Kurs Euro na łeb, na szyję

16 września 2012 12:58
my sąsiadki jesteśmy ) ja z Zabrza jestem a Tarnowskie Góry rzeczywiście piękne
16 września 2012 14:25
Oho !! :D To jak tylko uda mi się zrealizować plany to zapraszam na herbatę! Trochę to jeszcze na pewno potrwa, ale im droższe będzie euro, tym, miejmy nadzieję, krócej ;)



W Zabrzu bywam relatywnie rzadko, bo chociaż to rzut kamieniem, to autobusy jeżdżą trasa "poznaj swój świat" przez wszystkie wioski i wioseczki, ale co się do Multikina i Centrum Kardiologicznego (moja miłość po przeszczepie) najeździłam to moje.

Ale Tarnowskie i tak ładniejsze, wybacz, ale zdania nie zmienię nigdy bo uważam, że to najpiękniejsze miasto nie tylko Śląska, ale Polski, chociaż zadupie i dziura jakich mało, ale za to jakże śliczna dziura :) Mój patriotyzm lokalny sięga zenitu, to chyba z tęsknoty :)

16 września 2012 18:51
ale ja się z Tobą w 100% zgadzam, nie lubię Zabrza uważam że jest brzydkie, nieciekawe i nic nie idzie w dobrym kierunku. Natomiast do Tarnowskich Gór mam rzut beretem (jestem z Helenki) ryneczek macie ładny, jest gdzie pospacerować i okolice niczego sobie, Chechło chyba jeszcze czyste
16 września 2012 19:18
Pod warunkiem, że w tym roku nikt nie wpadł na pomysł, by popływać ToiToiem, jak to miało miejsce przed rokiem :)



Kocham swoje miasto, tylko kurcze pracy nie ma, będę niebawem kurs przewodnika po naszej Kopalni robić, lecz powątpiewam, czy się z tego da przeżyć, to bardziej hobby, tymczasem z braku perspektyw przyszło mi się tułac po emigracji :(
16 września 2012 20:26
słyszałam o tym toitoju ), w kopalni kiedyś też byłam, w sztolni również, ale jak otworzysz tą herbaciarnie to wpadnę ) tylko żeby te euro rosło bo jak spada to mam gorszy humor ) jak myślicie podskoczy???/
16 września 2012 20:43
Myśłę że podskoczy ,bo mój mężulek  w piątek przyjedzie do Polski na parę dni,euro zawsze wtedy idzie w górę ma farta .Będzie dziewczynki dobrze .
16 września 2012 21:07
Oby oby !!

Im wyżej będzie stało tym szybciej uda mi się uzbierać konieczna kwotę na rozwój i zaprosić Was na sziszę z herbatą i wegańskimi ciasteczkami :D
17 września 2012 11:01
ja się nie mogę doczekać na te ciasteczka szczególnie )
17 września 2012 11:04
a dla wszystkich, które lubią słodkie przepisik, w sobotę robiłam pycha: http://www.kuchniaplus.pl/kuchnia_przepis_0-0-5989_tort-pawlowej.html



troche zmodyfikowałam - zamiast mąki dałam budyń, nie dałam też octu i wody wyszło pyszne!!!! polecam , szybko i babcia była zachwycona
16 września 2014 22:48
W Koszalinie euro 4,18 stoi od 3 dni tak samo,CHF tez -3,45.....A mi sie zdawało ze jednak podskoczą:(
15 października 2014 17:35
Sylwunia

No i euro spada powoli, 4,05 dzisiaj :)

a dzisiaj?
15 października 2014 17:35
teraz niech se spada, ale jak wrócę w grudniu niech rośnie
15 października 2014 17:42 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

a dzisiaj?

sprzedawalam dzisiaj po 4.20
15 października 2014 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

teraz niech se spada, ale jak wrócę w grudniu niech rośnie

No pacz jaka madra !!!!! a o innych braciach i siostrach juz nie mysli ???
15 października 2014 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
wczoraj sprzedałam po 4,18