Nasze podróże, ulubione miejsca

28 kwietnia 2017 14:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dokładnie nie ma liter,nie bądz dziwoląg,nigdy nie jechałeś rowerem bez kół? oszczędzam na tę wycieczkę marzeń,a jestem na tyle bystra że czasem strzelę byka ale jakoś piszę
28 kwietnia 2017 14:27 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Oj wielkie mi halo tak się zafascynowałam Emiratami że byki strzelam a pozatym piszę na klawiaturze syna bez liter,ale z dyktanda zawsze mialam 5 żeby nie było.

Nie przejmuj sie Malina dzisiaj jest Wielki Forumowy Międzynarodowy dzień wytykania błędów.Nawet poprawianie nic nie daje Bo błędy nieistniejące także się liczą;-)
Doda fotki przepiękne
28 kwietnia 2017 14:28 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Miałam, miałam, ale nie był gburem :-) Nie stać mnie na podróże jako singielka, więc poleciałam z przemiłym kolegą i było bardzo fajnie. Będą zdjęcia z cyklu plażing, leżnig, opierdaling, oraz z wieczorów przy......drinku i swiecach , to pana pokażę :-) Fajny z niego gość:-)

Hmmm, nie wiem, jak to zniosę.. Już oszołomiona jestem nadzwyczajnie, a tu jeszcze przemiły kolega, plażing, leżing i inne takie :D!

Dodo miła, litości :D!!!
28 kwietnia 2017 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Nie przejmuj sie Malina dzisiaj jest Wielki Forumowy Międzynarodowy dzień wytykania błędów.Nawet poprawianie nic nie daje:-) Bo błędy nieistniejące także się liczą;-)
Doda fotki przepiękne

A kto by się tym przejmował,tylko wkurza mnie to że czyjeś to się zawsze widzi momentalnie
28 kwietnia 2017 14:30 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Nóżki jak widać na zdjęciu, miałaś wymoczone i wypacykowane :lol2: I bardzo dobrze robisz, że się dopieszczasz. Ładne to wszystko i ciekawe ale to nie mój kierunek :-)

Oj tam, oj tam, wiedziala, ze w meczecie bedzie po dywanie smigac, wiec sie przygotowala...
28 kwietnia 2017 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
ewal8

Doduś, no po prostu odlot :buziaki2:
A i chciałam zauważyć, ze w burce Ci bardzo do twarzy :buziaki1:

Prawda? Bardziej twarzowa niż.....różaniec
28 kwietnia 2017 14:33 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Oj tam, oj tam, wiedziala, ze w meczecie bedzie po dywanie smigac, wiec sie przygotowala...

Szczerze?........bardziej jednak przygotowałam się na całowanie ....stópek ....
28 kwietnia 2017 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Prawda? Bardziej twarzowa niż.....różaniec :-)

Kto Cię tam wie, co miałaś pod burką 
28 kwietnia 2017 14:44 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Prawda? Bardziej twarzowa niż.....różaniec :-)

Noo, ale Ci powim, ze ten Pan Arab koło Ciebie na jednym ze zdjęć to ciachooo.
Nie chciałaś dac się porwać w jasyr? Taki wiesz, taki przyjemny jasyr?
28 kwietnia 2017 15:09 / 11 osobom podoba się ten post
....cdn.....Lezing, plażing, opierdaling Emiraty Arabskie, to nie tylko imponująca architektura, luksusowe auta i takie tam inne. To również kilometry pięknych plaż, cudowne morze Arabskie, luksusowe hotele, baseny, restauracje Na kilki zdjęciach kolega który towarzyszył mi w podróży i poznana tam koleżanka Wandzia. Przeurocza kobieta :) Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy

Zdjęcia usunięte = zgłoszenie usera. O.
28 kwietnia 2017 15:16 / 6 osobom podoba się ten post
(zdjęcie usunięte = zgłoszenie usera.) Leżing był nie na podłoging, ale na łózku wielkości pasa startowego dla helikopterów mój drogi Paolo Cipolo, królu minety Zresztą mieszkaliśmy w przepięknym apartamencie z salonikiem, sypialnią, ogromnym tarasem, garderobą i luksusową łazienką
28 kwietnia 2017 15:38 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

(zdjęcie usunięte = zgłoszenie usera.) Leżing był nie na podłoging, ale na łózku wielkości pasa startowego dla helikopterów:-) mój drogi Paolo Cipolo, królu minety :-) Zresztą mieszkaliśmy w przepięknym apartamencie z salonikiem, sypialnią, ogromnym tarasem, garderobą i luksusową łazienką :-)

Oj Dodzia, byłaś w krainie basni 1001 nocy to i pewnie sny były bajkowe na takim łózku, o czynach nie wspominając .
Gdyby to łóżko mówić potrafiło, to i Szeherezada pewnie by chętnie wysłuchała inspiracji szukając .
28 kwietnia 2017 15:47 / 5 osobom podoba się ten post
ewal8

Oj Dodzia, byłaś w krainie basni 1001 nocy to i pewnie sny były bajkowe na takim łózku, o czynach nie wspominając .
Gdyby to łóżko mówić potrafiło, to i Szeherezada pewnie by chętnie wysłuchała inspiracji szukając :lol3:.

Ależ Ewuś...........nie zdradzam tajemnic alkowy , ale......sny były....piękne
28 kwietnia 2017 15:55 / 2 osobom podoba się ten post
Zaszalałaś Doda zaszalałaś....
28 kwietnia 2017 15:58 / 8 osobom podoba się ten post
doda1961

Ależ Ewuś...........nie zdradzam tajemnic alkowy :-), ale......sny były....piękne :buziaki2:

Kuźwa, mówisz jak moja uczona szwagierka Tak jakbym nie wiedziała co facet z kobitą w łóżku robi