest. Jednak to łazienka poprawia mi humor:) Rzecz jasna jest tylko dla mnie. 

Fajnie mieszkasz . Na pocieszenie napiszę Ci ,że i tak masz szczeście . Dziadek mógł tez szklane sciany postawić w łazience , a jednak nie postawił . Przyzwoity facet Nie napisałas jaki  stan cywilny pdp . Czy to pogrążony w smutku wdowiec ? czy szczęśliwy kawaler?
14 listopada 2015 15:17 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Fajnie mieszkasz . Na pocieszenie napiszę Ci ,że i tak masz szczeście . Dziadek mógł tez szklane sciany postawić w łazience , a jednak nie postawił:-) . Przyzwoity facet :-)Nie napisałas jaki  stan cywilny pdp . Czy to pogrążony w smutku wdowiec ? czy szczęśliwy kawaler?

U siebie w łazience ma szklane drzwi. A przedwczoraj, jak chciał, żebym koło niego spała, to powiedział,że mogę też korzystać z jego łazienki:)

Z tego co wiem to dziadek jest żonaty, ale zona chyba w jakimś heimie jest. Nie wiem. Firma mi powiedziała, że ma żonę, ale z nią nie mieszka. On raz tylko wspomniał, że jego żona jest chora. No ale przez 11 dni jej nie odwiedził, więc nie wiem co z nią jest i gdzie ona jest. W każdym razie w szafach nie ma już śladu kobiety. 
14 listopada 2015 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

U siebie w łazience ma szklane drzwi. A przedwczoraj, jak chciał, żebym koło niego spała, to powiedział,że mogę też korzystać z jego łazienki:)

Z tego co wiem to dziadek jest żonaty, ale zona chyba w jakimś heimie jest. Nie wiem. Firma mi powiedziała, że ma żonę, ale z nią nie mieszka. On raz tylko wspomniał, że jego żona jest chora. No ale przez 11 dni jej nie odwiedził, więc nie wiem co z nią jest i gdzie ona jest. W każdym razie w szafach nie ma już śladu kobiety. 

wichura, odpowiedzialas na pytanie, ktore dzis zadawalam sobie, myslac o Twoich wpisach, czy dziadek byl zonaty. Jesli mowa o naszych pokojach, to jak juz rozgryze moje zrzucanie zdjec na laptopa, to pokaze Wam na jakim lozku spie od ponad 2 lat. Nigdy w zyciu bym nie pomyslala, ze tak mozna. Nie dziwie sie dlaczego zle spie i mam bole plecow :)))
21 maja 2017 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Pokój nie jest dla mnie najważniejszy, natomiast dobrze jak będzie w nim łóżko, telewizor, stolik, szafa oraz miejsce do ćwiczeń. Lubię duże okna przy łóżku.
21 maja 2017 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Tego wolę uniknąć.
22 maja 2017 12:45 / 7 osobom podoba się ten post
Ja też na swój nie narzekam chociaż łóżko starodawne, drewniane z rzeżbionymi detalami w " głowach i nogach " pojedyncze i strasznie skrzypi jak się przekręcam.....ale materac dobry i świetnie mi się śpi.....rolety funkcjonują ale ich nie opuszczam bo bym spała do południa......  Poza tym jest duży telewizor, szafka nocna, dwa starodawne kredensy, mały stolik kawowy i wygodny fotel. No i oczywiście nieduża szafa ubraniowa. Pokój jest spory ( ok 20m2 ) i bardzo wysoki bo to stary dom. Latem jak jest gorąco to jest w nim chłodno i przyjemnie. Kibelek mam oddzielny ale łazienka wspólna z Pdp. 
22 maja 2017 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Ja też na swój nie narzekam chociaż łóżko starodawne, drewniane z rzeżbionymi detalami w " głowach i nogach " pojedyncze i strasznie skrzypi jak się przekręcam.....ale materac dobry i świetnie mi się śpi.....rolety funkcjonują ale ich nie opuszczam bo bym spała do południa......:-)  Poza tym jest duży telewizor, szafka nocna, dwa starodawne kredensy, mały stolik kawowy i wygodny fotel. No i oczywiście nieduża szafa ubraniowa. Pokój jest spory ( ok 20m2 ) i bardzo wysoki bo to stary dom. Latem jak jest gorąco to jest w nim chłodno i przyjemnie. Kibelek mam oddzielny ale łazienka wspólna z Pdp. 

Ja też nie opuszczam rolet. Lubię trochę świata widzieć...zwlaszcza w nocy....A pokoik tu mam bardzo przytulny sofa (w sam raz do....relaksu, albo dla niespodziewanego gościa...),  obok mały stoliczek, "kawowy", szafa na ubrania, łóżko, bardzo wygodne i ustawione pod samym oknem, więc widzę świat w dzień i w nocy....duża pufa, niewielka komódka, a na niej tv. Pokój ma chyba ok.8-10 m2. Ale fajny, mimo, że niewielki
22 maja 2017 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja też nie opuszczam rolet. Lubię trochę świata widzieć...zwlaszcza w nocy....A pokoik tu mam bardzo przytulny :flirt: sofa (w sam raz do....relaksu, albo dla niespodziewanego gościa...:oczko1:),  obok mały stoliczek, "kawowy", szafa na ubrania, łóżko, bardzo wygodne i ustawione pod samym oknem, więc widzę świat w dzień i w nocy....duża pufa, niewielka komódka, a na niej tv. Pokój ma chyba ok.8-10 m2. Ale fajny, mimo, że niewielki :uśmiech ona:

Malutkie też mogą być fajne . Pokoiki malutkie .
22 maja 2017 13:46 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Malutkie też mogą być fajne . Pokoiki malutkie .

No...urocze mogą być...Te pokoiki.
22 maja 2017 13:51 / 5 osobom podoba się ten post
Pokój mam na piętrze, a pdp na parterze... , ale mam babyfon ustawiony na full W pokoju mam umywalkę co jest dość wygodnym rozwiązaniem... Oprócz tego stół i ławę z dwoma bardzo wygodnymi fotelami... Dwa okna, w tym jedno połaciowe i jak deszcz pada to ostro mi wali w to okno... łóżko na metr szerokie z wygodnym materacem, obok łóżka dość wysoka szafka z półkami, a na niej m.in. radio... Szafa niestety tylko z półkami, więc przytargałam z dołu taki metalowy wieszak... lepszy rydz niż nic... i jeszcze przytargałam stojącą lampę, z której korzystam gdy siedzę w fotelu... Jest ogromny kwiatek nie w moim guście, ale niech mu tam będzie... Miejsca dalej mam sporo i mogę jak mnie najdzie kręcić hula-hop... Kibelek wspólny, i łazienka też, ale moja pdp nie korzysta z kabiny prysznicowej, ani ja z jej umywalki
22 maja 2017 14:04 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Malutkie też mogą być fajne . Pokoiki malutkie .