Kolana i ręce - ogólny ból

11 maja 2014 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
Ale numer !!! Bolało mnie wczoraj kolano a że już mnie wkurza, to przyszedł mi do głowy inny, dziwniejszy pomysł. Miałam świeżo zakupioną kapustkę. Wzięłam dwa listki, obtłukłam delikatnie i chlast !!! na kolanko. Zabandażowałam a jakże ;-))) iiiiii no nie powiem - zdumiona jestem !!!!
Teraz będe cała w liściach kapuchy !!!! Hahahaha  No i ekologiczna do tego !!!!  jak moi pracodawcy - hehe
11 maja 2014 09:52
to znany od dziesiątków lat sposób na urazy,zalecany przez zielarzy,skuteczny i bez skutków ubocznych
11 maja 2014 09:55
Poczytałam sobie o kapuście i jej właściwościach. Jest tak starym lekiem, ze mogę ja śmiało na kolanka chlastać ;-))) Działa szybko, jestem zaskoczona ;-)))
11 maja 2014 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
ja leczyłam jej sokiem(okropny) swego czasu chore jelito grube:)
 
podsyłam stronkę,to bardzo ciekawe
 
https://www.google.pl/search?q=kapusta+na+oklady+dzialanie+leczniccze&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb&gfe_rd=cr&ei=7C1vU7rcN8eg8wfVgoE4#channel=fflb&q=kapusta+na+oklady+dzialanie+lecznicze&rls=org.mozilla:pl:official&safe=active&spell=1
05 czerwca 2014 10:32
Mam problem z paznokciami. Jak tylko urosną troche dłuzsze to od razu pękają z boku.
Stosuje lakiery wzmacniające, ale to nic nie daje. Moze ktos zna jakiś specyfik do wcierania badź łykania.
05 czerwca 2014 13:19 / 1 osobie podoba się ten post
Ja znam wiele specyfików do łykania ale na paznokcie to one chyba nie są ;-)))))))))))))))))
05 czerwca 2014 13:27
Mycha

Ja znam wiele specyfików do łykania ale na paznokcie to one chyba nie są ;-)))))))))))))))))

Wrociłas z Majorki?
05 czerwca 2014 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Wrociłas z Majorki?

No wróciłam ;-))))  tylko gdzies po drodze mi ta Majorka umknęła ;-)))  chyba skręciłam ale jestem bardzo zadowolona ;-)))
05 czerwca 2014 13:30
Mycha

Ja znam wiele specyfików do łykania ale na paznokcie to one chyba nie są ;-)))))))))))))))))

No co Ty Mycha jest specyfik na paznokcie i owlosienie:)musialam przerwę zrobić bo nie mogłam sie za uchem podrapać sa twarde z połyskiem i nie pękają ani sie nie rozdwajają.A ja kaczka jestem ciagle cos w wodzie grzebie sprzatam,myje,podlewam,przelewam.Dziala,dziala.:)
05 czerwca 2014 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja znam wiele specyfików do łykania ale na paznokcie to one chyba nie są ;-)))))))))))))))))

Te juz wypróbowałam i masz rację,na paznokcie nie działają :))))
05 czerwca 2014 13:32
Mycha

No wróciłam ;-))))  tylko gdzies po drodze mi ta Majorka umknęła ;-)))  chyba skręciłam ale jestem bardzo zadowolona ;-)))

A to sie liczy.zadowolenie to prawie jak sukces.
05 czerwca 2014 13:34
Gosia 1234

Te juz wypróbowałam i masz rację,na paznokcie nie działają :))))

A od dawna tak masz z pazurkami ???
05 czerwca 2014 13:36
Mycha

A od dawna tak masz z pazurkami ???

Od kilku miesiecy. Ale denerwuje mnie dopiero teraz bo juz rękawiczeksie nie nosi :)
05 czerwca 2014 13:41
mleczko47

No co Ty Mycha jest specyfik na paznokcie i owlosienie:)musialam przerwę zrobić bo nie mogłam sie za uchem podrapać sa twarde z połyskiem i nie pękają ani sie nie rozdwajają.A ja kaczka jestem ciagle cos w wodzie grzebie sprzatam,myje,podlewam,przelewam.Dziala,dziala.:)

Przyznaj się, bez duszenia !!!  co to za specyfik ????
25 września 2014 16:17
Obudzilam sie dzis z bolacym barkiem,ale zaraz sobie pomyslalam ze zle spalam i mi przejdzie,fakt ze w swoim zyciu ciezko pracowalam ze dorobilam sie juz zwyrodnienia kregoslupa -byla rehabilitacja (pomoglo)choc doskwiera mi czasami ,ostatnimi czasy nic takiego nie robie nie forsuje sie ,no chyba ze trzymam w reku swojego taboreta,ale bol mi doskwiera ze jak nawet podnosze reke zeby sie zaciagnac -to odczuwam bol.Nie jestem tez taka szybka co by do lekarza gnac ,nie wiem wpadlam na pomysl ze sobie to rozgrzeje ale nie wiem czy dobrze robie,moze ktos przecgodzil ten problem,wiem ze przyczyn moze byc wiele Chyba sie starzeje